TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-1731197 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

POLSKA TV NPTV – WIELKIE SZANSE NA SUKCES , NIESTETY PRZESŁONIĘTE BRAKIEM HIGIENY I KULTURY OSOBISTEJ .

Witam czytelników , w związku z tym iż ostatnimi czasy w Polskim internecie obserwujemy lawinowy wzrost i wysyp nowo tworzonych kanałów i stron internetowych , oraz spektakularny renesans starszych TV internetowych , które podejmują tematykę Polskich spraw na arenie międzynarodowej .

Postanowiłam jako kobieta która ma bardzo wyczulony zmysł estetyki i dobrego smaku rozpocząć cykl publikacji mających na celu udzielenie pomocy i wsparcia  twórcom tych kanałów internetowych . Moje publikacje bezspornie pomogą w autopromocji sylwetek redaktorów prowadzących te audycje oraz poprawią znacząco wizualny odbiór estetyczny i kulturalny tych przekazów medialnych które dzięki globalnemu zasięgowi jaki dają łącza internetowe , stanowią wizytówkę Polski i Polaków w świecie.

Skłoniło mnie do podjęcia takich działań szereg niedociągnięć i braków w dziedzinie podstawowych wiadomości na temat dbania o podstawowe zasady ! , przede wszystkim kultury higieny osobistej u prowadzących te programy które poruszają sprawy Polskie .

W związku z powyższym nie mając na celu wzbudzenia złych emocji u osób w/w . a tylko troskliwe wskazanie szczegółów , ale bardzo istotnych szczegółów niszczących autoprezentacje mozolnie budowaną , lecz bez oczekiwanych efektów , właśnie z powodu braku podstawowej wiedzy w materii podniesionej powyżej a mianowicie podstaw właściwego zachowania , co podkreślam nie jest winą tych ludzi z powodu wstrętu do nauki lub wrodzonych skłonności do braku higieny osobistej.

Rozpoczynam cykl publikacji „cywilizujących i socjalizujących ” zachowania i dbałość o aparycję wizualną , zarówno w kwestii kultury ogólnej jak i trendów mody która nie jest w brew pozorom nieistotnym szczegółem.

Mam nadzieję że osoby opisane w cyklu tych publikacji będą mi wdzięczne , a widzowie od razu zauważą korzystne zmiany w wizualnym odbiorze tych osób a treści przekazywane staną się atrakcyjniejsze w odbiorze.

Dziś opublikuję pierwszy materiał z tego codziennego cyklu , będzie dotyczył jak w tytule tego wpisu telewizji internetowej pana Marcina Osadowskiego NPTV .

p.s materiał zostanie opublikowany w godzinach późnego popołudnia t/z około godziny 17.00 – 17.30 

3 thoughts on “POLSKA TV NPTV – WIELKIE SZANSE NA SUKCES , NIESTETY PRZESŁONIĘTE BRAKIEM HIGIENY I KULTURY OSOBISTEJ .

  1. A oto człek który ” wykończy ” politycznie Pana Wojtka Olsztyńskiego …korwinista z krwi i kości, czyli Konfederacja ponad wszystko a 5G to zajebista sprawa…..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: