Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Robert F. Kennedy Jr. mówi o roli amerykańskiego establishmentu polityki zagranicznej w rozpętaniu wojny na Ukrainie i przemówieniu Johna F. Kennedy’ego z 1963 roku na temat Rosji:

Rate this post

Robert F. Kennedy Jr. mówi o roli amerykańskiego establishmentu polityki zagranicznej w rozpętaniu wojny na Ukrainie i przemówieniu Johna F. Kennedy’ego z 1963 roku na temat Rosji:

„Przekonaliśmy się, że była to wojna humanitarna. Sprzedano nam tego rodzaju schematyczną narrację: Putin jest złą postacią podobną do Hitlera, albo Saddam Husajn, czy ktokolwiek inny, z którym musimy iść na wojnę, i jesteśmy dobrymi facetami, a to jest wojna humanitarna… Ale nie zachowywaliśmy się tak, jakby to była wojna humanitarna… A jeśli spojrzysz na historię i cofniesz się do upadku Związku Radzieckiego, zawarliśmy porozumienie z Gorbaczowem, Wielką Brytanią i Stanami Zjednoczonymi w sprawie zjednoczenia Niemiec, ponieważ Rosjanie mieli 400 000 żołnierzy w Niemczech.

I chcieliśmy zjednoczyć Niemcy w ramach NATO, które było wrogiem Rosjan. Więc oczywiście Rosjanie byli zaniepokojeni. Powiedzieli: Jeśli wycofamy nasze wojska, chcemy mieć pewność, że nie dostaniecie przyczółka i że NATO nie zaatakuje wszystkich naszych byłych państw satelickich i nie sprawi, że poczujemy, że jesteśmy atakowani, że jesteśmy okrążeni. Prezydent Bush powiedział im, że nie przesuniemy NATO ani o cal na wschód. Cóż, od tego czasu przesunęliśmy się 1000 mil (około 1 609 km) na wschód. I włączyliśmy 14 byłych rosyjskich satelitów…

Wielokrotnie mówili nam, że nie można przyjąć Ukrainy do NATO. Następnie jednostronnie wywiązaliśmy nasze dwa traktaty z Rosjanami w sprawie broni jądrowej pośredniego zasięgu. Mieliśmy traktat, który mówił, że nie można używać broni jądrowej średniego zasięgu. Były to duże kroki w kierunku postępu. I jednostronnie rozwiązaliśmy obie umowy. Powiedzieliśmy Rosjanom, że więcej tego nie zrobimy. Potem zaczęliśmy otaczać je tymi systemami rakietowymi, zaczęliśmy ćwiczyć, wiecie, zaangażowanie Ukrainy w interoperacyjność z siłami NATO…

Następnie pomagamy obalić demokratycznie wybrany rząd Ukrainy w 2014 roku i bardzo ultra-nacjonalistyczny, i to jest uprzejmy sposób nazywania go ultra-nacjonalistycznym, wiecie, rządem, który jest skrajnie antyrosyjski. To właśnie skłoniło Rosjan do inwazji na Krym, ponieważ obawiają się, że teraz, gdy mamy tam własny rząd, przenosimy marynarkę wojenną, naszą flotę marynarki wojennej USA, do portu ciepłowodnego, który mieli, jak sądzę, od 370 lat, to ich jedyny port, to ich sposób na obecność wojskową na Morzu Czarnym. Boją się, że tam zaatakujemy, więc najeżdżają Krym.

Następnie nowy ukraiński rząd dochodzi do władzy i uchwala wszystkie te represyjne prawa przeciwko etnicznej rosyjskiej większości we wschodniej Ukrainie. 80% mieszkańców Donbasu to etniczni Rosjanie. Mogli mieć swój własny język i czuć się częścią Ukrainy. Ale nagle uchwalane są wszystkie te prawa, które mówią, że ten język nie jest już nic wart. Musisz mówić po ukraińsku i jesteś w zasadzie traktowany jak rudowłosy pasierb. Zaczynają protestować, a rząd odpowiada przemocą i wybucha wojna domowa, w której ginie 14 000 etnicznych Rosjan.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: