Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
ZĘBY PO UKRAIŃSKU
Posted by wadam12
271 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

CW24 M.MACIAK DOŁĄCZYŁ-DUMNI POLONUSI !!! SZLACHETNI POLACY !! – CZY WIECIE NA CO POSZŁY WASZE PIENIĄDZE ZE ZBIÓREK – PATRIOTYCZNYCH – DOSTANIE CIE SZOKU JEŚLI MACIE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI AV

3.2/4 - (29 votes)

AKTUALIZACJA 14.03.2022 – PAN MACIEJ

MACIAK DOŁACZYŁ DO KOLEKTYWU

PONIŻSZEGO 

JEŚLI OGLĄDAŁEŚ JUŻ ZAPOWIEDŹ NA Y.T MOŻESZ

PO MINĄĆ TEN PIERWSZY FILM BO WIESZ CO MASZ

ZOBACZYĆ W TYM 2 FILMIE – ZAPRASZAM ……… BEZ

CENZURY !! ZABOLI JAK SKURWYSYN … ALE NIEMA

INNEGO WYJŚCIA JAK TO POKAZAĆ WAM

 

6 thoughts on “CW24 M.MACIAK DOŁĄCZYŁ-DUMNI POLONUSI !!! SZLACHETNI POLACY !! – CZY WIECIE NA CO POSZŁY WASZE PIENIĄDZE ZE ZBIÓREK – PATRIOTYCZNYCH – DOSTANIE CIE SZOKU JEŚLI MACIE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI AV

 1. Co do Maciaka …. po pierwsze , uprawiając zawód dziennikarza trzeba spełniać jego kryteria … zasady … trzeba być RZETELNYM … RZETELNYM i jeszcze raz RZETELNYM … SUMIENNYM a nader wszystko BEZSTRONNYM ….
  Czy Maciak spełnia te zasady … absolutnie nie …. WIĘC NIE JEST DZIENNIKARZEM …. a jak już to PSEUDO-dziennikarzyną ….

  Całe to Stowarzyszenie Dziennikarzy Włocławskich to w obecnej chwili JEDEN WIELKI KIT …… NIE OSZUKUJMY SIĘ NAWZAJEM TYLKO PISZMY PRAWDĘ .
  Stowarzyszenie powstało w roku 2017 w czasie istnienia lokalnej telewizji ”cw24” . Zostało założone przez Panią Bognę Obałkowską …. która ogłosiła sie PREZESEM tegoż … a także była redaktorem naczelnym ”cw24” .

  Pani Bogna Obałkowska … po rezygnacji Maciaka w 2019 roku z dalszej kontynuacji telewizji ”cw24” …. Maciak nie przedłużył koncesji …. odeszła de facto ze Stowarzyszenia natomiast de iure dalej tam figuruje jako ”słup” … zakładając swoje własne informacyjne podwoje ”Portal Włocławek” …. i tu dziwny zbieg okoliczności … redakcja tegoż mieści się we WŁOCŁAWKU , ul. BORNIEWSKIEGO nr 5 (róg Zbiegniewskiej) …. natomiast S.D.W. ma siedzibę także w WŁOCŁAWKU , ul. BRONIEWSKIEGO tyle tylko , że nr 3 …. w garażach i krzaczorach … NIE DZIWNY ZBIEG OKOLICZNOŚCI .
  …. lecz to nie istotne

  Istotny jest sam obraz Maciaka jako DZIENNIKARZA za którego się uważa … choć żadnych studiów kierunkowych by nim być nie posiada …. wbrew Pani Bogny Obałkowskiej .

  Ja rozumiem , że charakter pracy DZIENNIKARZA jest narażony na różne reperkusje …. można się komuś … albo ktosiom narazić … robiąc wywiad … reportaż …. więc ten adres musi być w jakiś sposób CHRONIONY ….. ale KURWA nie róbmy jaj i nie podawajmy adresu jakiś PIERDOLONYCH GARAŻY … i to w dodatku w KRS-ie jako miejsca bazowego S.D.W.

  Maciak wziął sobie dofinansowania … unijne … od starostwa powiatowego … PIES GO JEBAŁ … POFARCIŁO SIĘ … JEGO ŁUT SZCZĘŚCIA .
  ALE W DUPĘ JEBBANY CHCĄC BYĆ TRANSPARENTNY …. powinien gościom którzy mu zarzucają BRUD ZA USZAMI … wytłumaczyć chociaż na co przeznaczył GOTOWIZNĘ …..

  …. tak jak to mówi na powyższym video …. od maleńkości marzyłem o tym aby zostać DZIENNIKARZEM , rajcowało , podniecało mnie to …. więc z Panią Bogną Obałkowską postanowiliśmy założyć coś takiego jak S,D,W. …. aby wyrywać wszelkiego rodzaju dotacje … gdzie się da i od kogo się da …. ja mam zakład mechaniki pojazdowej …. AUTENTYCZNIE , NA BARDZO … ALE TO BARDZO WYSOKIM POZIOMIE …. muszę go rozwijać …. i mam także kupę innych kosztów …. a jako dziennikarz muszę utrzymać standard i żyć na godziwym poziomie … wiadomym jest , że DZIENNIKARZ ogólnokrajowy zbiera tak minimum 50 kafli miesięcznie …. to ja jako lokalsiak chcę tych kafli mieć co najmniej 30 ….i tak to się toczy z roczku na roczek …… ŻEBY TAK SPRAWĘ ZAŁATWIŁ NIE MIAŁBYM DO NIEGO ŻADNYCH PRETENSJI …. masz łeb i h..j to kombinuj … proste …. ale takiej obślizgłej glisty jak Maciak na to nie stać .
  …. a LOBOTOMIAKI i ZAKORKOWANE MÓZGI cieszą się jakiego to będą mieli PREZYDENTA …. może nawet i posła-osła i napierdalają mu kasiejkę na lipne Stowarzyszenie … które być może ma 3 członków …. DWÓCH NA PEWNO …. Maciak i Pani Bogna …. JAK BY HUJ MIAŁ TROCHĘ HONORU … TO WYJEBAŁ BY NA Y.T …. LISTĘ IMIENNĄ TYCH DZIENNIKARZY …. ale co może pokazać …. ŻE KRÓL JEST NAGI ?

 2. Pragnę wyrazić opinię, mianowicie nie zależnie czy jest to Papież czy niepozorny „Janusz” należy u każdej osoby która działa w brew prawu jak i wbrew moralnemu zachowaniu błąd ten wypomieć. Sprawa nie rozchodzi się o fakt zawłaszczenia tych pieniędzy a o moralną powinność naprawienia krzywd poprzez nawet przeprosiny czego do dziś nie uczyniono, osoby które poczuwają się do tego iż są pokrzywdzone mają prawo dochodzić sprawiedliwości i brawo dla P. Jack-a za wstawiennictwo, przykro jedynie że P. Maciak jako osoba o której miałem mniemanie dobre zachował się jak dziecko które skradło cukierka i przy tej ilości dowodów nie jest w stanie przyznać się do błędu i poprostu przeprosić. Co niestety rokuje na postrzeganie jego działalności, pozdrawiam wszystkich i proszę o zaprzestanie myślenia na podstawie sympati/empati itp a patrzenie przez pryzmat godnego zachowania/moralności i prawa.

 3. Coś mi nie gra w ferowaniu wyroku na Maciaka. Panie Caleib. Jak Maciak powiedział, że będzie spadał z YT, to odrazu pomyślałem o Pańskiej platformie – tak przy okazji miałem wrażenie, że jakby mniej skamlał o kasę. Ch…em by był gdyby mówił, że nie ma kasy po tym jak jej na przytulał za Pańskim wstawiennictwem. Gdyby pierniczył obłudnie w stylu: „wpłacajcie mi zlotoweczki to amunicja do mojej broni…” i takie tam odgrywanie roli 😉 to na 100% bym Pana poparł. Jak mu się tak polepszyło, to co w tym złego, że nie wsypał fundatorów? Poprawienie kondycji podniesie jego jakość a przejście na Pana platformę może mieć tylko zalety. Nie uzurpuje sobie prawa do ferowania wyroku, bo Pan wie więcej i postąpi zapewne słusznie -nie jestem do końcaw temacie. Tylko jako obserwator z boku q#$wy, pijaki, szubrawcy, sprzedawczyki, podżegacze wojenni, debile, przebierańcy to nie liga Maciaka. Nie kozaczył chyba Panu jak F. Z.? Jedną z naszych polskich wad też jest porywczość, która może eksplodować przy zszarganych nerwach ludzi normalnych.
  Zdrowia dla Pana i wszystkich czytelników i słuchaczy.

  1. Zgadzam się z chrzoszo…
   Pan Maciak w nagraniu puszczonym w materiale mówi, że „ile bede chciał, tyle mi dadzą”, nie twierdzi, że jest zarobiony po uszy i ma wystarczajaco siana na ogrzewanie ;p! Prosi tylko raz na miesiac, a gdyby prosil częściej to pewnie fani wplacaliby wiecej. Ja to widze troche inaczej niz Pan oskarżający. Pozdro
   Prosze tylko kurwami nie rzucać, jak kiedys Pan na Youtube mnie zbluzgał, bo wyrazilem swoje zdanie odmienne od Pańskiego.

 4. K..a…taki człowiek..fantasycznie gadał..smutne,bardzo smutne

 5. Nie bez powodu z uporem maniaka zadawałam pytanie … Ile jest narodu w narodzie ??? … i kto zamieszkuje ten kraj ? … nie sądzę, a może jestem nawet pewna by to byli Polacy z krwi i kości – raczej to przybysze skądś … żądza mamony podbierała ludziom resztki rozumu, honoru i moralności (jeśli jakąkolwiek jeszcze posiadali) . Niestety ziomale wspierają swoich co widać na tych protestach a naiwnych, ufnych, uczciwych ludzi strzyże się do gołej skóry … pisałam nie jeden raz o wierze i ufności w człowieka … a Biblia mówi o tym nie jeden raz … no cóż, jak się nie czyta Biblii a słucha się jełopów małpianów no to skutki są widoczne … potem rozpaczać to trochę za późno, myśli się przed faktem a nie po fakcie … pozdrawiam

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: