Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
460 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1039 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
824 views

Obywatel Ukrainy pracował nielegalnie dla Bolta. Został ukarany 22 tys. zł. grzywny

Obywatel Ukrainy pracował nielegalnie dla Bolta. Został ukarany 22 tys. zł. grzywny
Polsat News

Obywatel Ukrainy pracował nielegalnie dla Bolta. Został ukarany 22 tys. zł. grzywny

36-letni obywatel Ukrainy przebywał w Polsce legalnie, ale pracę kierowcy wykonywał z naruszeniem polskich przepisów. Mężczyzna, zatrzymany w ramach kontroli drogowej, został ukarany grzywną w wysokości 22 tys. zł; ma także roczny zakaz wjazdu do Polski i państw strefy Schengen.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak poinformowała w piątek rzeczniczka Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej mjr SG Joanna Konieczniak, 36-letni obywatel Ukrainy „został wytypowany do kontroli drogowej przez kontrolerów ITD podczas gdy świadczył usługę jako kierowca BOLT pojazdu osobowego przewożąc pasażera”.

– Inspektorzy ITD zabezpieczyli samochód osobowy, którym kierował cudzoziemiec. W wyniku kontroli przeprowadzonej przez funkcjonariuszy Straży Granicznej stwierdzono, że mężczyzna podjął działalność gospodarczą niezgodnie z przepisami obowiązującymi w tym zakresie. W związku z tym Komendant Placówki Straży Granicznej w Poznaniu-Ławicy zobowiązał cudzoziemca do wyjazdu z Polski w terminie 30 dni oraz orzekł o zakazie ponownego wjazdu na terytorium RP i innych państw obszaru Schengen przez okres jednego roku – podkreśliła Konieczniak.

Dodała, że 36-latek ukarany został również przez Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Poznaniu. Za wykonywanie transportu osób wbrew przepisom ustawy o transporcie drogowym, na obywatela Ukrainy została nałożona grzywna w wysokości 22 tys. zł.

polsatnews

Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: