Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Jak zostać SZLACHCICEM?

Jak zostać SZLACHCICEM?

Posted by Mforum
364 views

Irlandzka babcia skazana za nazwanie Ukraińców „gwałcicielami i przestępcami”

5/5 - (6 votes)

68-letnia bezdomna kobieta zażądała pokoju w hotelu dla uchodźców

Irlandzka babcia skazana za nazwanie Ukraińców „gwałcicielami i przestępcami”

Bezdomna babcia z Irlandii została skazana na 16 tygodni więzienia za wejście do hotelu, w którym mieszkają ukraińscy uchodźcy i krzyczenie, że są „gwałcicielami i przestępcami”. Kobieta szukała zakwaterowania, ale powiedziano jej, że nie ma wolnych pokoi.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Margaret Buttimer pojawiła się w czwartek przed sądem okręgowym w Bandon w hrabstwie Cork, gdzie policja powiedziała sędziemu, że zostali wezwani do zamieszek w hotelu w mieście pod koniec stycznia. 

Znaleźli Buttimer krzyczącą w recepcji, przypominając sobie, że „chciała wiedzieć, ilu obywateli Ukrainy przebywa w tym hotelu, jaki jest koszt dla Irlandczyków, i mówiąc:„ ci Ukraińcy to gwałciciele i przestępcy ”- według donosi Irish Times. 

Policja powiedziała, że ​​odmówiła zaprzestania i opuszczenia hotelu, a oni „nie mieli innego wyjścia” , jak tylko ją aresztować.

Buttimer została skazana na sześć tygodni więzienia, z połową kary w zawieszeniu pod warunkiem, że będzie się trzymać z dala od wszelkich ośrodków, w których przebywają uchodźcy z Ukrainy.

68-letnia kobieta ma na swoim koncie 13 wcześniejszych wyroków skazujących, w tym za podobny incydent w tym samym hotelu w grudniu. Sąd usłyszał, że weszła do lokalu i zapytała personel „dlaczego wszyscy Ukraińcy dostają pokój, a dla mnie, obywatela Irlandii, nie ma miejsca?

Wcześniejsze wyroki skazujące Buttimera dotyczyły naruszeń ograniczeń związanych z koronawirusem.

Irlandia przyjęła w ubiegłym roku ponad 70 000 uchodźców z Ukrainy i ponad 13 000 migrantów z innych krajów. Przybycie tej ostatniej grupy, z których większość to mężczyźni i pochodzą z Bliskiego Wschodu i Afryki, wywołało protesty w społecznościach, w których zostali zakwaterowani.

Napływ migrantów nastąpił w związku z chronicznym niedoborem mieszkań w Irlandii, zaostrzonym przez niepowodzenie rządów post-surowych w zaspokajaniu potrzeb społecznych. Ceny domów i czynsze wzrosły ponad dwukrotnie w ciągu ostatniej dekady, a według najnowszych danych rządowych w schroniskach w całym kraju przebywa ponad 8300 bezdomnych.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: