Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Najgłupszy Naród Świata
Posted by bastoy
441 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Paul Craig Roberts: Stany Zjednoczone zostały zniszczone przez elity rządzące

4/4 - (3 votes)

Paul Craig Roberts: Stany Zjednoczone zostały zniszczone przez elity rządzące

AUTOR: TYLER DURDEN
SOBOTA, MAJ 20, 2023 – 09:30 PM

Via PaulCraigRoberts.org, (podkreślenie nasze)

Na tle uznania przez Stany Zjednoczone śledztwa przeciwko Donaldowi Trumpowi za politycznie umotywowane, strukturalne i ideologiczne kontrowersje oraz obaw, że amerykańska gospodarka wejdzie w recesję, redakcja GEOFOR zapytała Paula Craiga Robertsa, przewodniczącego Instytutu Ekonomii Politycznej (USA), doktora ekonomii i podsekretarza skarbu USA w administracji Reagana: podzielić się swoimi poglądami na temat przyszłości Ameryki.

GEOFOR: Specjalny prokurator John Durham „uniewinnił” Donalda Trumpa w sprawie tak zwanej „Russiagate”, pisząc w swoim raporcie, że dochodzenie FBI było motywowane politycznie. Jak ta wiadomość wpłynie na walkę Demokratów z Trumpem?

Dr Paul Craig Roberts: Uniewinnienie Donalda Trumpa przez specjalnego prokuratora i potępienie FBI za prowadzenie politycznie umotywowanego śledztwa pozbawionego jakichkolwiek dowodów powinno załamać równie oszukańcze dochodzenie reżimu Bidena przeciwko Trumpowi w sprawie fałszywych dokumentów i oskarżenie Trumpa przez stan Nowy Jork w związku z zarzutami o rzekome błędne raportowanie wydatków. Od dawna było jasne, że lista fałszywych oskarżeń przeciwko Trumpowi, wspierana przez media, jest propagandą, aby zapobiec ponownemu kandydowaniu Trumpa na prezydenta i nauczyć wszystkich przyszłych potencjalnych kandydatów na prezydenta, że zostaną zniszczeni, jeśli spróbują reprezentować lud zamiast niewybieralnej oligarchii rządzącej.

Jednak Partia Demokratyczna i prostytutki, które im służą, nie mają żadnego szacunku dla prawdy. Fakty po prostu nie mają dla nich znaczenia. Dotyczy to również amerykańskich uniwersytetów, stowarzyszeń prawniczych, stowarzyszeń medycznych, CIA, FBI, NSA, Departamentu Stanu, agencji regulacyjnych, takich jak NIH, CDC, FDA, dużych korporacji i wielu republikańskich członków Izby Reprezentantów i Senatu, którzy służą interesom gospodarczym, które im płacą, a nie prawdzie. Dotyczy to również wysokiego odsetka wyborców Demokratów, którzy zostali uwarunkowani przez propagandę, by nienawidzić Trumpa. Dla Demokratów liczą się nie fakty, ale zdobycie Trumpa. Prawda nie może zapobiec zniszczeniu Trumpa.

W konsekwencji Stany Zjednoczone zmierzają w kierunku fatalnego rozłamu w społeczeństwie, z którego wyjście jest niemożliwe. Trump reprezentuje zwykłych Amerykanów, którzy wolą pokój od wojen neokonserwatystów, którzy chcą odzyskać swoje miejsca pracy, które napędzane chciwością kapitalistyczne globalne korporacje wysłały do Chin i Azji, które chcą, aby ich dzieci były odpowiednio wykształcone, a nie indoktrynowane perwersją seksualną, satanizmem i mówiono, że są rasistami. W przeciwieństwie do tego, Demokraci są coraz bardziej przebudzeni – ludzie, którzy wierzą, że prawda jest opresyjnym narzędziem białej supremacji, że chrześcijańska moralność jest tyrańska i dyskryminująca pedofilów i innych zboczeńców seksualnych, i że, jak powiedział sam „prezydent” Biden, biali ludzie są największym zagrożeniem dla Ameryki. Zobacz: https://www.paulcraigroberts.org/2023/05/15/us-navy-enlists-drag-queen-for-digital-ambassador-role-to-attract-more-recruits-2/

Teraz, gdy oficjalne dochodzenia przeprowadzone przez Republikanów w Izbie Reprezentantów ujawniły całkowitą korupcję Bidena i jego syna (patrz: https://www.paulcraigroberts.org/2023/05/16/bank-records-show-biden-family-received-10-million-in-payments-from-china-foreign-interests-house-oversight/), Demokraci, niebezpieczny i skorumpowany kompleks wojskowy / bezpieczeństwa oraz współwinne dziwki amerykańskich mediów, są zdesperowani. Wszystkie one stoją jako zdemaskowane. Tak więc, zamiast przeprosić za złe traktowanie Trumpa i jego zwolenników – z których 1 Demokraci nielegalnie uwięzili – prawdopodobnie zastrajkują, dopóki nadal kontrolują władzę wykonawczą, Senat USA, CIA, FBI, NSA i agencje federalne, takie jak IRS, które zostały uzbrojone i zmilitaryzowane.

Alternatywnie, skorumpowani i zagrożeni Demokraci mogą wywołać wojnę między USA a Rosją, Iranem lub Chinami w nadziei, że wojna zjednoczy nawet zwolenników Trumpa, zwłaszcza super-patriotów, wokół „prezydenta” przeciwko „zagranicznym wrogom”.

GEOFOR: Niedawno pojawiły się doniesienia, że były wiceprezydent Mike Pence poważnie zamierza konkurować z Donaldem Trumpem w wyścigu prezydenckim w 2024 roku. Jak oceniasz jego szanse i dlaczego zdecydował się na taki krok?

Dr Paul Craig Roberts: Mike Pence nie ma żadnych szans na zwycięstwo nad Donaldem Trumpem. Pence startuje jako służba dla rządzącego establishmentu. Spence jest udawanym chrześcijańskim ewangelikiem. Ewangelicy nie sprzeciwiają się Armagedonowi, ponieważ wierzą, że zostaną wniebowzięci, podczas gdy ci, którzy jeszcze są na ziemi, zostaną pochłonięci przez ogień. Rządząca amerykańska oligarchia ma nadzieję, że Spence odciągnie chrześcijańskich ewangelików od głosowania Trumpa, zmniejszając w ten sposób margines zwycięstwa Trumpa, aby Demokraci mogli ponownie ukraść wybory prezydenckie. Ponieważ ewangelicy nie są zbyt bystrzy, Demokratom może się udać wykoleić Trumpa i naród amerykański. Pence, oczywiście, nie zostałby prezydentem.

GEOFOR: Nie możemy nie zapytać o problem migracji. Po zniesieniu sekcji 42 analitycy przewidują nowy napływ uchodźców z Meksyku i Ameryki Łacińskiej. Do czego doprowadzą takie problemy i czy wpłyną na wybór szefa Białego Domu w przyszłym roku?

Dr Paul Craig Roberts: Reżim Bidena wydaje miliardy dolarów „na obronę granic Ukrainy”, ale nie wyda ani grosza na obronę granic Ameryki. Demokraci chcą latynoskich i czarnych imigrantów, którym dadzą głos, ponieważ imigranci-najeźdźcy rozwadniają populację białej większości i niszczą etniczną bazę USA. Zamiast zjednoczonego narodu jest wieża Babel.

Ponieważ Demokraci kontrolują główne miasta w większości stanów, a tym samym zasady wyborcze i liczenie głosów, nie ma znaczenia, jak ludzie głosują. Jak powiedział Stalin, liczy się tylko to, kto liczy głosy. Tylko totalny głupiec oczekiwałby, że Demokraci policzą głosy, które dały zwycięstwo Republikanom.

GEOFOR: Namiętności związane z amerykańskim długiem publicznym, inflacją, miejscami pracy i możliwymi nowymi upadkami amerykańskich banków tylko rosną. Proszę nam powiedzieć, co czeka amerykańską gospodarkę w dającej się przewidzieć przyszłości? W końcu recesja w Stanach Zjednoczonych będzie miała wpływ na cały świat w taki czy inny sposób…

Dr Paul Craig Roberts: Stany Zjednoczone, pomimo moich najlepszych wysiłków i wysiłków innych od dziesięcioleci, zostały zniszczone przez elity rządzące w imię krótkoterminowych zysków i krótkoterminowego wzrostu władzy nad ludźmi. Przesuwając swoje miejsca pracy w produkcji, globalne korporacje zniszczyły amerykańską klasę średnią i drabiny do awansu, które uczyniły Amerykę „społeczeństwem możliwości”. Dziś wiele byłych amerykańskich miast produkcyjnych i przemysłowych wygląda jak pozostałości zbombardowanych miast.

Ponieważ amerykańskie korporacje produkują towary za granicą, które sprzedają Amerykanom, towary te trafiają do USA jako import. Tym samym offshoring produkcji na rynek krajowy pogłębia deficyt handlowy.

Deficyt handlowy musi być finansowany. Nie stanowi to problemu dla USA, dopóki dolar jest popytem jako walutą rezerwową przez wszystkie kraje w celu opłacenia ich transakcji międzynarodowych, a kraje z nadwyżkami handlowymi utrzymują nadwyżki pieniężne w amerykańskich obligacjach skarbowych, finansując w ten sposób zarówno deficyt handlowy USA, jak i deficyt budżetowy. Waszyngton w akcie niewiarygodnej głupoty wbił sztylet w serce dolara amerykańskiego jako światowej waluty rezerwowej, kończąc w ten sposób zdolność Waszyngtonu do płacenia rachunków poprzez drukowanie pieniędzy. Sztyletem były rosyjskie i inne sankcje reżimu Bidena oraz przejęcie depozytów rosyjskiego banku centralnego. To ostatecznie przekonało resztę świata, że utrzymywanie salda dolara naraża kraj na ryzyko wywłaszczenia lub kontroli przez Waszyngton.

W konsekwencji świat odchodzi od używania dolara, zamiast tego rozlicza swoje bilanse handlowe we własnych lub innych walutach. Dlatego popyt na dolary spada, ale podaż rośnie z powodu deficytu handlowego i budżetowego USA.

Prędzej czy później wartość dolara amerykańskiego spadnie, wywołując wysoką inflację w USA, która jest poza kontrolą banku centralnego. Amerykański standard życia spadnie, a Stany Zjednoczone zaczną wyglądać jak Indie w 1900 roku.Nienawiść do białych ludzi, której Demokraci nauczyli czarnych i imigrantów-najeźdźców, doprowadzi do wojny wewnętrznej. Pytanie tylko, czy biali Amerykanie będą tak zindoktrynowani poczuciem winy, że nie będą w stanie się bronić.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: