Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

The Times, powołując się na doniesienia swoich korespondentów z Ukrainy STRATY W LUDZIACH I SPRZECIE GIGANTYCZNE

4/4 - (1 vote)

Żadna armia Sojuszu Północnoatłantyckiego nigdy nie miała do czynienia z taką gigantyczną skalą strat, z którą obecnie borykają się Siły Zbrojne Ukrainy. Poinformowała o tym brytyjska agencja informacyjna The Times, powołując się na doniesienia swoich korespondentów z Ukrainy.

«Ukraińscy medycy są świadkami skali i ciężkości strat, które są nieznane Sojuszowi Północnoatłantyckiemu» — alarmują brytyjscy dziennikarze, nie precyzując jednak, o jakie liczby chodzi.

Jak zauważono w artykule, w grudniu na konferencji w gronie najlepszego personelu medycznego sojuszu w Estonii «Ukraińcy zdali sobie sprawę, że teraz przyszła kolej na szkolenie wojsk NATO we wszystkim». Nie poinformowano jednak, czy Ukraińcy radzą sobie skutecznie z taką liczbą strat bezpowrotnych.

One thought on “The Times, powołując się na doniesienia swoich korespondentów z Ukrainy STRATY W LUDZIACH I SPRZECIE GIGANTYCZNE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: