UBG - Ewangelia Marka
Posted by grzegorz
441 views

Polacy apelują do dziennikarzy! Zacznijcie twardo przepytywać PiS a jak nie odpowiadają, nie chodźcie na ich konferencje

Polacy apelują do dziennikarzy! Zacznijcie twardo przepytywać PiS a jak nie odpowiadają, nie chodźcie na ich konferencje

Dość milczenia i tych kłamstw! Czemu nie pytacie ich o prawdę? Dlaczego pozwalacie by kłamali? Polacy mają dość sytuacji, w której politycy PiS nie odpowiadają na pytania lub ignorują dziennikarzy. I apelują, żeby dziennikarze przestali chodzić tam, gdzie nie mają okazji zapytać o prawdę. Odpowiedź dziennikarzom to psi obowiązek władzy – piszą.

„U nas na konferencjach, władzunia często nie raczy odpowiadać na żadne pytania. A dziennikarze i tak biegną na każde gwizdniecie. Gdyby solidarnie przestali przychodzić, władzunia musiałaby wybrać: standardy lub medialny niebyt” – napisała jedna z internautek.

Kryzys władzy, który nieuchronnie obserwujemy, to upadek standardów. Dziennikarze mają pełne prawa zadawać pytania, nawet niewygodne. Władza ma obowiązek zdawać sprawozdanie z tego co robi a dziennikarz to przedstawiciel milionów Polek i Polaków. Dość tej arogancji – apelują Polacy.

Screenshot_5.jpg

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

źródło: Twitter

Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: