Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
445 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1034 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
815 views

Jako naród zostaliśmy oszukani a nasz kraj zniszczony

Coraz częściej słyszę słowa typu: „tak naprawdę nie wiedzieliśmy co się dzieje”, lub też: „żyliśmy w mroku sytuacji, nikt nie wiedział jak postępować”. Tego typu opinie pojawiają się w związku z tak zwaną „PLANdemią” choroby COVID-19 i dotyczą wielu krajów całego globu. Cóż zatem rzec? Ano, należy zauważyć, że prawda coraz bardziej się przebija a ci „sanitarni terroryści” po prostu zaczynają się bać i próbują zawczasu się „wybielić”.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oczywiście wszelkie tego typu „wymówki” są warte tyle, co „medyczne wykształcenie” naszego Ministra Zdrowia, to jest Adasia Niedzielskiego. Zaznaczę, że nie ma on wykształcenia medycznego, a jest EKONOMETRĄ! O „reszcie” jego „ferajny ekspertów” wspominał nie będę, gdyż szkoda na to czasu. Niemniej jednak do czego zmierzam? Otóż Mateuszek Morawiecki, Adaś Niedzielski, Jaruś Kaczyński poprowadzili, w mojej opinii, naszą ojczyznę nad przepaść.

Dramatyczne skutki ich decyzji są już w części znane, jak chociażby ponad 200 000 nadmiarowych zgonów, i tutaj zaznaczam, że nie z powodu choroby COVID-19, ale z powodu samobójczej walki z nią. W mojej opinii to nie „PLANdemia” COVID-19 zniszczyła Polskę, ale realna pandemia o nazwie PiS oraz ich „medyczni eksperci” od COVID-19. Boże, chroń nas przed wojną, chorobą, nędzą i posłami PiS.

Piszę o tym, ponieważ NIGDY, ale to zaznaczam raz jeszcze: NIGDY, nie możemy zapomnieć o zdradzie jakiej „oni” się dopuścili i jaki ogrom zła spuścili na naszą Ojczyznę, na nasz Naród. W pewnym sensie, to czego się dopuścili jest tak straszne, że aż trudne do wyobrażenia, ale jednak… Oni tego dokonali i robili to dzień po dniu, z „uśmiechem” na twarzy, spoglądając wprost do kamery i polecając NIEPRZEBADANĄ „szprycę” na COVID-19, oraz wprowadzając całkowicie AUTODESTRUKCYJNE „lockdowny”.

W miarę upływu czasu wychodzi na jaw, że my, jako naród, zostaliśmy okłamani, oszukani, oszukani i raz jeszcze oszukani. Maski nie zrobiły nic, aby spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa (którego śmiertelność jest na poziomie grypy), dystans społeczny nie spowolnił rozprzestrzeniania się wirusa (którego śmiertelność jest na poziomie grypy), a blokady (lockdowny) nie zrobiły nic poza zwiększeniem chorób psychicznych, stworzeniem ubóstwa, ogłupieniem naszych dzieci i zniszczeniem gospodarki.

A jednak wymagano od nas (w wielu przypadkach ZMUSZANO), abyśmy „zaufali nauce”. Teraz, gdy te rzeczy stają się powszechnie znane, to do przeciętnego człowieka dociera jak dał się „wydymać” tym „cwaniakom w garniturach” oraz Wielkiej Farmacji. Toteż wzywamy do tego, aby proces międzynarodowy, który odbył się w Norymberdze po II wojnie światowej, obył się ponownie. Tym razem jednak za cel powinno wziąć się tę „PLANdemię COVID-19” i jej „proroków” oraz „propagatorów”, i oczywiście „siewców śmierci i propagandy”.

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że „operacja”, która doprowadziła do pandemii COVID-19, była stricte diaboliczna na każdym poziomie. W mojej opinii „oni” doskonale wiedzieli, że to, co robią, jest nienaukowym nonsensem, a mimo to nadal to robili. Toteż „oni” chcą teraz bardzo szybko „przeskoczyć” do przodu, aby w ten sposób uniknąć konsekwencji. Mam nadzieję, że to im się nie uda.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

4.6/5 - (9 votes)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: