Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
485 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1044 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
854 views

Mocny wpis Różala. Lewica zawyje. „Cymbale jeden z drugim!

Mocny wpis Różala. Lewica zawyje. „Cymbale jeden z drugim! Jak ci tu nie pasuje to … stąd! O takich Ludziach powinniśmy uczyć Nasze Dzieci ,a nie klepania szkopa po hełmie”

Marcin Różal Różalski. Foto: instagram
Marcin Różal Różalski. Foto: instagram

Marcin „Różal” Różalski, znany i utytułowany zawodnik MMA – m.in. mistrz KSW – nie ukrywa, że jest wielkim patriotą. I dał tego kolejny dowód. Na swoim Instagramie zamieścił bardzo mocny, patriotyczny wpis.

Różalski nie ma wątpliwości o kim powinno się mówić w Polsce. Przede wszystkim o polskich bohaterach, którzy w dzisiejszych czasach znikają nam z horyzontu, a przecież bez nich nie byłoby nas dzisiaj.

Screenshot_11.jpg

Marcin Różalski na swoim instagramowym koncie zmieścił grafikę z polskimi bohaterami, m.in. z gen. Maczkiem, gen. Sikorskim i gen. Sosabowskim, i opatrzył ją bardzo mocnym komentarzem. Poradził w nim tym, którym się w Polsce nie podoba, co powinni zrobić.

„O takich Ludziach powinniśmy uczyć Nasze Dzieci ,

a nie klepania szkopa po hełmie.Książki o prawdziwej historii Polski czytać powinny, a nie książki jakiś popaprańców co piszą o gwałceniu kozy za co dostają jeszcze światowe nagrody.”

„Mi też dużo rzeczy nie pasuje w Polsce i pozmieniał bym dużo, albo i więcej, ale nigdy nie przeszło by mi przez usta, że wstydzę się bycia Polakiem. Jestem dumny z bycia Polakiem. Z Jej historii, z Naszych Bohaterów. Mogę się wstydzić za różnych balasów, którzy uważają się za Polaków, a zachowują się jak zwykłe ….., szkalują na Ojczyznę i donoszą jak zwykłe kapusie.”

„Cymbale jeden z drugim nie było by cię na świecie gdyby Nasi Bohaterowie nie obronili by ziemi, która nazywa się Polska, a jak ci tu nie pasuje, bo za szaro, za mało kolorowo, potrzebujesz wzbogacenia kulturowego, to ……. stąd tam, gdzie już jest aż nadto kolorowo. Nie będziesz musiał się wstydzić, że jesteś Polakiem, choć nim nigdy nie byłeś i nie będziesz musiał się wstydzić języka i gęgać będziesz mógł jak chcesz.”

n.czas.com

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

One thought on “Mocny wpis Różala. Lewica zawyje. „Cymbale jeden z drugim!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: