Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Świetnie powiedział 💪
Posted by bastoy
119 views
Papa Dance  Panorama Tatr
Posted by wadam12
233 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Covidioci – koniec edukacji

4/4 - (6 votes)

Covidioci – koniec edukacji

25 marcu 2023
 Renate i Gerd Reuther

Covid-19 został zasadniczo przedstawiony i postrzegany jako problem medyczny. Konsekwencje gospodarcze i społeczne są jednak poważniejsze. Potencjalnie nieodwracalny i jeszcze dalej idący wpływ epidemii nie został jeszcze właściwie zrozumiany: ogłupienie ludności.

Coś poszło nie tak z edukacją szkolną, kiedy w naszych szkołach nie wyjaśnia się już kontekstów naukowych i społecznych, ponieważ liczy się tylko postawa i ideologia. Ponieważ najpóźniej od Corony wszystko jest zbiegiem okoliczności.

Rzeczy po prostu się dzieją, bez żadnej przyczyny: Covid-19, nagła i nieoczekiwana śmierć młodych sportowców lub ataki nożem. Koncepcja przypadkowego świata grozi tym, że stanie się układem współrzędnych naszej edukacji. Zgodnie z łacińskim słowem oznaczającym sześcian, mówi się o aleatorycznym światopoglądzie, który teraz po prostu ciekawi autorów lub celowego pytania „Kto na tym korzysta?! jest zastąpienie.

Porzucenie jakichkolwiek badań przyczynowych jest już położone w kolebce dzisiejszej generacji smartfonów. Jeśli urządzenie nie reaguje na naciśnięcie, po prostu naciśnij ponownie. Lub spróbuj wprowadzić inne dane wejściowe. Jeśli to również nie pomoże, wyłącz urządzenie i uruchom ponownie. W większości przypadków żądaną funkcję można następnie ponownie wywołać. Badania przyczyn źródłowych? Niby dlaczego? Zaczynamy znowu… W związku z tym prawie wszyscy pozostajemy laikami w kontaktach z EDP przez całe życie. Z drugiej strony urządzenia elektroniczne są obecnie uważane za „inteligentne”.

Ci, którzy przyzwyczają się do prób i błędów, zamiast przyjmować założenia i wyciągać wnioski, nie rozwiną inteligencji. Ale co się stanie, gdy przyjmie się założenia aleatoryczne dla wszystkich dziedzin życia? Pozostajemy głupi. Ponieważ nie używamy naszego umysłu, który uczynił nas tym, czym jesteśmy dzisiaj. Następnie zostajemy w tyle za zwierzętami.

Szkolenie zwierząt wykorzystuje ich zdolność do reagowania na określony sygnał, ponieważ oczekują później nagrody. Dobrze znany odruch Pawłowa potwierdza, że zwierzęta mogą rozpoznawać i przetwarzać połączenia. Jest to zaleta przetrwania.

Młodzi ludzie są szkoleni właśnie tego połączenia myśli. Horrorowy scenariusz publiczności, w której nic nie jest kwestionowane i nic nie jest wyjaśnione, grozi włamaniem, gdy wydarzenia są automatycznie uważane za teorie spiskowe, chociaż nie zdarzają się przypadkowo i są inne, niż się wydaje.

To ogłupianie już dotknęło całe społeczeństwo „Coroną”. Pomimo codziennych intensywnych doniesień na temat rzekomej pandemii, niewiele osób po trzech latach wie więcej niż na początku. Jednocześnie każdy ma poczucie, że wie. Jednak utknęły tylko błędne i bezużyteczne terminy: „zgony Covid” z i dalej, „czynnik R”, „ochrona przed szczepieniami” lub równanie pozytywnie przetestowanych „pacjentów Covid”.

Co gorsza, nawet obnażenie absurdów nie prowadzi do korekty. To wszystko zbieg okoliczności. Niech kości przemówią.

Pomimo dobrze udowodnionej bezużyteczności „testu Covid”, który z grubsza osiąga przewidywane prawdopodobieństwo rzutu monetą, testy trwają. Pomimo daremności i szkodliwości masek, lekarze w szczególności trzymają się ich.

Coraz więcej krąży terminy, których znaczenie jest niejasne lub które są celowo używane nieprecyzyjnie: pandemia, szczepienia na koronawirusa, ochrona zdrowia. Są one stale powtarzane w mediach, aby sugerować kompetencje. W dużej mierze brakuje czystych badań i wiarygodnych danych. Zamiast tego rządzi arbitralność. Niech kości przemówią.

Rzecznicy grup lobbystycznych, w jakiś sposób klasyfikowani jako organizacje pozarządowe, dokonują takich decyzji, które w rzeczywistości są zarezerwowane dla organów państwowych, bez konieczności odpowiadania za nie. Organizacje pojawiają się codziennie w mediach, a nie jest jasne, kto lub co za tym stoi. Przez przypadek. Pomieszanie pojęć i ogólne zakłócenia już dawno stały się podstawowym nastrojem poza koronawirusem. Coś podobnego pojawia się w edukacji.

Jeśli nie pytasz, jesteś głupi. Każdy, kto, narusza zasady przypadkowych dogmatyków. Kto, przekracza nowo narysowane linie. Każdy, kto zadaje, kwestionuje nowy porządek i zostaje postawiony na jego miejscu

Błędy i pomyłki pozostają bez konsekwencji. Nikt nie musi rezygnować, ponieważ logiczna konsekwencja i rzetelność zostały zastąpione przez przypadek i niespójność. Odruch Pawłowa, matematyczna zasada trzech, wzór chemiczny – wszystkie treści edukacyjne z dnia wczorajszego. Co młodzież szkolna zabierze ze sobą w życie?

Wystarczająco długo ludzie wierzyli, że są w rękach nieobliczalnych sił natury, które były personifikowane jako bogowie lub demony. Byli zdani na ich łaskę. Aż do czasów współczesnych przedstawiciele Boga rządzili na ziemi do woli. Dopiero późno zwyciężyła niezależna nauka, uznając prawa naturalne i ustanawiając logiczne kroki wiedzy. W tym samym czasie pojawiły się społeczeństwa obywatelskie i swobody obywatelskie. Edukacja była kluczem do sukcesu.

W nowej normalności po Coronie nie możemy już niczego oczekiwać, niczego nie żądać. Nikt nie powinien być w stanie wyciągnąć wniosków. Ci, którzy są ignorantami, są niepewni. Jeśli jesteś niepewny, możesz łatwo cię przestraszyć. A strach jest znany z tego, że czyni cię głupim…

One thought on “Covidioci – koniec edukacji

  1. „Zapomniany sen” …który ziszcza się na naszych oczach – w praktyce dobiega do swojego końca … bardzo szkoda, że dla licznych będzie tragedią … pozdrawiam.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: