Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
519 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1078 views

ZAPOWIEDŹ -DZIŚ 14.12.2019 STREAM 21.00 -PILNE !! PIOTR RYBAK ZABIERA GŁOS W SPRAWIE ZATRZYMANIA JACKA MIĘDLARA PRZEZ ABW PILNE !!

 

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

LINK DO FILMU „KONTAKTY JACKA MIEDLARA ZE SŁUŻBAMI ”

https://miziaforum.com/aiovg_videos/stream-jacek-miedlar-i-jego-kontakty-ze-sluzbami-niewiadomego-kraju/

Rate this post

7 thoughts on “ZAPOWIEDŹ -DZIŚ 14.12.2019 STREAM 21.00 -PILNE !! PIOTR RYBAK ZABIERA GŁOS W SPRAWIE ZATRZYMANIA JACKA MIĘDLARA PRZEZ ABW PILNE !!

 1. 447 przykrywka medialn. a na 30 letnie grabienie polakow . zeby przypadkiem jakis polak nie chcial wniesc pozwu do miedzynarodowych trybunalow o odszkodowanie za przestepcze przejecie polski przez zydow .

 2. Jeszcze nie tak dawno BULDOCH i wyliniały KOCUR spijało i wylizywało sobie nawzajem SŁODZIUTKI NEKTAR z faryzeuszowskich dzióbków , nawzajem się mamiąc kolorową wstęgą Möbiusa … dzisiaj ich nie poznaję . Nie jest to przedmiotem dywagacji czy to BULDOCH zraził się do KOCURA …. czy też KOCUR poczuł się wielce ”obrażonym” zachowaniem BULDOCHA .

  Przedmiotem jest fakt , że obydwa PRZYGŁUPY … rozpoczęły publiczny ”magiel”’ i pralnię swoich prywatnych – 2 letnich z okładem – życiowych brudów .

  Jest to zachowanie bardzo niesmaczne … tak nie zachowuje się biznesmen … suspendowany kapłan … czy cywilizowany człowiek [humanista] … nie pasujemy do siebie nasze poglądy nie są sobie po drodze … trudno , cześć i powodzenia … będziemy w kontakcie jako dobrzy znajomi … ot i cała nauka .

  Niestety nie dla KOCURA ”sperka” … a dla BULDOCHA ”kiełbasa” .

  Każdy w miarę rozgarnięty człowiek , wchodząc z drugą osobą w jaki kolwiek łączący ich UKŁAD … jest w stanie już po kilkunastu dniach określić co reprezentuje STRONA PRZECIWNA … i vice versa

  Cała ”walka” już się przejadła … odbija się czkawką z zapchanego ”żołądka”

 3. No … nie swoimi pieniążkami łatwo dysponować …. lecz niestety Pan Podstawka wpierdolił te pieniążki w błoto …
  ale przejdźmy do rzeczy ….

  Pan M . Pompeo miał do końca października przedstawić Kongresowi ”raport” dotyczący wywiązywania się Polski z postulatów zawartych w Ustawie 447 …. niestety jest już połowa grudnia i o ”raporcie” cisza jak makiem zasiał .

  W całą ”akcję” ogłupienia Polaków … aby zapłacili 300 mld $ jest zaangażowany całym sercem , wolą i umysłem …nie kto inny tylko Nasz STASINEK ”zrzuta na mieszkanie” vel ”komornika” … do znudzenia pierdoli o tym na każdym swoim spotkaniu prelekcyjnym ze słuchaczami … ale o dziwo nie robi żadnej Narodowej „Zrzuty” aby te roszczenia zaspokoić .

  Do tej pory …. czyli do października ubiegłego roku … kwota którą Polska powinna zadość uczynić ŻYDOM [jakim prawem ?] była zbliżona do sumy 60 mld $ …. o takiej kwocie wielokrotnie wspominał Pan Szewach Weiss ….

  Więc skąd wzięła się suma 300 mld $ …. a nawet jest już mowa o 320 mld $ ?

  …. i znowu na scenę wkracza Nasz STASINEK …. który w ubiegłym roku , chyba gdzieś tak w połowie listopada …. ogłasza w MN i Realu 24 hiobową wieść …. Polska ma do ”zapłaty” 300 mld $ …. od tej pory stwierdza , że jest w posiadaniu ”notatki” ze spotkania Pana Tomasza Yazgierniego z Panem Jackiem Chodorowiczem … w której ta suma jest wyszczególniona …. na pytania w jaki sposób wszedł w posiadanie tej ”notatki” … stwierdza niezmiennie , że znalazł w skrzynce na listy …. bądż otrzymał od swojego ”honoraire korespondant” … [z fr. = ”informator”]

  Jak w sumie , prosty człowiek … publicysta … redaktor … i takie tam duper szmity … był w stanie ”wejść” w posiadanie takiej ”notatki” …. która z racji samej z siebie jest POUFNĄ ….

  Jasno widać , że Nasz STASINEK ma ….ZADANIE DO WYKONANIA …. i je WYKONUJE … jak na razie z POWODZENIEM .

  1. Powyższa Ustawa 447 nie rodzi żadnych skutków prawnych w USA …. jeżeli nie rodzi takich skutków w USA …. to tym bardziej w Polsce …. proste i logiczne jak pierdolenie kozy w podogon przez ”orientalnego” KEBABA .

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: