Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Badanie Heidelberga pokazuje: 5 z 25 zgonów sercowych zmarło w wyniku szczepienia

4/4 - (1 vote)

Badanie Heidelberga pokazuje: 5 z 25 zgonów sercowych zmarło w wyniku szczepienia

ansage.org
Przyjaciel Hein przychodzi ze strzykawką (zdjęcie symboliczne: Shutterstock)

Jeśli nie może być o tym wątpliwości z prawnego punktu widzenia, przynajmniej naukowe przetwarzanie nieskutecznych szczepień przeciwko koronawirusowi i ich czasami katastrofalnych skutków ubocznych jest w pełnym rozkwicie. Podczas gdy politycy i media opierają się na podwójnej strategii ogólnego milczenia i częściowych cynicznych przeprosin, naukowcy na całym świecie poświęcają się niszczeniu dokumentacji w projektach badawczych na małą skalę – nawet jeśli nie jest to deklarowanym celem ich pracy. Już teraz obraz szczepionki mRNA-Covid jako bezprecedensowego skandalu medycznego staje się coraz wyraźniejszy.

Ostatnie badania przeprowadzone przez Uniwersytet w Heidelbergu wykazały, że pięć z 25 osób, które zmarły „nagle i niespodziewanie” po szczepieniu przeciwko koronawirusowi, było spowodowanych zapaleniem mięśnia sercowego (zapaleniem mięśnia sercowego) wywołanym szczepieniem. Badanie opierało się na 35 autopsjach. Ponieważ dziesięć przypadków miało inne przyczyny zgonu z powodu wcześniej istniejących warunków, zostały one wyłączone z dalszej analizy. Pięć z pozostałych 25 ciał znalezionych w domu w ciągu dwudziestu dni od szczepienia miało zapalenie mięśnia sercowego. Średni wiek w chwili śmierci wynosił 58 lat, wahając się od 46 do 75 lat. Cztery osoby zmarły po pierwszym szczepieniu, piąta po drugiej dawce. Wszystkie osoby zmarły w ciągu pierwszego tygodnia szczepienia.

Nigdy wcześniej nie zaobserwowany w tej skali

W przypadku dwóch pierwszych osób przed śmiercią odczuwano „grzechotający oddech” lub mdłości, pozostałe trzy znaleziono martwe, nie wiedząc nic o konkretnych objawach śmierci. Żaden ze zmarłych nie miał wcześniej zakażenia koronawirusem. Ponadto u żadnej osoby nie zdiagnozowano żadnej wcześniejszej choroby serca. Dlatego naukowcy doszli do wniosku, że „szczepienie było prawdopodobną przyczyną zapalenia (epi) mięśnia sercowego i że ta choroba serca była przyczyną nagłej śmierci„.

W ciągu ostatnich 20 lat, w których przeprowadzono autopsje w Szpitalu Uniwersyteckim, „nie zaobserwowano porównywalnego nacieku zapalnego mięśnia sercowego„, wyjaśniają naukowcy. Odnoszą się również do wcześniejszych badań, w których udowodniono przypadki zapalenia mięśnia sercowego wywołanego szczepionką. Zazwyczaj objawy występowały w ciągu trzech dni od drugiego szczepienia przeciwko koronawirusowi. Dotyczyło to głównie młodych mężczyzn.

Jednoznaczny wniosek

Pomimo swoich ustaleń, pod koniec badania lekarze nadal unikają bezpośredniego stwierdzenia, że szczepionki powodują śmiertelne choroby serca. Zamiast tego uciekają się do zwykłego żądania „dalszych badań„, które rzekomo są nadal konieczne. Piłka powinna zostać przekazana, aby nikt nie stał się niepopularny jako ostateczny nosiciel złych wiadomości wśród politycznie winnych, którzy są za to wszystko odpowiedzialni. W międzyczasie można jednak założyć, że ten związek przyczynowy istnieje – a lektura podsumowania badania celowo insynuuje to wrażenie między wierszami. Obecnie istnieją również niezliczone doniesienia o chorobach serca, które wystąpiły w wyniku szczepień, a zwłaszcza młodych, dobrze wyszkolonych profesjonalnych sportowców.

Wszystko to było znane od dawna, ale było i nadal jest w dużej mierze ignorowane lub bagatelizowane. Otwarte oskarżenia i wyraźne ostrzeżenia zostaną prawdopodobnie wydane tylko wtedy, gdy nastroje w końcu się zmienią – i / lub szalejące liczby zgonów nie będą już dłużej ukrywane. Tak czy inaczej, badanie to pokazuje również, że szczepienia muszą zostać ostatecznie przerwane, dopóki nie będzie dostępna wystarczająca wiedza na temat pełnego zakresu szkód, które powodują. Zapalenie mięśnia sercowego jest, biorąc pod uwagę zakres niespecyficznych objawów i konsekwencji uszkodzeń, tylko jedną z wielu chorób i przyczyn śmierci tego śmiertelnego rozwoju.

Źródło ansage.org

One thought on “Badanie Heidelberga pokazuje: 5 z 25 zgonów sercowych zmarło w wyniku szczepienia

  1. A jednak są tacy co nie wierzą kłamstwu i nie dali się zaszczepić – z pewnością nadal się nie dadzą … niezmiernie żal mi jest tych co wierzą medykom (lecznictwo państwowe) – było nie było ludziom opętanych mamoną … pora stanąć w prawdzie … obecni medycy nie leczą bo nie mają wiedzy, nie potrafią w zamian są uwikłani w różne układy głównie związane z mamoną … to są urzędnicy państwowi do brania kasy w porywach nadają się tylko do pisania recept na żądanie (jak ja ich do tego używam) … nie mam tu na myśli tak zwanej chirurgii inwazyjnej ponieważ ci już muszą coś, cokolwiek potrafić choć to dziedzina która też schodzi na psy (powoli) … zapamiętać sobie proszę !!!!!! … narządy do transplantacji pobiera się od żyjącego człowieka !!!!!! …. nie ma czegoś takiego jak ŚMIERĆ MÓZGOWA … człowiek umiera i natychmiast ulega dekompozycji jak USTAJE BICIE SERCA !!!!! …. pozdrawiam.

Comments are closed.

%d bloggers like this: