DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

TV MARCINA OSADOWSKIEGO NPTV -” POWAŻNE KŁOPOTY , KTÓRE DA SIĘ WYELIMINOWAĆ”

10.00 avg. rating (94% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Link zawierający tekst przewodni cyklu artykułów ” Polskie media internetowe , estetyka i kultura”

POLSKA TV NPTV – WIELKIE SZANSE NA SUKCES , NIESTETY PRZESŁONIĘTE BRAKIEM HIGIENY I KULTURY OSOBISTEJ .

16 LUTEGO, 2020

Witam czytelników , w związku z powyższą zapowiedzia przechodzę do meritum , dziś porady dla p. Marcina Osadowskiego  prowadzącego audycje na kanale YouTube ” NTPV

Znalezione obrazy dla zapytania: Marcin ossadowski wywiady z ludzmizdjecia
Od razu przejdę do formy zwrócenia się do pana Marcina bezpośrednio , panie Marcinie z obserwacji pańskich audycji wynika iż jest pan wspaniałym konferansjerem , elokwentnym mówcą , i niestety na tym muszą zaprzestać ponieważ przymioty wymienione na wstępie toną w całej reszcie rażących szczegółów które psują pana wizerunek medialny.
Odniosę się więc do nich w kilku punktach bardzo istotnych które mają niestety kolosalny  wpływ na wrażenia estetyczne dla słuchaczy , a mianowicie :
Poważne braki w uzębieniu szczęki dolnej z okropnymi czarnymi śladami stanów zapalnych na pozostałych zębach których ma pan tylko dwie sztuki ujmując to lapidarnie, jak widać nie są to braki spowodowane wypadkiem lecz trwałym i długoletnim brakiem stosowania odpowiedniej higieny jamy ustnej.
Znalezione obrazy dla zapytania: Marcin ossadowski wywiady z ludzmizdjecia
Jest pan młodym człowiekiem i niech mi pan wierzy jest to bardzo poważny mankament zarówno w realizacji zawodowych obowiązków jak i sfery życia intymnego . takie gnijące zęby są na pewno wielkim problemem dla osób które udzielają panu wywiadu w bliskiej odległości , i na pewno są uciążliwe dla pana Aleksandra Jabłonowskiego chodzi o potworny smród jaki towarzyszy każdorazowemu otwarciu pańskich ust .
Poruszyłam też powyżej wątek sytuacji te/ta/te w kontaktach z kobietami , zapewne sam pan zauważył wielokrotnie że zbliżenia niektóre nie dochodzą do skutku , zapewniam pana jako kobieta że towarzyszący pańskiemu oddychaniu smród nie jest afrodyzjakiem a smrodliwa atmosfera w alkowie działa przeciw skutecznie do pańskich zamierzeń .
Pozwolę sobie na poniższych fotografiach poglądowych doprecyzować  wagę i rozmiar tego problemu
Oto widok jaki mają przed oczami widzowie , prawda że nie jest to przyjemne , a nawet za przeproszeniem i bez urazy jest to widok obrzydliwy chodzi konkretnie o to co widać po miedzy ustami…….
Czasami jest pan tego świadom i zakrywa pan usta dłonią i pochyla głowę aby uniknąć oka kamery jak na poniższym zdjęciu poglądowym.

Takie rozwiązanie jest po prostu nie mądre i świadczy tylko o tym . że świadomie bagatelizuje pan poważny problem wizerunkowy , ponadto zakrywanie ust dłonią i powodowanie śmierdzących dmuchów kierowanych pod blat , nie jest obojętne dla komfortu pracy pana Aleksandra , to że pan Aleksander nie zwraca panu uwagi że zwyczajnie śmierdzi nie oznacza że nie odczuwa dyskomfortu , świadczy jedynie o dobrym wychowaniu , ale niech mi pan wieży  nie wolno nadużywać czyjegoś …

Zanim przejdziemy do kolejnego mankamentu który należy bezzwłocznie wyeliminować aby nie rujnował panu wizerunku , dodam, że nie jest to tragedią i mam rozwiązanie , jeśli ten odrażający widok nie jest wynikiem n.p wrodzonego wstrętu do higieny , a jest to wynik n.p braku pieniędzy , proponuję panu ogłosić na pańskim kanale zbiórkę pieniężną na wstawienie brakujących panu zębów , na pewno spotka się to z aprobatą widzów.

Jeśli jednak kieruje się pan fałszywym poczuciem wstydu , ja nie zależnie od tego czy pan taką zbiórkę ogłosi , ogłoszę ją ja dla pana na stronie M-forum av live

„Zbiórka na wstawienie zębów dla pana redaktora Marcina Osadowskiego” zebrane środki wpłacę na pańskie konto bankowe.

Jest to sprawa szalenie ważna dla pańskiego wizerunku w mediach ale również dla sprawy reprezentowania problematyki Polskiej w kraju i na świecie , bo czy pan chce czy nie dzięki sieci jest pan naszym ambasadorem !! a pański wygląd wizytówką naszą .

 

Aspekt drugi burzący komfort widza gdy ogląda pańską twarz podczas programów , jest nim , to przykre ale , brak typowo męskiego zarostu twarzy , z desperacją godną podziwu eksponuje pan żałosne kilka włosków na krzyż , po prostu wygląda to komicznie , zdjęcie poglądowe poniżej


.żenujące to coś co ma imitować specyficzny zarost męski , i brak typowego wąsa i bokobrodów …. pan sam oceni w lustrze panie Marcinie

Ale i w tym przypadku nie ma tragedii , problem może u pana biorąc pod uwagę pański wiek a bujność zarostu , a właściwie jego brak , stanowić pewien fakt iż jest pan za pewne mężczyzna metroseksualnym , co w dzisiejszych czasach nie jest niczym wyjątkowym , rozwiązaniem tego problemu jest zwyczajne ogolenie tego czegoś co ma być męską brodą

To najważniejsze niuanse wizerunkowe które muszą być usunięte natychmiast , jeśli zależy panu na zwiększeniu liczby widzów , powiem tak jeśli nie zechciał by pan skorzystać z tych rad i tkwić w sprośnym uporze nie poddania się zabiegom higienicznym , a chciał by pan odnieść sukces , polecam zatem aby pan zmienił warunki nadawania audycji z AV na radiowe , przekaz pójdzie a mankamenty w/w nie bedą miały znaczenia no może tylko poza smrodem , który jest uciążliwy dla osób towarzyszących.

Znalezione obrazy dla zapytania: Marcin ossadowski i wojciech olszanskizdjecia

Na końcu w podsumowaniu zwróciła bym się do pana Aleksandra Jabłonowskiego który z tego powodu iż jest z wykształcenia reżyserem i aktorem , a zatem człowiekiem któremu nie są obce kanony estetyki w produkcjach teatralnych i filmowych , aby napomniał pana Marcina  że to jest w złym tonie i po prostu nie kulturalne  epatowanie tysięcy widzów gnijącymi ruinami tego co stanowiło kiedyś garnitur uzębienia , niech pan na przykład panie Wojciechu przywoła jako przykład wygląd pana Jana Suzina

lub innych prezenterów tv z których żaden nie ośmielił by się wystąpić w takim stanie ….

Myślę że dla poprawy wizerunku całościowego tv NPTV był by Japoński układ partnerski SENPAI – KOHAI  po miedzy obu panami .

Znalezione obrazy dla zapytania: Marcin ossadowski i wojciech olszanskizdjecia

To tyle pozdrawiam obu panów serdecznie .

Grażyna Rebeca

p.s jutro analiza kanału YouTube „EugeniuszSendecki71 Telewizja Narodowa „

ZBIÓRKA NA ZĘBY DLA PANA REDAKTORA MARCINA OSADOWSKIEGO

wpłaty proszę opisywać „darowizna na zęby”

wszystkie zgromadzone środki finansowe zostaną przekazane po upływie 1 miesiąca od dnia dzisiejszego t.j 20.03.2020 r. na konto pana redaktora Osadowskiego

 • zbiórka nie jest prowadzona w imieniu pana Osadowskiego lecz dla niego jako pomoc

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

 

 

10.00 avg. rating (94% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

11 thoughts on “TV MARCINA OSADOWSKIEGO NPTV -” POWAŻNE KŁOPOTY , KTÓRE DA SIĘ WYELIMINOWAĆ”

 1. jakiez to wszystko orginalne, pan osadowski jest orginalny, …..czy to sarkazm? napewno sie domysli ….Normalnie duma polskiego narodu :)))

 2. zwyczajnie chłopak śląski – w d…ie szeroki a w barach wąski 🙂

  może gość ma pocztę po co takie publicznie robić?
  nie ma ważniejszych spraw?

 3. To chyba człowiek Korwina. Popiera 5G, sprzeciwia się rozliczeni złodziej majątku narodowego. Podobno teraz zabłysnął poparciem dla rozkradania polskiej miedzi.

 4. Pan Marcin Ma guza mózgu. Bierze chemie więc nie ma zarostu i zębów, bo je po tym wszystkim utracił. Tak, tak tępa krowo!!!
  Weź więc głupa babo i skasuj te podłe teksty, a potem zobacz swoją buziunie w lusterku.
  A gdybyś miała watpliwości to ja publicznie pokaż, to ci pomogę i uświadomić sobie co z nią jest do dupy.
  No co cudna poniała?, czy dale autystycznego debila będziesz udawać.
  Tak, Tak cudna kretynko zesrałaś się w gacie i to publicznie.

  1. Widze,ze szanowny „maly robaczek”reprezentuje odlam spoleczenstwa o bardzo wysokiej kulturze osobistej……tz.inteligencji podworkowej poslugujacej sie piekna polszczyzna ….milo czytac tak piekne teksty okraszone kwiecistymi epitetami…….Tak mysle ,ze ten „maly robaczek” to kwiat ,ktory coraz bardzie rozrasta sie na naszej polskiej ziemi ubarwiajac swoim kwieciem nasza OJCZYZNE…no juz nie mowie o zapachu ktory roznosi sie w powietrzu…………

  2. Ty , tępa rozporkowa pluskwo …. zwana dalej , małą nędzną robaczyną …. wpadłeś tutaj jak kometa aby zabłysnąć … lecz ”asysta grawitacyjna” tego FORUM …. wypierdoli cię z powrotem w otchłań , ciemnego , bezmiernego kosmosu .
   OSADOWSKI chory jest na EUNUCHOIDYZM czyli brak TESTOSTERONU …. schorzenie genetyczno – hormonalne .

   delikatna skóra określana jako skóra kobieca,
   owłosienie typu kobiecego, czyli dużo włosów na głowie oraz brak zarostu na twarzy,
   klatce piersiowej,
   odkładanie się tkanki tłuszczowej w miejscach typowych dla kobiet, czyli na wzgórku
   łonowym, brzuchu, na pośladkach i na biodrach,

   U mężczyzn tych trudno też dostrzec typowe dla tej płci drugo- i trzeciorzędowe cechy płciowe. A zalicza się do nich specyficzną budowę ciała, czyli wąskie biodra i szerokie ramiona, widoczne umięśnienie ciała oraz widoczne na szyi tzw. jabłko Adama, czyli wypukłość na szyi wynikającą z mutacji chrząstki tarczowatej.

   Wszystkie te cechy posiada PROSIACZEK …. OSADOWSKI

 5. proponuje Osadowskiemu zamiast wydac majatek na nowe zeby . pogadac ze Schetyna – moze odstapi swoje . w dobrym stanie . jemu juz chyba niepotrzebne ….

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: