Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Badanie krwi lekarza: Czy niezaszczepieni ludzie są mniej podatni na kontrolę umysłu? Krew od zaszczepionych osób silniej reaguje na niskie częstotliwości.

4/4 - (1 vote)

Badanie krwi lekarza: Czy niezaszczepieni ludzie są mniej podatni na kontrolę umysłu?

Krew od zaszczepionych osób silniej reaguje na niskie częstotliwości.

Podziel się prawdą!

Badanie krwi dr Any Marii Mihalcei pokazuje, że krew od zaszczepionych osób silniej reaguje na niskie częstotliwości.

Odkryła nanocząsteczki, takie jak hydrożele, które wykorzystują komórki krwi do budowy „syntetycznej sieci” i „zamieniają ludzi w cyborgi od wewnątrz”. Autor: Ella Ster

(Zdjęcie na okładce: Mikroskopowy obraz nanochipów i optycznych przewodów komunikacyjnych, które dr David Nixon odkrył podczas swoich badań)

Rodzi to pytanie, w jakim stopniu jest to część transhumanistycznej agendy i programów wojskowych mających na celu kontrolowanie ludzkiego mózgu.

Australijska dr Ana Maria Mihalcea przedstawia Marii Zeee Uncensored swoje wyniki trwającego badania krwi, w które jest zaangażowana. (Zobacz wideo na końcu tego artykułu.)

Badania te koncentrują się na skrzepach krwi, które występują zarówno u osób nieszczepionych, jak i szczepionych, obecności samoorganizującej się nanotechnologii oraz stopniu, w jakim częstotliwości wpływają na ciało i umysł.

Widzi niezwykłe podobieństwa między swoimi odkryciami a programami wojskowymi kontrolującymi ludzki mózg. Ponadto krew od osób nieszczepionych wydaje się być mniej podatna na niskie częstotliwości.

Dr Ana Maria Mihalcea studiowała medycynę w Rheinische Technische Hochschule Westfalen, Akwizgran, Niemcy i otrzymała doktorat z patologii na tym samym uniwersytecie.

Jej praca doktorska dotyczyła tematu „Wartość prognostyczna immunohistochemicznej analizy MIB-1 w raku żołądka”. Od 2004 roku pracowała jako internista w różnych amerykańskich szpitalach. Od 2014 roku pełni funkcję dyrektora medycznego Geriatric Expertise Center, Providence Clinic Panorama, w Lacey w stanie Waszyngton. (Szczepionki mRNA zawierają białko krowy, które powoduje śmiertelne alergie na mięso (wideo))

Ponadto opublikowała kilka artykułów w czasopismach medycznych, takich jak „Analysis of the Reliability of Manual and Automated Immunohistochemical Staining Procedures” (2003) i napisała trzy książki. Jej najnowsza książka „Light Medicine: A New Paradigm” dotyczy nauki o świetle, umyśle i długowieczności.

Analiza chemiczna

Mihalcea, wraz z innymi lekarzami, naukowcami i balsamistami, prowadzi badania nad krwią osób zaszczepionych i zmarłych. Opisuje te badania jako „eksplorację Sherlocka Holmesa”, poszukiwanie analizy chemicznej, że tak powiem, „odcisku palca” lub „DNA” substancji znalezionych we krwi.

Może udowodnić, że znalezione nanocząstki są obcymi substancjami, które tworzą grudki podobne do gumy. Ponadto cząstki obecne we krwi zmieniają kolor. „Nie ma wielu naturalnych rzeczy, które zmieniają kolor w ludzkim ciele w ten sposób” – mówi Mihalcea.

Znalezione składniki chemiczne, takie jak polimer i silikon, odpowiadają hydrożelowi stosowanemu w robotyce. Znalezione alkohole polimerowe znajdują się zarówno w hydrożelach, jak i tworzywach sztucznych.

Hydrożel to inteligentny materiał używany do dostarczania leków i miękkiej robotyki. „To idzie dalej w agendę transhumanistyczną i biologię syntetyczną” – mówi Mihalcea. (Kampania szczepień przeciwko koronawirusowi spowodowała 338-krotny wzrost zachorowań na raka i AIDS)

Wpływ niskich częstotliwościZespół badawczy odkrył, że obecność skrzepów krwi prowadzi do 47% zmniejszenia przewodności elektrycznej. Następnie wystawili próbki krwi na różne częstotliwości od 2 Hz do 25 000 Hz, aby zobaczyć, jak krew reaguje. Zaszczepiona krew reagowała znacznie silniej na niskie częstotliwości.

 

Mihalcea odnosi się do rezonansu Schumanna 7,83 Hz. Rezonanse Shumanna to seria pików widma w ekstremalnie niskiej częstotliwości widma pola elektromagnetycznego Ziemi. Częstotliwość ta znana jest również jako „bicie serca ziemi”. „Ze względu na rozmiar naszej planety, w rzeczywistości nie ma nic naturalnego, co wibruje głębiej (…), ponieważ nic nie jest większe niż Ziemia” – mówi Mihalcea.

Odnosi się do badań Clifforda Carnicuma, który obszernie udokumentował, że wokół Ziemi istnieje sztuczne pole 4 Hz. Według Mihalcea, „spowodowane przez HAARP”. HAARP oznacza High Frequency Active Auroral Research Program i jest amerykańskim wojskowym i cywilnym instytutem badawczym na Alasce, finansowanym między innymi przez DARPA i prowadzi badania w jonosferze.

„Te niskie częstotliwości wpływają na nasze zdrowie, ale mogą również mieć wpływ na mózg” – dodaje Mihalcea.

DARPA opracowała broń neurobiologiczną do kontrolowania ludzkiego mózgu

„Odkryliśmy, że krew nieszczepionych osób ma szczególną wrażliwość na manipulację przez tę ekstremalnie niską częstotliwość”.

Wydaje się, że niezaszczepieni ludzie są również mniej wrażliwi na kontrolę umysłu opartą na tych niskich częstotliwościach i neurobroni opracowanej przez DARPA.

 

Pokazuje różnego rodzaju artykuły, które pokazują, że są już bardzo zaawansowane w swoim rozwoju. Jej zespół przeprowadził również testy z 5G, ale nie wykazały one takich samych wyników.

4 do 7 Hz jest częstotliwością stanu snu i podświadomości i może być zaprogramowana za pomocą niskich częstotliwości. Mihalcea wyjaśnia: „Wojsko bada fizyczną kontrolę mózgu od dłuższego czasu”.

Według niej HAARP ma 50 razy więcej energii, aby zastąpić funkcje mózgu. DARPA przeprowadziła badania nad tym, w jaki sposób technologia może zdominować, zmienić lub wyłączyć umysły ludzi. Lub użyć go jako broni.

„DARPA sfinansowała badania mające na celu opracowanie nanocząstek, które dostają się do mózgu i odczytują sygnały neurologiczne”.

DR ANA MARIA MIHALCEA

Przez lata DARPA zainwestowała dziesiątki milionów dolarów w firmy farmaceutyczne w celu opracowania szczepionek mRNA i badań nad połączeniem ludzkiego mózgu z maszyną.

Na przykład poprzez wprowadzenie nanocząstek lub nanobotów. Badania te miały miejsce na długo przed wprowadzeniem szczepień Covid, wyjaśnia Mihalcea.

Podejrzewa, że jej własne wyniki badania krwi i wpływ częstotliwości nie są bez związku z ambicjami wojskowymi DARPA. „DARPA była inicjatorem tego wszystkiego.”

Hydrożel tworzy struktury we krwi

Migoczące nanocząsteczki tworzą gumowe grudki we krwi

Dr Ana Maria Mihalcea i jej zespół zbadali również skrzepy krwi u osób zaszczepionych i nieszczepionych. Były jak guma. U badanych żywych dawców krwi, która została skoagulowana w laboratorium, znaleziono gumowe struktury zmieszane z krwią.

 

Ale w skrzepach krwi zmarłego substrat krwi został użyty do utworzenia skrzepu. Następnie próbowali rozpuścić te gumowate grudki za pomocą wszelkiego rodzaju ostrych chemikaliów, ale gdy materiał się uformował, okazał się bardzo silny i praktycznie niezniszczalny.

Kiedy zaobserwowano tworzenie się skrzepów krwi w laboratorium, zaobserwowano migoczące niebieskie kropki kwantowe, które nigdy nie występują w naturze krwi.

W rezultacie powstały grudki gumy, po czym „czerwone krwinki przestają działać, krew jest niszczona, a między komórkami tworzy się hydrożel”, mówi Mihalcea. Aby to zilustrować, pokazuje różne mikroskopijne obrazy i filmy.

W laboratorium można było zaobserwować tworzenie się skrzepów krwi pod mikroskopem, a Mihalcea zidentyfikował nanocząstki hydrożelu po lewej stronie, które przekształciły się w struktury polimerowe po prawej.

Nanocząstki stosowane również w insulinie i znieczuleniach stomatologicznych

Ostatnio zaobserwowała nowe procesy, które nie były wcześniej obserwowane, a teraz zachodzą w przyspieszonym tempie, pozostawiając dr Anę Marię Mihalceę zastanawiającą się, czy częstotliwości, które mogą na to wpływać, uległy zmianie.

Osoby, które przeżyły, których krew została przebadana skrzepami, doświadczają wielu udarów lub blokad w naczyniach krwionośnych wokół serca. „Uważam to za bardzo niepokojące.”

 

Według Mihalcea jest to samoorganizujący się materiał, w którym „hydrożel wykorzystuje i zastępuje własne komórki organizmu w celu utworzenia syntetycznej tkanki, dosłownie zamieniając ludzi w cyborgi od środka”.

Pochodzi z programów wojskowych: „Widziałem to w ich dokumentach, to był ich plan”, mówi Mihalcea. „Teraz przyspiesza.”

Jeszcze bardziej niepokojące jest to, że ludzie są teraz narażeni na tę nanotechnologię i obce, samoorganizujące się cząstki na różne sposoby.

Te substancje i cząsteczki znaleziono również w insulinie, od której uzależnieni są pacjenci z cukrzycą. Cząsteczki wykryto również w płynie znieczulającym zęby. Niemniej jednak niezaszczepieni ludzie wydają się mniej cierpieć z powodu konsekwencji, mówi Mihalcea.

„Hydrożele wykorzystują i zastępują własne komórki organizmu, tworząc syntetyczną sieć, która dosłownie zamienia ludzi w cyborgi od wewnątrz.”

DR ANA MARIA MIHALCEA

Remedium

Lekarze na całym świecie poszukują lekarstw, aby przeciwdziałać skutkom tych nanostruktur. Jednym z lekarstw, o którym wspomina dr Ana Maria Mihalcea, są niezwykle wysokie dawki witaminy C, około 10 000 mg dziennie.

Obrazy wideo (w filmie na końcu artykułu) Analiza krwi za pomocą mikroskopii ciemnego pola pokazuje, że niebieskie nanocząsteczki migoczą we krwi, co według Mihalcea nie występuje w przyrodzie.

 

Kerry Cassidy opublikowała na swojej stronie internetowej Projectcamelot.portal.com przegląd wywiadów z lekarzami, chemikami i naturopatami, którzy chętnie poszukują środków przeciwko nanocząsteczkom i dzielą się swoimi osobistymi odkryciami.

Podaje również wszelkiego rodzaju wskazówki na stronie Substack dr Any Marii Mihalcea, które pomagają w walce z uszkodzeniami poszczepiennymi, długim Covidem i wypadaniem włosów.

Dowiedz się więcej o Ana Maria Mihalcea, MD, PhD:

28 kwietnia 2020 r. ukazał się „The Hollywood Code: Cult, Satanism and Symbolism – How Movies and Stars Manipulate Humanity” (dostępny również na Amazon) z ekscytującym rozdziałem: „Zemsta 12 małp, zaraza i koronawirus, czyli jak fikcja staje się rzeczywistością„.

15 grudnia 2020 r. opublikowano „The Music Code: Frequencies, Agendas and Secret Services: Between Consciousness and Sex, Drugs & Mind Control” (dostępny również na Amazon) z ekscytującym rozdziałem: „Gwiazdy pop jako elitarne marionetki w służbie Nowego Porządku Światowego Corona„.

10 maja 2021 r. ukazał się „DUMBs: Secret Bunkers, Underground Cities and Experiments: What the Elites Hide” (dostępny również na Amazon) z ekscytującym rozdziałem Adrenochrome and Freed Children from the DUMBS„.

18 marca 2022 r. ukazał się „The Modern Music Conspiracy: Pop Stars, Hits and Video Clips – For Perfect Brainwashing” (dostępny również na Amazon) z ekscytującym rozdziałem „Gwiazdy Plusy i minusy szczepień: „Lekarze”, „Die Toten Hosen”, Nena, Westernhagen, Eric Clapton, Neil Young i inni„.

26 sierpnia 2022 r. ukazał się „The Hollywood Code 2: Prophetic Works, Alien Agenda, New World Order and Pedophilia – They Tell Us Through Filme” (dostępny również na Amazon) z ekscytującym rozdziałem „The Illuminati and the New World Order in Hollywood„.

10 marca 2023 r. „Illuminati Blood 2: Hunting Party of the Elites – używają rytuałów i magii, aby cię kontrolować!” (dostępny również na Amazon), z ekscytującym rozdziałem „Porządek z chaosu”: Jak plany elity zostały przewidziane publicznie – Dlaczego Georgia Guidestones musiały zostać zniszczone w 2022 roku?„.

18 sierpnia 2023 r. ukazała się książka „The Mud Flood Hypothesis: The History of the Theory of the Great Empire of Tartaria” (dostępna również na Amazon) z ekscytującym rozdziałem „Three Resets – A Reset is Still Missing! Powódź błota – kiedy nasza historia została pokryta”.

 

Źródła: Domena publiczna/ellaster.nl dnia 08.09.2023

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: