UBG - List do Kolosan
Posted by grzegorz
785 views
UBG - List do Efezjan
Posted by grzegorz
421 views
UBG - List do Galacjan
Posted by grzegorz
556 views
Witam Cię w Polsce
Posted by Viss
315 views
UBG - Ewangelia Jana
Posted by grzegorz
660 views
UBG - Ewangelia Marka
Posted by grzegorz
556 views

Nowe badanie obwinia za zgony poszczepienne nieszczepionych… ponieważ wywołują strach. Poważnie.

Nowe badanie obwinia za zgony poszczepienne nieszczepionych… ponieważ wywołują strach. Poważnie.

Zestaw rycerski

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To znaczy, nagłówek mówi wszystko. Badanie opublikowane w sierpniu w Journal of BioMedicine twierdzi to w swoim podsumowaniu:

Sianie strachu i dezinformacja rozpowszechniane przez naukowo nieprzeszkolone osoby w celu sterroryzowania ludzi, aby nie zostali zaszczepieni, nie tylko utrzymuje ludzi podatnych na epidemie wirusa, ale może również prowadzić do większej liczby skutków ubocznych po zaszczepieniu. Ten krótki przegląd zawiera dane pokazujące, że dezinformacja rozpowszechniana przez ruch antyszczepionkowy może prowadzić do większej liczby zgonów i skutków ubocznych szczepień.

Tak, najwyraźniej wszyscy ludzie, którzy nagle umierają na ataki serca i udary, są podżegani przez nas, przeciwników szczepionek, którzy ostrzegają ich przed atakami serca i udarami.

Jeśli uważasz, że to najbardziej absurdalna rzecz, jaką kiedykolwiek słyszałeś… Wtedy się mylisz. Dalej czytamy:

Mały przegląd opublikowanej literatury wykazał, że stres psychologiczny wyraźnie powoduje zwężenie naczyń i zwężenie naczyń krwionośnych. Tak więc, gdy badani panikują, martwią się, stresują lub boją się zaszczepienia, ich tętnice zwężają się i kurczą, gdy otrzymują szczepionkę.

Więc nie umierają dlatego, że mieli atak serca po szczepionce, ale dlatego, że bali się, że mogą umrzeć.

Genialna logika. I dobry argument za usunięciem ostrzeżeń na papierosach i usunięciem wszystkich reklam antyalkoholowych z telewizji. Pomyśl tylko, ile osób zmarło z powodu problemów z sercem związanych z alkoholem, ponieważ bali się alkoholu.

… Nie muszę wam mówić, jaki to absurd.

To zdecydowanie najbardziej absurdalne wyjaśnienie zawałów serca wywołanych szczepionkami do tej pory, a to obejmuje wysokie rachunki za energię i zespół stresu po pandeimcu.

To było trudne kilka lat dla The ScienceTM, ale to nowy dołek.
Podziękowania dla Marka Crispina Millera za opublikowanie tego badania w jegosubstacku Notes From the Underground. Świetna lektura i wysoce zalecana subskrypcja.

5/5 - (3 votes)

One thought on “Nowe badanie obwinia za zgony poszczepienne nieszczepionych… ponieważ wywołują strach. Poważnie.

  1. Jak chce się kogoś uderzyć to kij zawsze się znajdzie … mam wrażenie, że ci co się pofastrygowali mają świadomość własnej głupoty i swojego końca na tym świecie … teraz chcą za sobą pociągnąć innych co myśleli przed faktem a nie po fakcie … pozdrawiam.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: