15.maja 2015 r. STAN WYJĄTKOWY W POLSCE -WYSTĄPIENIE – NAGRANIE TV B. KOMOROWSKIEGO i E. KOPACZ GOTOWE

Rate this post

KOPERTY OPATRZONE OPISEM „OPERACJA KRAJ 2015 ” OTRZYMALI JUŻ , KOMENDANCI WOJEWÓDZCY POLICJI PAŃSTWOWE , STRAŻY GRANICZNEJ , J.W.P ORAZ PREZYDENCI MIAST, BURMISTRZOWIE I WÓJTOWIE + WSZYSTKIE URZĘDY ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ – WOJEWODOWIE A ZA ICH POŚREDNICTWEM KOMÓRKI DO SPRAW WOJSKOWYCH PRZY ZAKŁADACH PRACY PODLEGAJĄCYCH MILITARYZACJI , SZPITALE , WODOCIĄGI .

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZYGOTOWANIA IDĄ PEŁNĄ PARĄ – ONI NIE MOGĄ ODDAĆ WŁADZY !!!!!!!!!!!!!!!

BO PÓJDĄ SIEDZIEĆ………..
15.MAJA 2015 – WPROWADZENIE WOJSK NATO , SIŁ POLICYJNYCH I SŁ. SPECJALNYCH NA TERYTORIUM POLSKI – ĆWICZENIA „KRAJ 2015″

W KOLEJNOŚCI WYDARZEŃ

– 10 MAJ 2015 : koniec wyborów prezydenckich , początek liczenia głosów przez PKW pod nadzorem ABW – metodą RĘCZNĄ !!

link zawiera linki agencji prasowych o tym

https://miziaforum.com/2015/03/06/wybory-2015-r-krajowe-biuro-wyborcze-bedzie-wspolpracowac-z-abw-spotkanie-szefow-kbw-i-abw/

– 15.maja 2015 r- ogłoszenie wyników wyborów przez PKW – PREZYDENT WYBRANY W PIERWSZEJ TURZE – BRONISŁAW KOMOROWSKI

– 15 MAJA 2015 R. OKOŁO GODZINY 3,00 ROZPOCZĘCIE ĆWICZEŃ WOJSKOWO POLICYJNYCH O KRYPTONIMIE „KRAJ 2015″

– 15 MAJ 2015 – OFICJALNY KOMUNIKAT PKW W SPRAWIE ELEKCJI PREZYDENCKIEJ OKOŁO GODZINY 12,00

– 15.MAJ 2015 – OD GODZIN PORANNYCH TRWAJĄ ĆWICZENIA „KRAJ 2015 ” OKOŁO 30 000 POWOŁANYCH REZERWISTÓW WOJSKA POLSKIEGO + ZAWODOWI ŻOŁNIERZE , OPRUCZ WOJSKA W ĆWICZENIACH BIORĄ UDZIAŁ URZĘDNICY RZĄDOWI I SAMORZĄDOWI , ORAZ KONTYNGENT POLICYJNO WOJSKOWY PAŃSTW NATO W ZWIĄZKU Z ĆWICZENIAMI DZIAŁANIA I WSPÓŁDZIAŁANIA W RAMACH USTAWY 1066 O WSPARCIU NA TERYTORIUM III R.P SIŁ WOJSKOWO POLICYJNYCH SIŁAMI WOJSKOWO POLICYJNYMI U.E I NATO

„projekt dotyczy umożliwienia funkcjonariuszom lub pracownikom państw członkowskich UE i innych państw stosujących dorobek Schengen oraz państw trzecich udziału we wspólnych operacjach na terytorium RP (ochrona porządku i bezpieczeństwa publicznego, zapobieganie przestępczości, w trakcie zgromadzeń, imprez masowych”

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1066

ĆWICZENIA O KRYPTONIMIE „KRAJ 2015″ – TO WPROWADZENIE OBCYCH WOJSK I SIŁ POLICYJNYCH POD POZOREM ĆWICZEŃ

W CELU ZAPEWNIENIA REELEKCJI BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO NA NASTĘPNĄ KADENCJE

zapewne ogłoszenie B.Komorowskiego zwycięscą MOŻE WYWOŁAĆ SZEREG NIEPOKOJÓW SPOŁECZNYCH

KTÓRE BĘDZIE TRZEBA STANOWCZO I RADYKALNIE PACYFIKOWAĆ

DODATKOWYM ARGUMENTEM ZA PRZEDŁUŻAJĄCYM SIĘ POBYTEM SŁ. SPECJALNYCH , SIŁ POLICYJNYCH I WOJSKOWYCH OBCYCH PAŃSTW – BĘDZIE POWOŁYWANIE SIĘ NA ZAGROŻENIE POLSKI ZE STRONY ROSJI .

p.s. w 18 wieku w Polsce była taka sytuacja gdy wprowadzone wojska rosyjskie pilnowały pod polskim sejmem aby posłowie właściwie głosowali !!!

ĆWICZENIA „KRAJ 2015″ oficjalny scenariusz ( BEZ INFORMACJI ŻE GŁÓWNYM CELEM JEST PRZEĆWICZENIE DZIAŁANIA USTAWY 1066 – o BRATNIEJ POMOCY !!

NIE BĄDŹCIE NAIWNI – PAMIĘTACIE SŁOWA BRONKA ” PREZYDENT GDZIEŚ POLECI I WSZYSTKO SIĘ ZMIENI….”

TERAZ ODNOŚNIE ĆWICZEŃ BRONISŁAW KOMOROWSKI OFICJALNIE SIĘ WYPOWIEDZIAŁ ” Polska uchroni się przed ew. zamachem? Komorowski„

TAK POLSKA UCHRONI SIĘ PRZED EWENTUALNYM ZAMACHEM NA DEMOKRATYCZNY WYNIK WYBORÓW I PRÓBĘ OBALENIA DEMOKRATYCZNIE WYBRANEGO PREZYDENTA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO !!

WYBRANEGO JUŻ W PIERWSZEJ TURZE !!!!!

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3782205,cwiczenia-wojskowe-dla-21-tys-rezerwistow-obowiazkowe-cwiczenia-wojskowe-pobor-wojskowy-2015,id,t.html?cookie=1

https://miziaforum.com/2015/03/21/15-maja-2015-wprowadzenie-wojsk-nato-sil-policyjnych-i-sl-specjalnych-na-terytorium-polski-cwiczenia-kraj-2015/

78 thoughts on “15.maja 2015 r. STAN WYJĄTKOWY W POLSCE -WYSTĄPIENIE – NAGRANIE TV B. KOMOROWSKIEGO i E. KOPACZ GOTOWE

 1. I jak zwykle wszystkie te cudowne wpisy okazały się zwykłym biciem piany przez zwolenników spiskowej teorii dziejów – przy okazji radzę zajrzeć do słownika ortograficznego i sprawdzić jak piszemy słowo „oprócz”.
  Zajmować się dywagacjami politycznymi nie znając własnego języka?
  Wstyd i żenada.

   1. Taka odpowiedź jednoznacznie klasyfikuje kulturę odpowiadającego – a raczej jej absolutny brak…
    Nie pomyliłem się więc w początkowej ocenie.

   2. Przejdź się do psychiatry, z paranoją można walczyć, masz koleś poważny problem z głową.

 2. jak mizia nabije 1mln wejsc dziennie to zacznie dopiro pisac prawde a teraz jest o zamachach i wojnach gwiezdno atomowych miedzy czechami a madagaskarem. Osobiscje sadze ze wygra duda i zmieni sie tylko warta. Wkoncu pis juz dawno nie byl u wladzy a po nie pozowli sobie na wojne domowa jak wladze sobie wezma za pare lat

  1. Czyli normalne, nic nowego. Tylko teraz jaro ma swojego a ci rosji nie lubia od dawna. Wiec sadze ze powoli zacznie sie nagadywanie na rosje do momentu az beda mieli wiekszosc w sejmie. Jestem jak prorok:D czasamiii

  1. A inni to tacy swieci?.Znaczy inne ” koscioly”..Jakos o bogactwach kosciola mormonow cicho szaaa..A ten prowadzi rozne interesy.

 3. Prognozowany scenariusz został oparty o błędne założenie, że jak Komorowski nie wygra wyborów, to „rządzący pójdą siedzieć”. Otóż prezydent nie jest władny do tego doprowadzić. Ponadto istnieje (pseudo)opozycja, na którą można dokonać podmiany. Sondaże i scena polityczna tak są ustawione, że dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, gdy na miejsce Komorowskiego wskoczy Duda. Proponuję poprawić błędy np. „oprucz”, „r.p”, będzie odrobinę poważniej wyglądało…

 4. ” Rada bogów” – pejsatych dyktatorów EU i ich farmaceutyczno – chemicznych karteli mających w kieszeni skorumpowanych „politykow” wszystkich partii i „urzędnikow” wszystkich krajów pod swoim propagandowym biczem !!!

  Ten film trzeba koniecznie obejrzeć i wysłuchać w całości, bo wyjaśnia on dokładnie historyczne przyczyny wojen ostatniego stulecia aż do dnia dzisiejszego pozwalając tym samym uratowanie nas wszystkich przed morderczymi zamachami na zdrowie i zycie poprzez trucicieli i koszernych rzeźnikow w kitlach „służby zdrowia” !!!

  https://www.youtube.com/watch?v=GVeLTD4tgnI

   1. ZA CHWILKĘ ARTYKUŁ – UZASADNIAJACY DLA CZEGO STANOWISKO PREZYDENTA R.P MUSI ZOSTAĆ W RĘKACH PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W TYM PRZYPADKU BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO

    PUNKT PO PUNKCIE Z LINKAMI DO DOWODÓW

    KOMOROWSKI PREZYDENTEM BEDZIE CZY SIĘ TO KOMUŚ PODOBA CZY NIE – NAWET KOSZTEM WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO I STRZELANIA DO LUDZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    1. „Platforma obywatelska” to szyld teatralny ZYDOWSKIEGO GESZEFTU Z CENTRALNA REJESTRACJA WSZYSTKICH TEGO TYPU FIRM – SWIATOWEJ DIASPORY POLITYKI ZYDOWSKIEJ W WASZYNGTONIE !!!

     Dlatego tez bez praktycznego znaczenia dla losu Polaków i innych narodów mają jakiekolwiek „wybory” tego czy innego wypacykowanego błazna robiącego REKLAME tej czy innej „partii”, odgrywajacej aktorsko swe „polityczne” role na scenie kabaretu „władzy” dla „głupich” gojów z wypranymi mózgami i duchem zmanipulowanym żydowską propagandą czy też jarmarczną rozrywką !!!

     ► Home► UPIK® datensatz
     UPIK® Datensatz – L
     L Eingetragener Firmenname PLATFORMA OBYWATELSKA RP
     Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
     L D-U-N-S® Nummer 366010851
     L Geschäftssitz Ul. Andersa 21
     L Postleitzahl 00 159
     L Postalische Stadt Warszawa
     Land Poland
     W Länder-Code 616
     Postfachnummer
     Postfach Stadt
     L Telefon Nummer 226357879
     W Fax Nummer 226357641
     W Name Hauptverantwortlicher Tusk Donald
     W Tätigkeit (SIC) 8651

     Weitere Optionen:
     Möchten Sie zurück zur UPIK® Suche?
     Bitte auf UPIK® Suche klicken.

     Sie möchten kostenlos Ihre Stammdaten ändern?
     Sie müssen sich zuvor identifizieren.
     Dann bitte hier klicken:

     Sie finden keine entsprechende D-U-N-S® Nummer im aktuellen UPIK® Bestand oder möchten kostenlos eine neue D-U-N-S® Nummer beantragen?
     Bitte auf Neu anlegen klicken.

     Mein UPIK® – Login
     Benutzername: Passwort:
     Passwort vergessen?
     [Meine Vorteile] Meine Vorteile

     [Jetzt Registrieren] Jetzt registrieren

     Mehr zum Thema

     Welche Datenbasis liegt der Trefferliste zugrunde?

     Welche Datenbasis liegt dem UPIK®-Datensatz im Suchergebnis zugrunde?

     Was ist die D&B Worldbase?

     Gibt es eine weitere Beschreibung zu den angezeigten UPIK® Daten?

     Weitere UPIK® Hintergrundinformationen
     UPIK® Basics
     D&B Upik
     UPIK®-Suche
     D-U-N-S® Nummer anfordern
     eUpdate
     Mein UPIK®
     UPIK®-Basics
     Erfahren Sie mehr über Bisnode

     UPIK® ist ein Produkt von Bisnode Deutschland. Bisnode ist einer der führenden europäischen Anbieter für digitale Wirtschaftsinformationen. Erfahren Sie mehr über unser Unternehmen und unsere Angebote unter http://www.bisnode.de
     Erfahren Sie mehr über Bisnode
     Besuchen Sie Bisnode.de
     English | Datenschutz | Nutzungsbedingungen | Impressum | Sitemap
     UPIK® – Unique Partner Identification Key
     Bisnode D&B Deutschland Logo
     Home | News | Bisnode D&B Deutschland | D&B International | VDA | VCI | Kontakt | Login

     Zamiast protestów, petycji, układów czy zgniłych kompromisów z tą rozbestwioną sitwą handlarzy i kapłanów śmierci trzeba ich natychmiast bojkotować, bombardować faksami i listami bezpośrednio te żmijowe gniazda kopiami tych rejestracji oraz rozpowszechniać je szybko i szeroko do otwarcia oczu niewolników z jakichkolwiek złudzeń optyczno -słuchowych „magików” teatru „polityki” i mendialnej propagandy zawodowych bandytów, kurew, złodziei, kłamców i ZDRAJCOW skorumpowanych przez żydowskich banksterów, Watykan i korporacje !!!

 5. Może się mylę ale jestem zdania, że współpraca Niemcy – Rosja w celu naszego zniewolenia nas nie dojdzie do skutku, bo eskalowało byto zagrożenie przede wszystkim dla Rosji. W tej grze nasze szczekanie jest bez znaczenia.
  USA wysyłając tu swoje siły tez nie robi tego dla dilu z Putinem, Makrelą itd. ale w celu rozgrzania atmosfery do realizacji swoich spraw a celem jest Rosja i jej rozbicie. Nie sądzę, że Putin będzie siedział z założonymi rękami i czekał na kopniaki.
  USA w tym rejonie świata mogą polegać tylko na Niemcach (jak było w przypadku Jugosławii). Chwycili ważny przyczółek na Bałkanach dla swoich dalszych planów.
  Bez Niemiec rozwinięcie sytuacji do wojny przeciw Rosji jest nie w Europie możliwe.
  Niemcy to baza wypadowaa.
  Tylko zmasowane (wyprzedzające) uderzenie Rosji w Niemcy rozpiernicza całą natowską dynamikę agresji w Europie (Francję można pominąć).
  Nie sądzę, że Putin dla przyjaźni z Makrelą, rurociągu i przyszłych zysków położy swój łeb.
  My jako kraj tu się wcale nie liczymy, jesteśmy jedynie terenem z którego ktoś chce wyprowadzić uderzenie. Naszym celem i obowiązkiem jest – przetrwać.

  1. Rozbicie Rosji tez byloby na raczke Niemcom.Rozpirzyli wszystkim przemysl.Z wyjatkiem siebie.Najmniejsze bezrobocie maja i niewielkie dlugi.W dodatku europejskim bankiem skubia pozostale panstwa unii.Do pedzacej gospodarki brakuje im energii..Uzaleznieni sa od ruskiego gazu i tu tez jest problem dla nich, wiec rozwalenie rosyjskiego imperium i podporzadkowanie go unii jest najlepszym rozwiazaniem.Cus jak 100.-letnia rzesza..Hmm..do tego ten kosciol buduje jakies dzielo 1000-lecia..pokoju…

 6. /…/ „W dalszym ciągu kluczowym będzie użycie systemu komputerowego. Poprzedni sposób – poprzez kontrolowanie zawieszający się system i bezbronnie niesprawny program – nie wchodzi w rachubę, nie może być powtórnie użyty po zdemaskowaniu i kompromitacji w wyborach samorządowych. Przynajmniej nie na taką skalę, może owszem pracować w tle, w dodatku jest bezpieczny, bo znajduje się w budynku prezydenckim.
  Tym razem uwaga publiki będzie odwrócona w kierunku zapewnienia Polaków o przejściu na liczenie ręczne. W rzeczywistości uderzenie będzie w innym miejscu. Z jednej strony znów wykorzystany będzie bałagan systemu komputerowego ale w zupełnie innym miejscu, kontrolowany bałagan i sterowany totalny chaos będzie dotyczył list wyborczych. Sterowany bałagan w tzw. ŹRÓDLE to jest zasłona dymna na wprowadzenie na wielką skalę multiplikowanych danych tych samych osób (tzw. szczurów) w dziesiątkach różnych Obwodowych Komisji Wyborczych. Nie tylko martwe dusze (to też będzie odwrócenie uwagi) ale przede wszystkim będą wpuszczone na wielką skalę tzw. szczury. To nowa metoda, której w ogóle nie przypilnowała opozycja. Nasze szczury będą się posługiwać nowymi dowodami osobistymi, w których zadbaliśmy już o to by nie było adresu zamieszkania, lecz tylko imię, nazwisko i PESEL. W ten sposób ta sama osoba (szczur) będzie mogła oddawać głos w wielu komisjach bez żadnych podejrzeń. W każdej z nich będzie na legalnej liście wyborców, bo ta lista będzie pod zasłoną dymną bałaganu w tzw. ŹRÓDLE już przygotowana i zainfekowana multiplikowanymi powtórzeniami tych samych osób w różnych komisjach w tym samym rejonie (taki na przykład Kraków na Okręg Wyborczy z ponad 400 Obwodowymi Komisjami) Szczur wyciągnie nowy dowód bez adresu zamieszkania, w komisji sprawdzą, że się wszystko zgadza, że jest na liście wyborców, ponieważ dane będą Ok (bo adresu zamieszkania nie ma a „szczur” jest przecież na liście wyborczej) wydadzą mu kartę do głosowania. W ciągu dnia lekko licząc będzie mógł odwiedzić bez zwracania na siebie uwagi około 50 komisji.
  Mamy w tej chwili zwerbowanych ponad 10 000 szczurów, werbunek trwa i mamy już dla nich wydrukowane legalne dowody osobiste nowego typu, poza tym w razie potrzeby przyjadą też tzw. importowane szczury z okręgu z Kaliningradu (trwają uzgodnienia, czy taka pomoc będzie potrzebna na taka skalę – prawdziwe wyniki sondażowe są druzgocące dla B.K. i takie zagranie poważnie musi być wzięte pod uwagę, mają możliwość przekroczenia granicy w każdej chwili na tzw. ruch przygraniczny a nikt nie będzie sprawdzał czy i gdzie dojechali, mają blisko do kilku dużych metropolii i tam się zgubią byle nie gadali w swym języku).
  Bałagan w ŹRÓDLE w połączeniu z nowymi dowodami osobistymi dadzą minimum 500 000 dodatkowych głosów. W połączeniu z innymi tradycyjnymi technikami w niepilnowanych obwodach, głosowaniem korespondencyjnym i ograniczeniem oraz pomniejszeniem liczby obwodów dla emigracji (ale tym się juz zajmują w MSZ) powinno dać mniej więcej do około 1 000 000 – 1 200 000 nielegalnych, ale za to ważnych głosów dodatkowych na kreowanego kandydata. To powinno wystarczyć, choć Polacy po ostatnich wyborach są wściekli, ale udaje się na razie odwrócić ich uwagę a i sami kandydaci jakby zapomnieli o doświadczeniach z 2014 roku. Najważniejsze, że zmiany w ordynacji wyborczej, sprawa ŹRÓDŁA oraz kwestia nowych dowodów osobistych nie została ze sobą powiązana. Media czuwają by nadal tak było a opozycja jak zwykle zajmuje się podrzucanymi jej tematami zastępczymi. Jeśli ten system głosowania się utrwali i dojdzie do tego jeszcze system głosowania internetowego, to nie ma takich wyborów, które nie byłyby do wygrania, niezależnie jakby w rzeczywistości od dziesiątków lat głosowali naiwni Polacy.” /…/
  http://naszeblogi.pl/53814-szczury-tak-sfalszuja-wybory-prezydenckie-wyciek-z-podsluchu

  1. No ciekawe..A jakim dokumentem maja sie okazac Polacy na stale mieszkajacy za granica , a posiadajacy dwa obywatelstwa?.Taki obywatel moze byc na liscie i nie uczestniczyc w wyborach, a ktos z komisji moze oddac za niego glos.Hmm..Trzeba by sie przespacerowac w maju do ambasady albo do konsulatu i sie przyjrzec procedurom. Oraz przepytac pracownikow tych przybytkow o sprawy proceduralne.

   1. Z tymi niewaznymi glosami to byla wyjatkowa hucpa i w dodatku dla kazdego myslacego beznadziejnie glupia.Glosy niewazne nie sa dowodem na falszerstwo wyborcze.Tak poza tym.Co robili czlonkowie komisji wyborczych z kazdej partii?.Czemu sobie nie patrza na rece przy liczeniu glosow?.Przeciez to w ich interesie jest zadbanie o wlasciwy przebieg wyborow.Takze w ich interesie osobistym i partyjnym, bo przeciez wygrana gwarantuje im dodacje z kiesy podatnikow.

 7. mizia a ilez to razy juz prorokowales koniec swiata??? ile razy miala byc wojna jadrowa wojna konwencjonalna III IV V i co i nic:)))

  ile razy mialo nas zalatwic slonce i dalej nic:))) Ehhh mizia nie siej defetyzmu pamietaj ze zawsze jest przeciwdzialanie:)

  1. A WIESZ PO CO TYLE RAZY TAKIE ARTY – NO TO CI POWIEM BO INNACZEJ NIE WYPROMOWAŁ BYM BLOGA NA TAK WYSOKIE POZYCJE W GOGLL I NIE ZYSKAŁ JUŻ ŚREDNIO DZIENNIE 10 000 CZYTELNIKÓW -proste , po uzyskaniu pułapu i czytelników MOŻNA PISAĆ KONKRETNE ARTY…………. PANIAŁ

   CZY 10 000 WEJSC DZIENNIE TO DUŻO – CHM DUŻO JAK BYM N.P DRUKOWAŁ PAPIEROWĄ GAZETĘ ZA 2 ZŁ TO ZARABIAŁ BYM OKOŁO 1 ZŁ -ZYSK = 10 000 ZŁ DZIENNIE

  2. Właśnie działanie Mizi jest przeciwdziałaniem, polega na tym, że Mizia potrafi przewidywać najgorsze scenariusze, to jak głos: „wiem do czego jesteście zdolni i informuję o tym innych, teraz jest nas wielu – WIEMY co złego planujecie, przejrzeliśmy was; to się wam nie uda!!! Przegraliście tę rundę.” Uczmy się przewidywać a nie spadać jak zwiędły liść z powiewem wiatru.
   Nostradamus również przewidywał różne scenariusze, niektóre się nie sprawdziły ale to dobrze i nikt go za to nie potępia – on ostrzegał.
   Słońca, jako siły, której ludzkość nie potrafi obłaskawić nie wolno lekceważyć bo jednak w tym roku zorza polarna sięgnęła aż do Polski, to nie tylko przepiękne zjawisko ale znak… , że następuje zmiana, anomalia, coś czego tu nie było.

 8. NIC NOWEGO TYLKO PRZYSTOSOWANO DO XXI WIEKU …. W FILMIEPOKAZANE I SKONFRONTOWANE WYDARZENIA HISTORYCZNE Z WYDARZENIAMI ZNANYMI WAM Z PRASY RADIA I TV WSPÓŁCZEŚNIE

 9. A TERAZ BÓJCIE SIE ROSJI PUTINA BO INNACZEJ PLAN MOZE PIERDOLNAĆ I BEDĄ MUSIELI BEZ WOALOWANIA ROBIĆ SWOJE A TO NIE BĘDZIE JUŻ TAKIE PRZYJEMNE JAK POD LEGĘDĄ IDZIEMY POLAKOM NA ODSIECZ PRZED RUSKĄ DZICZĄ I AGENTURĄ

  1. No i co z tego ? kto ci uwierzy ? to forum znane jest w necie jako forum psychopaty , możesz sobie pisać nawet filmy zamieszczać z dowodami a i tak i tak ludzie tu wchodzą po to żeby poczytać co nowego wymyślił wariat nadpobudliwy …

 10. CO SIĘ WYDARZY LUB NIE WYDARZY W DNIACH PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA – 1,2,3 MAJA
  ” BURDY I ZAMIESZKI ATAKI NA URZĘDY CENTRALNE WŁADZY – FASZYŚCI EKSTREMIŚCI KIBOLE I RUSKA AGENTURA ” TAK TAK – STAN ZAGROŻENIA PAŃSTWA KRYTYCZNY !!! 🙂

  CO MAJA NA TĄ OKOLICZNOŚĆ JUŻ GOTOWE USTAWA 1066 !!

  I PLANOWO ………..

  POLICJA NIEMIECKA I ROSYJSKA TWORZĄ LISTY ARESZTOWAŃ POLAKÓW W POLSCE na podstawie nadanych im uprawnień ustawy 10 66 -polskiego sejmu !!

  Posted by miziaforum w dniu Styczeń 16, 2014
  https://miziaforum.wordpress.com/2014/01/16/policja-niemiecka-i-rosyjska-tworza-listy-aresztowan-polakow-w-polsce-na-podstawie-nadanych-im-uprawnien-ustawy-10-66-polskiego-sejmu/

  informacja dla każdego polskiego obywatela mieszkającego na terytorium polski

  ANALIZA PRAWNA WYKONANA PRZEZ 2 PRAWNIKÓW SPEC. PRAWA KARNEGO

  JAK WSZYSCY WIEMY POLSKI SEJM W DNIU 10 STYCZNIA 2014

  WPROWADZIŁ W ŻYCIE USTAWĘ NUMER 1066

  tu szczegółowy art. z linkami do stron rzadowych zawierających treść ustawy

  https://miziaforum.wordpress.com/2014/01/10/skandal-obce-sluzby-na-polskich-ulicach-przeglosowane10-01-2014/

  USTAWA TA NADAJE „ZAPROSZONYM SŁUŻBĄ POLICYJNYM I SPECJALNYM UPRAWNIENIA IDENTYCZNE Z TYMI JAKIMI DYSPONUJE POLSKA POLICJA !!

  to proszę zapamiętać bo będzie bardzo istotnym w dalszej części arta. świadomość że policje obce są upoważnione do stosowania wszystkich metod polskiej policji na terytorium III R.P w stosunku do polskich obywateli .

  UPRAWNIENIA , METODY DZIAŁANIA , PROCEDURY

  I ŚRODKI ZGODNE Z POLSKIM PRAWEM

  POZWALAJĄCE NA DZIAŁANIE SWOBODNE

  ===============

  SKUPIMY SIĘ TU TYLKO NA KRAJACH NIEMCY I ROSJA

  ==========================

  PRAWO DO ARESZTOWANIA I ZATRZYMANIA KAŻDEGO OBYWATELA POLSKIEGO NA 48 GODZIN Z WYJĄTKIEM POSŁÓW SENATORÓW I INNYCH OSÓB OBJĘTYCH IMMUNITETAMI.

  ( tu dojdzie dopis ważny )

  *

  PRAWO DO PROWADZENIA WSTĘPNYCH CZYNNOŚCI ŚLEDCZYCH – PRZESŁUCHANIE , FOTOGRAFOWANIE , ZEBRANIE ODCISKÓW PALCÓW.

  *

  PRAWO DO UŻYCIA ŚRODKÓW PRZYMUSU BEZPOŚREDNIEGO ORAZ UŻYCIA BRONI PALNEJ SŁUŻBOWEJ W UZASADNIONYCH PRZYPADKACH – REGULOWANYCH ODRĘBNYM PRZEPISEM

  =====================

  W ZWIAZKU Z PRZYZNANYMI W/W PRAWAMI ODCYM SŁUŻBĄ NA TERENIE R.P – REG. USTAWĄ 1066

  POLICJE ZARÓWNO NIEMIECKIE JAK I ROSYJSKIE ROZPOCZĘŁY BUDOWANIE BAZ DANYCH NA TEMAT OBYWATELI POLSKICH ZAMIESZKAŁYCH NA TERYTORIUM POLSKI

  KTÓRE UZNAJĄ BEZ POTRZEBY KONSULTACJI Z POLSKIMI WŁADZAMI ZA OSOBY NIEBEZPIECZNE ZAGRAŻAJĄCE BEZPIECZEŃSTWU I PORZĄDKOWI PUBLICZNEMU

  CZYLI TAK ZWANE LISTY ZATRZYMAŃ I ARESZTOWAŃ !!

  takie same jakimi dysponowały wkraczające w roku 1939

  do Polski oddziały NKWD i GESTAPO – SS

  BUDOWA TEJ BAZY DANYCH ZAWIERAJĄCEJ ADRES DANE OSOBOWE

  SŁUŻBY W/W KRAJÓW BND i KGB BUDUJĄ PRZY – OFICJALNIE NIE ŚWIADOMEJ??? WSPÓŁPRACY

  (ROSJANIE Z STOWARZYSZENIEM „NIGDY WIĘCEJ”

  NIEMCY DELAGATURAMI „ANTIFY” NA TERENIE POLSKI)

  WSZYSTKIE DANE ZBIERANE TERAZ DOTYCZĄ RUCHÓW NARODOWYCH W POLSCE – „ZWANYCH „FASZYSTOWSKIMI”

  ANTIFA I ST. NIGDY WIĘCEJ ZBIERA TAKIE DANE JUŻ OD LAT

  CZASAMI JE PUBLIKUJE W INTERNECIE – ADRESY NAZWISKA I TP..

  DZIŚ TE DANE STANOWIĄ RDZEŃ TWORZENIA LIST ARESZTOWANIA

  =============

  SKUTKI

  ZAPROSZONE PRZEZ POLSKIE WŁADZE SIŁY POLICYJNE MUSZĄ BYĆ ZAKWATEROWANE W JEDNYM MIEJSCU W BUDYNKU TYPU KOSZAROWYM POSIADAJĄCYM MIEJSCE DO ROZWINIĘCIA ŚRODKÓW ŁĄCZNOŚCI , POMIESZCZEŃ SZTABOWYCH , ORAZ MIEJSCE DO ZAARANŻOWANIA TYMCZASOWEGO ARESZTU I POKOJÓW PRZESŁUCHAŃ

  ( WRACAJĄC DO POCZĄTKU OBYWATEL POLSKI MOZE ZOSTAĆ ZATRZYMANY W ZAIMPROWIZOWANYM ARESZCIE AŻ DO MOMENTY ODEBRANIA GO PRZEZ POLSKA POLICJE … CZAS NIE OKREŚLONY … MOWA TU DO 12 GODZIN OD ZATRZYMANIA CO SWOBODNIE UMOŻLIWI , PRZESŁUCHANIE ZATRZYMANEGO , WYKONANIE ZDJĘĆ , POBRANIE ODCISKÓW PALCÓW , A NAWET MAT. DNA

  OBYWATEL POLSKI JEST ZOBOWIĄZANY PRAWNIE DO DOBROWOLNEGO PODDANIA SIE TYM CZYNNOŚCIĄ !!!!!

  ============================

  CZYLI ZGODNIE Z NADANYMI UPRAWNIENIAMI ROSYJSKIEJ I NIEMIECKIEJ POLICJI

  MOŻEMY W E WŁASNYM KRAJU BYĆ BICI , ZATRZYMYWANI POD BYLE POWODEM NA OKRES ……… 12 ? GODZIN 47 GODZIN??

  MOGĄ NAM NIEMCY ZAŁOŻYĆ SWOJĄ KARTOTEKĘ POLICYJNĄ !!

  I WAŻNE NIE MUSZĄ PRZEKAZYWAĆ TYCH ZGROMADZONYCH MATERIAŁÓW POLSKIEJ POLICJI!!!

  ====================

  PONADTO POSIADAJĄC PEŁNE I NIE SKREPOWANE UPRAWNIENIA W DZIAŁANIU NA TERENIE POLSKI

  MOGĄ SWOBODNIE BEZ POWIADAMIANIA POLSKIEJ POLICJI

  DOKONYWAĆ ARESZTOWAŃ W MIESZKANIACH , ZAKŁADACH PRACY ULIC

  SŁOWEM WSZĘDZIE TAM GDZIE MOŻE TO ROBIĆ POLICJA NA PODSTAWIE UZASADNIONEGO PODEJRZENIA POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA !

  powołanie sie na w/w uzasadnione podejrzenie … pozwala na obejscie prawa wymogu nakazu prokuratora lub sadu !!

  =========================

  TO WSZYSTKO A NAWET WIĘCEJ WYNIKA Z UPRAWNIEŃ W JAKIE WYPOSAŻYLI OBCE POLICJE POSŁOWIE POLSCY????

  =====================

  TAK WIEC NA TERENIE III R.P MAMY JAWNIE I LEGALNIE DZIAŁAJĄCE DELEGATURY BND I KGB

  ZBIERAJĄCE I PRZEKAZUJĄCE DANE O POLSKICH OBYWATELACH

  =======================

  MACIE ZNAJOMYCH PRAWNIKÓW TO POPROŚCIE ICH O DOKONANIE ANALIZY PRAWNEJ TEGO TU PROJEKTU

  tu strona rządowa !!

  https://www.premier.gov.pl/wydarzenia/decyzje-rzadu/projekt-ustawy-o-udziale-zagranicznych-funkcjonariuszy-lub-pracownikow-we.html#content

  niema tu zadnej – gadki typu ale , moze nie przesadzaj

  NIE PRZESADZAM PRAWO TO JEST JASNE KONKRETNE I JEDNOZNACZNE

  ================

  MAJĄ TAKIE SAME PRAWA JAK POLSKA POLICJA !!!

  W POLSCE !!!

  NIE MA NA CO JUŻ CZEKAĆ CUDU NIE BĘDZIE

  =============================================
  I TO :

  NA PODSTAWIE USTAWY 1066 – NA WNIOSEK KONSULA NIEMIECKIEGO DO WOJEWODY OPOLSKIEGO – NA PEWNO PRZYJEDZIE NIEMIECKA GRUPA DOCHODZENIOWA POLICJI

  W CELU PROWADZENIA ŚLEDZTWA – SAMODZIELNIE

  WNIOSEK O PROWADZENIE ŚLEDZTWA PRZEZ POLICJE NIEMIECKĄ NA TERENIE R.P – uzasadnić wystarczy obawą o zdrowie i życie niemieckich polityków zamieszkałych w Polsce

  WOJEWODA NIE ODMÓWI – WYZNACZY POMIESZCZENIA DLA ŚLEDCZYCH I OFICERA KONTAKTOWEGO !!!!!!!!!
  =================
  PRAWO DO ARESZTOWANIA I ZATRZYMANIA KAŻDEGO OBYWATELA POLSKIEGO NA 48 GODZIN Z WYJĄTKIEM POSŁÓW SENATORÓW I INNYCH OSÓB OBJĘTYCH IMMUNITETAMI.

  więcej tu !!

  https://miziaforum.wordpress.com/2014/01/16/policja-niemiecka-i-rosyjska-tworza-listy-aresztowan-polakow-w-polsce-na-podstawie-nadanych-im-uprawnien-ustawy-10-66-polskiego-sejmu

  NIEMCY NA 100 % SKORZYSTAJĄ Z MOŻLIWOŚCI PROWADZENIA CZYNNOŚCI I OCHRONY SWOICH OBYWATELI W POLSCE

  W PRZYPADKU ” BURDY I ZAMIESZKI ATAKI NA URZĘDY CENTRALNE WŁADZY – FASZYŚCI EKSTREMIŚCI KIBOLE I RUSKA AGENTURA ”

  ZAGROZI OBYWATELOM NIEMIEC – o ataki na M.N postara sie juz ktoś

  NA PODSTAWIE POLSKIEGO PRAWA

  TO NIE POLACY KTÓRYCH LOS OBYWATELI RZĄD MA W DUPIE

  GRUPA DOCHODZENIOWO ŚLEDCZA BĘDZIE OBSADZONA POLICJANTAMI BIEGLE WŁADAJĄCYMI JĘZYKIEM POLSKIM W PIŚMIE I MOWIE.

  JEŚLI ŚLEDZTWO WYKAŻE ŻE, BYŁ TO BANDYCKI NAPAD NA TLE NARODOWOŚCIOWYM

  TO NASTĘPNYM KROKIEM ZGODNYM Z POLSKIM PRAWEM BĘDZIE OBSADZENIE KOMISARIATÓW POLICJI W MIEJSCOWOŚCIACH ZAMIESZKAŁYCH PRZEZ MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKĄ – ZAŁOGAMI NIEMIECKIEJ POLICJI

  DLATEGO ŻE, POLSKA POLICJA ZLIKWIDOWAŁA W WIELU MIEJSCOWOŚCIACH KOMISARIATY – POZOSTAWIAJĄC LUDNOŚĆ BEZ OPIEKI POLICJI….. i jest to w brew prawu nawet polskiemu – ponieważ miejscowość zamieszkana przez więcej niż 2000 ludzi musi posiadać posterunek POLICJI

  POLSKA NIE JEST W STANIE TEGO ZAPEWNIĆ NATOMIAST NIEMIECKIE WŁADZE SĄ W STANIE ODDELEGOWAĆ 200 POLICJANTÓW 2 JĘZYCZNYCH W RAZ Z SPRZĘTEM KTÓRE MOGĄ PEŁNIĆ SŁUŻBĘ POLICYJNĄ W RAMACH USTAWY 1066 – w celu zapewnienia ładu i porządku na terenie OPUSZCZONYM PRZEZ POLSKĄ POLICJE

  TYM ŁATWIEJ MOŻNA TO WPROWADZIĆ UZASADNIAJĄC PILNĄ POTRZEBĘ OCHRONY MNIEJSZOŚCI NARODOWEJ
  zagrożonej bandyckimi napadami rabunkowymi – czyli zwalczanie pospolitej przestępczości

  USTAWA 1066 W PEŁNI UMOŻLIWIA NIE SKREPOWANE DZIAŁANIA POLICJI NIEMIECKIEJ

  WYSTARCZY ZGODA WOJEWODY NA PROŚBĘ CHOĆBY KONSULA + PODPISANA LISTA KILKUDZIESIĘCIU TYSIĘCY OBYWATELI POLSKICH NIEMIECKIEGO POCHODZENIA , KTÓRZY ODCZUWAJĄ STRACH I ZAGROŻENIE Z POWODU BRAKU PLACÓWEK POLICJI W ICH MIEJSCACH ZAMIESZKANIA.

  KONTYNGENT POLICYJNY W LICZBIE 200 POLICJANTÓW ZGODNIE Z USTAWĄ 1066 PO OKRESIE 90 DNI SŁUŻBY MOŻE BYĆ WYMIENIONY NA KOLEJNĄ GRUPĘ 200 FUNKCJONARIUSZY NA KOLEJNY OKRES 90 DNI

  POLICJA NIEMIECKA JEST W STANIE W TERMINIE 10 DNIOWYM OBSADZIĆ BYŁE POSTERUNKI POLSKIEJ POLICJI , BUDYNKI KOMISARIATÓW STOJĄ W PEŁNEJ GOTOWOŚCI DO URUCHOMIENIA

  W WOJEWÓDZTWIE OPOLSKIM JEST NA DZIŚ POTRZEBA PILNEGO URUCHOMIENIA KOMISARIATÓW W OKOŁO 40 MIEJSCOWOŚCIACH

  I NIKT WNIOSKODAWCY TEJ PROŚBY POPARTEJ ŻĄDANIEM TYSIĘCY OBYWATELI NIE MOŻE ODMÓWIĆ REALIZACJI – REANIMOWANIA POSTERUNKÓW POLICJI ZARÓWNO W ZWIĄZKU Z PRAWEM POLSKIM JAK I UNIJNYM

  CHOCIAŻ TU WYSTARCZY USTAWA 1060 – PRAWA POLSKIEGO..

  WSZYSTKO JEST ZGODNE Z PRAWEM NIC NIE JEST WYMYSŁEM

  1. mnie j wiecej tak to wygladać bedzie

   A JAK JUZ RAZ WEJDĄ TO NIE WYJDĄ DO PUKI NIE BEDZIE PRZYWRÓCONY SPOKÓJ W POLSCE

   A JUŻ O KOMUNIKATY ZE NIEPOKOJE CIUT PRZYGASŁY ALE SIĘ TLĄ I MOGĄ WYBUCHNAĆ W KAZDEJ CHWILI

   ZADBA SAM NOWY – STARY PREZYDENT W CYKLICZNYCH WYSTĄPIENIACH DLA NARODU W TV PRASIE I RADIO ,

   1. I TAK SKOŃCZY SIĘ EPIZOD 25 LAT ISTNIENIA III R.P

    BULOWI WYSTARCZY POD WAWĄ COŚ NA KSZTAŁT KSIĘSTWA WAWSKIEGO

    POLSKA „A” ZOSTANIE POD KURATELĄ BUNDESWERY I KRIPO ……

   1. Czasami tak sie dzieje, ze urojenia idioty sa bardziej realne niz nie-idioty, ktoremu sie zdaje, ze czyta urojenia.Kto jest idiota?.Ten kto wierzy w swoj nie-idiotyzm, czy ten, co umie analizowac i przewidziec?.Czasami od idioty dowiesz sie wiecej madrego, niz u tego co ma sie za madrego, choc jest idiota.

  2. Moze wlasnie z tego powodu rozne patryjoty napuszczaja wciaz na zydow, zydow jako przyczyne zla wszelakiego?.Starczyloby, zeby jakies barany podpuszczone przez niby narodowcow,wielbicieli monarchii , milosnikow wolnosci itp. dokonaly jakiejs antysemickiej prowokacji i bylby pretekst do uzycia tego artykulu i spacyfikowania autochtonow.Kto wie?..Moze o takie cos chodzi..O nowa ” akcje Wisla” jak w piosence u rosiewicza …aby powstaly zlote plaze, stadiony i drogi na miare Naszych marzen” i dalej ” By ruszyc w ten step dziki , co przybyl tu do nas az hen z Ameryki”.Ciekawe jakich Naszych ma na mysli marzyciel o ” akcji Wisla”?.Chyba tych swoich z Lubartowa.

 11. Według ustaleń portalu Niezalezna.pl, wymieniany w książce Jurgena Rotha Dmytro S., dowodzący grupą, która miała przygotować zamach na polski rządowy Tu-154, to być może były minister obrony Ukrainy Dmytro Salamatin.
  Minister obrony Ukrainy Dmytro Salamatin podczas wizyty w Polsce, 17.05.2012 /Adam Guz /Reporter
  Minister obrony Ukrainy Dmytro Salamatin podczas wizyty w Polsce, 17.05.2012
  Roth w swej książce pisze, że moskiewski generał FSB Jurij D. „nawiązał kontakt ze stacjonującą w Połtawie grupą operacyjną pod dowództwem Dmytra S.”. „(…) należy przypomnieć raport BND z marca 2014 roku. W dokumencie tym nie tylko utrzymywano, że zlecenie zamachu na TU-154 pochodziło „bezpośrednio” od wysokiego rangą polskiego polityka i było skierowane do generała FSB, Jurija D. „Nie udało się ustalić, kiedy i gdzie do tego doszło.” Następnie wspomniany generał FSB nawiązał kontakt ze stacjonującą w Połtawie grupą operacyjną pod dowództwem Dmytra S. „Dmytro S. oraz cała jego grupa operacyjna, w skład której wchodzi piętnastu etatowych funkcjonariuszy FSB, posługują się oficjalnie na terenie Ukrainy dokumentami SBU [Służby Bezpieczeństwa Ukrainy]. Pozostają tam jako siły wsparcia dla działań SBU. W rzeczywistości jednak wszyscy są funkcjonariuszami 3. Wydziału FSB, Służby Naukowo-Techniczne. Nasuwa się pytanie, dlaczego akurat 3. Wydział FSB miałby być uwikłany w tego rodzaju proceder. D. do 2011 roku służył w Kabulu jako doradca Hamida Karzaja ds. spraw bezpieczeństwa. Wydaje się, że D. mógł zapewnić sobie łatwy dostęp do materiałów wybuchowych. Mimo to, uwzględniając fakt, że w przypadku TU-154 chodzi o rządowy samolot polskiego prezydenta o bardzo wysokich wymogach bezpieczeństwa – zdaniem autora – umieszczenie w samolocie ładunków TNT wyposażonych w zdalne zapalniki byłoby niemożliwe bez zaangażowania polskich sił.” – czytamy w książce „Tajne akta S.”.
  Jak ustaliła Niezalezna.pl, może chodzić o Dmytra Salamatina, który w latach 90. pracował jako doradca w różnych moskiewskich firmach paliwowych. W czerwcu 2010 roku został szefem ukraińskiej spółki państwowej Ukrspieceksport, mający wyłączność na eksport i import broni, a w 2011 r. szefem państwowy koncernu Ukroboronprom, łączącym ukraińskich producentów broni.

  Od lutego do grudnia 2012 r. Dmytro Salamatin obejmował stanowisko ministra obrony Ukrainy. Jego nominacja wywołała skandal z powodu wieloletniej pracy dla Rosji i oskarżeń o związki z rosyjskimi służbami. We wrześniu 2012 r. Salamatin był z oficjalną wizytą w Afganistanie, gdzie spotkał się z ówczesnym prezydentem Hamidem Karzajem. Po dymisji ówczesny prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz wyznaczył Salamatina na swojego doradcę ds. bezpieczeństwa.
  Jak ujawniła w lutym br. francuska gazeta „Le Mond”, opierając się na danych szwajcarskiego banku HSBC, Salamatin jest właścicielem domu w najdroższej podmoskiewskiej, burżuazyjnej dzielnicy Srebrny Bór w sąsiedztwie z wysokimi funkcjonariuszami FSB Rosji.

  1. taka informacja podana z wskazaniem z nazwiska na INTERII NIGDY BY NIE ZOSTAŁA OPUBLIKOWANA

   SZYKUJCIE SIĘ NA KOMUNIKAT 'ZE WZGLEDU NA OGROMNE ZAGROŻENIE WEWNĘTRZNE – WPROWADZAM NA TERYTORIUM R.P Z DNIEM ………………. STAN WYJĄTKOWY – CO WIĄŻE SIĘ Z ZAWIESZENIEM CZĘŚCIOWYM PRAW KONSTYTUCYJNYCH ORAZ PRZESUNIĘCIEM WYBORÓW PREZYDENCKICH I PARLAMENTARNYCH DO CZASU ODZYSKANIA BEZPIECZEŃSTWA KRAJU ”

   http://fakty.interia.pl/raporty/raport-lech-kaczynski-nie-zyje/aktualnosci/news-niezalezna-pl-dmytro-s-to-byly-minister-janukowycza,nId,1712342,s,1,strona,3,th,88147617,pst,88147896#pst88147896

   1. czyli co bandyci kryminaliści aferzyści i zdrajcy wypowiedzą wojnę Polakom przy pomocy legalnego wojska i policji ?? dobre ale nie możliwe p. Mizia , niby jak 🙂

   2. dziś RANO !!

    Wielka Brytania: Sprawdzą tożsamość wyjeżdżających Polaków
    8 minut temu
    ​Brytyjskie służby graniczne rozpoczęły sprawdzenie dokumentów tożsamości przy wyjedzie z Wielkiej Brytanii. Dotknie to również mieszkających na Wyspach Polaków. Docelowo kontrolowani mają być wszyscy podróżni opuszczający Wyspy przez lotniska, porty oraz na pokładzie pociągów jeżdżących pod kanałem La Manche.

    Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-wielka-brytania-sprawdza-tozsamosc-wyjezdzajacych-polakow,nId,1712436#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

    KTOŚ ZACZYNA ZAMYKAĆ GRANICE ………… NASTĘPNE KONTROLE JUŻ ZA …. NAGRANICY POLSKO NIEMIECKIEJ .

    1. Napady na Polaków przy granicy z Rosją

     Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-napady-na-polakow-przy-granicy-z-rosja,nId,1712460#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

     Ponad połowa Polaków uważa zagrożenie terroryzmem w naszym kraju za większe niż przed laty – wynika z sondażu Centrum Badania Opinii Społecznej.

     Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-sondaz-cbos-polacy-boja-sie-terroryzmu,nId,1712441#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

     NO WIDZICIE A TO TYLKO Z OSTATNICH 2 GODZIN
     PRZYGOTOWÓJĄ WAS JUŻ JAK W 1939

     PROWOKACJE NA GRANICY – LUD SIE BOI – WIEC TRZEBA WZMOCNIĆ POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA LUDU – STAN WOJENNY WYJĄTKOWY ??? CZEMU NIE SKORO CHODZI O BEZPIECZEŃSTWO LUDU ……….:-)

     OJ KURWA JAKIE TO PROSTE RZADZIĆ POLAKAMI

      1. WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW SAMA POPROSI O WPROWADZENIE ZAMORDYZMU NOGAMI I RĘKAMI !!!

       A IM O TO CHODZI ………. STAN IDEALNY I USPRAWIEDLIWIONY – SORY ALE SAMI WIDZICIE W TYCH WARUNKACH WYBORÓW NIE DA SIE PRZEPROWADZIĆ

       I TŁUM ZAWYJE PROWADŹ BRONKU WODZU NA MOSKWĘ NA MOSKWĘ

       1. hahha Mizia powiedz proszę, na moskwę, komu k…r…a komu? śmiać mi sie chce…..
        Jeśli bronek powie na moskwę to 85% polakow mu odpowie bierz wałęsę i resztę przydupasów i sam wypierd….laj na moskwę!
        nikt z mojej rodziny za tych sk……w ginąć nie bedzie! mogą mnie cmoknąć! kto chce niech idzie i ginie…

       2. Jak by przyszlo co do czego Krist, te 85 % bez pisniecia slowka z hymnem na ustach ” Jeszcze Polska nie zginela..” pojdzie w kamasze i zginie, mimo optymizmu w patryjotycznej piesni.Spojrz , co sie dzieje?.Morduja ludzi, gdzie sie da i co na to europejskie spoleczenstwa?..W tym Polacy..Robia manify i domagaja sie zakonczenia barbarzynskich wojen..Nieee..Oni sluchaja roznych ludzi, co do nich przemawiaja.Zbieraja datki dla ofiar wojen i sluchaja ameryki.Kto glosno krzyczy?..Ano ..Mordowani w krajach arabskich..Caly swiat tzw. demokratyczny udaje, ze nie wiedzi i nie krzyczy..Dosyc mordow..On idzie w kamasze i z tego jest dumny..Eh..takie mundre sa..obrzydliwosc.

       3. Na Berlin i Rzym się piszemy,w Moskwie zimno a z wódy można paść,ile można pić

     1. Polska wzmacnia kontrole w obwodzie kaliningradzkim..Tak..Rosja grozi Polsce..Czyli wszystkie drogi wioda sciezkami do udowodnienia, ze wszystkiemu winna Rosja..No to co?..Moze szykuja wojne z Rosja?.

      1. takie plany sa juz od dawna, ginąc maja polacy, ukraincy , jednostki z nato a hamerykanie bedą walic z daleka czym popadnie…
       tylko iz ten plan moze wziąść w łeb tak samo jak budowa amerykanskich baz na krymie…..
       a jesli do rosji włączą sie chiny, indie, czy iran,i syria to mamy swiatową rozpierduchę, a jesli ktoś uzyje atomowek to połowa swiata przestanie istnieć….

       1. po wszystkim mamy reset i NEW WORLD ORDER, z nową religią i swiatowym pokojem na nastepne 1000lat…..

       2. No..Uklad taki wlasnie jest i rozpierducha moze byc jak trza..Hmm..Hameryka spuscila z tonu w sprawie Iranu i programu nuklearnego na potrzeby cywilne.Co sie kryje z tylu za ta decyzja?…Atomowek nie uzyja, bo wiedza, ze to zaglada takze dla nich.

       3. A moze temu Iranowi pozwolili na ten pokojowy program nuklearny , po to aby w ktoryms dogodnym momencie udowodnic , ze on nie jest pokojowy i pozbyc sie Iranu, ktorego zachodni demokraci nie kochaja.Iran wadzi…, wiec moze znajdzie sie pretekst i jakies dowody jak z Irakiem bylo i z Syria..

   3. Kto wyda taki komunikat i kiedy? Co to ma być za kontr posunięcie Narodu ?? Mamy jakiś sposób na wybory ?

   1. 2027 Rok..?.Co sie ma wydarzyc?.Pan Stasiu cos wie chyba o tym tajemniczym roku..chyba nie chlapnal bez sensu i przez przypadek.100 kwiatow i lilije..

    1. napiszę Ci dosłownie w 2027 ZUS (zakład utylizacji starców) pierdolnie z hukiem….. obecnie jest to trup na podtrzymaniu funkcji zyciowych……

     1. A bo ja wiem.Za 12 lat to z pokolenia dzisiejszych 60-latkow niewielu zostanie przy zyciu,wiec ZUS zaoszczedzi.Ustawy tzw. ministerstwa zdrowia oraz praktyki medykow pomoga ZUS-owi w tychze oszczednosciach plus niedozywienie wsrod obecnych i przyszlych emerytow.W obecnej sytuacji emerytow nie martwilabym sie o instytucje, a raczej o jej beneficjentow pozbawianych systematycznie srodkow do zycia, lekow i mordowanych z premedytacja przez pazerne i pozbawione empatii sluzby medyczne.Panu stasiowi to nie grozi.Widac, ze ma sie dobrze, bo wyglada jak paczek w masle.No coz stara nomenklatura zyje sobie dobrze i lepiej, a niektorzy coraz lepiej.

    2. Wg proroctwa królowej Saby III wojna światowa rozpocznie się niedługo przed 2000-letnią rocznicą śmierci Chrystusa. Jeżeli Jezus Chrystus narodził się 7 p.n.e i żył 33 lata, 2027 będzie 2000-letnia rocznica Jego śmierci.

     1. Ale ja tam jestem sceptyczny wobec takich przepowiedni. Np. Rozalii Celakównej powiedział Chrystus, że Polskę nie najadą Niemcy, jeśli dokona Intronizacji, więc może II w.ś. nie zaczęłaby się w 39, gdyby zostało to spełnione. Poza tym „nikt nie zna dnia ani godziny”.

   1. pewne posprawdzaj wyrywkowo nazwisko imię i miejsce pracy PO pachołków ustanowionych w bardzo przemyślanych miejscach dodatkowo przy co nie których jak widzisz opis poszerzony aby czytelnik wiedział dodatkowo pod kogo podwieszony i z jakiej poprzedniej synakury przeniesiony na nowy ważny dla PARTII ODCINEK WAŻNY W GODZINIE PRÓBY !!! I POTRZEBY PRZETRWANIA 43 000 SITWY I ICH RODZIN

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: