NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7333 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ten tępe sukinsyny promują szczepionki (śmierć) - poznajcie ich obrzydliwe gęby i przeczytajcie ten tekst!! ☀Autor Gabi☀
NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE..
UWAGA !!! Dokument Pfizera potwierdza poronienia nawet w wyniku kontaktu skóry z osobami zaszczepionymi !!!
Została zaszczepiona preparatem AstraZeneca. Zmarła po kilkunastu godzinach..
Ostatni dzwonek na granicy światów. Co się stanie z Polakami, którzy obudzą się później?
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
POLSKA POLICJA DZIĘKI EKSPERYMENTALNYM TECHNOLOGIĄ ZNIEWOLENIA - NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE SKUTECZNA W WPROWADZANIU ZNIEWOLENIA I INWIGILACJI - EKSPERYMENTY NA POLSKICH OBYWATELACH ?
PO PRZEGRANYM PROCESIE POLICJI - POLICJA POSTANOWIŁA ZGNOIĆ 77 LETNIA KOBIETĘ - 5 NOWYMI AKTAMI OSKARŻENIA
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wybory 2015 r.Krajowe Biuro Wyborcze będzie współpracować z ABW – spotkanie szefów KBW i ABW

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

🙂  KBW  I  ABW  ZAPEWNIĄ  UCZCIWOŚĆ  I  BEZPIECZEŃSTWO  ŚWIĘTA  DYMOKRACJI  🙂

Krajowe Biuro Wyborcze zamierza systematycznie współpracować z Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego w zakresie tworzenia i użytkowania oprogramowania do obsługi wyborów – poinformowała dziś po spotkaniu z przedstawicielami ABW szefowa KBW Beata Tokaj.

W komunikacie KBW podano, że dziś odbyło się spotkanie z udziałem przedstawicieliABW „mające na celu omówienie procedur związanych z tworzeniem i późniejszym użytkowaniem powstającego oprogramowania wspomagającego procesy wyborcze, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa informatycznego i fizycznego”. W komunikacie zaznaczono, że KBW zamierza systematycznie współpracować zABW w tym zakresie.

W KBW trwają prace nad nowym systemem informatycznym do obsługi wyborów. Tworzy go zespół informatyków w ramach Biura bez potrzeby korzystania z usług firm zewnętrznych. Pod koniec lutego Tokaj mówiła, że jest on już w 80 proc. gotowy i przetestowany na poziomie obwodowych komisji wyborczych. Nowy program przejdzie też test generalny, który zaplanowano po 20 marca.

Jeżeli testy rozpoczną się około połowy marca, to na pewno zdążymy przed wyborami prezydenckimi

—mówiła Tokaj. O tym, czy nowy system posłuży w majowych wyborach prezydenckich, zadecyduje PKW po zapoznaniu się z wynikami testów. PKWpodjęła decyzję o ręcznym liczeniu głosów w tegorocznych wyborach, jeśli system informatyczny nie powstanie.

Według Tokaj w marcu mają być gotowe wnioski z audytu systemu informatycznego, który zawiódł podczas ubiegłorocznych wyborów samorządowych. Wyniki audytu mają przesądzić o tym, czy KBW będzie dochodzić zwrotu części pieniędzy od wyłonionej w przetargu firmy Nabino, która odpowiadała za system informatyczny w czasie wyborów.

Większość kwoty – 300 tys. zł – Nabino otrzymała już na miesiąc przed wyborami samorządowymi, gdy produkt nie był jeszcze gotowy; łącznie firma za przygotowanie systemu informatycznego i jego obsługę podczas wyborów samorządowych otrzymała 429 tys. zł.

W związku z awarią systemu opóźniało się podanie zbiorczych wyników głosowania, co doprowadziło m.in. do rezygnacji niemal wszystkich sędziów tworzących poprzedni składPKW. Pojawiły się także postulaty powtórzenia wyborów oraz zarzuty o ich fałszowanie.

Także w związku z awarią systemu do tej pory w zakładce „wizualizacja wyborów” na stronie internetowej PKW brakuje danych dotyczących głosowania m.in. na Mazowszu. P.o. dyrektor zespołu prawnego i organizacji wyborów Lech Gajzler powiedział dziś, że dane w wizualizacji będą uzupełnione.

Na początku marca PKW zamieściła jedynie informacje statystyczne w tabelach z głosowania we wszystkich województwach, powiatach, gminach, okręgach i obwodach głosowania, w tym z Mazowsza, ale są to jedynie informacje o liczbie głosów oddanych na poszczególne komitety.

Ryb, PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

47 thoughts on “Wybory 2015 r.Krajowe Biuro Wyborcze będzie współpracować z ABW – spotkanie szefów KBW i ABW

    1. Ale kto się bengowskim urodził ten został grodzką !! W tych czasach nic nie wiadomo !! 🙂

    2. Moze bronek samurajem zostanie?.Szoguna juz ma..Taki wstyd..dla samuraja..Wlazic, gdzie nie trza..Sepuku, sepuku..jak sie ma honor popelnic wypada..Ba..nalezy..

      1. Ja mam szacunek do ludzi ze wsi, bo nas zywia.Sloma to powazna rzecz.Mniej lubie chrabiostwo ze wsi , ktore pluga w zyciu do rak nie wzielo.

 1. Wygląda na to, że wizyta prezydenta wywoła kolejny dyplomatyczny skandal, bo na słynnym nagraniu z Tokio słychać wulgarne przekleństwo. Pada ono w chwili, kiedy prezydent stanął na siedzeniu zajmowanym na co dzień przez przewodniczącego japońskiego parlamentu. Wypowiada je, prawdopodobnie, jedna z kobiet będących w prezydenckiej delegacji
  — czytamy.
  Dziennikarze stacji zwrócili uwagę na fragment nagrania, doszukując się tam przekleństwa. Czy tak było? Oceńcie państwo sami – rzeczone słowa padają w 23 sekundzie nagrania.

 2. Tak sie chwala, ze ta demokracja taka fajna..Tu prosze..ABW..Sami sie osmieszaja.Czemu nie wojsko z czolgami przed lokalami wyborczymi?..Eh…he he.

 3. PYTANIE DO CZYTELNIKÓW

  A MOZE ZAŁOZYMY COŚ TAKIEGO ZAMIAST PISANIA MÓWIMY ?

  MOŻNA ZAŁOŻYĆ KANAŁ Z DOPUSZCZANIEM URZYTKOWNIKÓW WCHODZI NAS ILU SIĘ CHCE I ROZMAWIAMY WSZYSCY Z WSZYSTKIMI JAK W REALU ?

  NAPISZCIE CZY MAM ZAŁOŻYĆ TO NA BLOGU.

  Zello to niewielki komunikator internetowy przedstawiający nowatorskie podejście do toczonych rozmów. Program wykorzystuje bowiem zasadę znaną z CB-Radio, a więc wspólnych dyskusji na wybrany temat przez nieznające się osoby, korzystające z tego samego kanału. Aplikacja pozostaje przy tym bardzo prosta w obsłudze, jest lekka dla systemu, a wśród obsługiwanych kanałów rozmów znajdują się również grupy polskojęzyczne. Co istotne, podobnie, jak w przypadku CB-Radia, nie mamy obowiązku wypowiadać się będąc podłączonym do rozmowy, możemy jedynie słuchać rozmów innych osób, choć nasza obecność na danym kanale nie jest anonimowa.

  Aby skorzystać z aplikacji wystarczy po uruchomieniu przejść do wyszukiwania kanałów, które mogą nas zainteresować. W obecnej wersji programu bez problemu podłączymy się jednocześnie do kilka kanałów stworzonych przez użytkowników

  1. Wymagania!
   Korzystanie z programu wymaga utworzenia darmowego konta użytkownika, którego danymi będziemy logować się do aplikacji.
   Producent: Zello Inc
   Licencja: Freeware (darmowa)
   System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/8.

 4. „Jeżeli testy rozpoczną się około połowy marca, to na pewno zdążymy przed wyborami prezydenckimi”

  O NA 1000% ZDĄŻĄ NA WYBORY PREZYDENCKIE – TO PEWNE

  1. KURWA TO JAKAŚ FARSA SŁUŻBA BEZPIECZEŃSTWA WSPÓŁORGANIZATOREM WYBORÓW !!!!

   JAK PO II WOJNIE 🙂

   BEZCZELNOŚĆ TYCH SKURWESYNÓW JEST TAK WIELKA JAK BEZWŁAD POLAKÓW W SPRAWIE TEGO CO TU SIĘ WYRABIA…

    1. Tych wyborów wcale nie powinno się przeprowadzać !! Szkoda pieniędzy !! Wszędzie gdziekolwiek nie zajrzeć jest medialne przygotowanie do zwycięstwa „bula” ! Ogłosić go dozgonnym strażnikiem żyrandola, a prezydenta wybrać w prawdziwych wyborach.

      1. Jest na ten temat oświadczenie polskiego MSZ, że bronuś zachował się godnie i zgodnie z protokołem , a to co niektórzy mówią i wypisują to… insynuacje!! Spuścili nawet ze smyczy niesiołka, aby toczył pianę w obronie prezydenta. Przecież są filmiki, ale nic to, trzeba iść w zaparte.

    1. Najlepiej powiedziec – Polacy sa tak zniewoleni , ze nic sie nie da zrobic …
     NAJLEPIEJ SIE POWIESIC , -do tego chca te K-wy doprowadzic, ale to ,im pojdzie na pohybel za
     NARODU ZDRADE,,a narod juz „ostrzy kosy” na niesfornych.

     1. Oby naród wreszcie naostrzył te kosy !! A w ogóle to potrzebna jest „partyzantka” , która dawałaby zapłaty „zasłużonym”, tak znienacka, żeby nie znali dnia ani godziny!

       1. Tobie sie partyzantow zachciewa?.Coraz wiecej takich partzantow i tu i owdzia.A to samochody podpala, a to kosciol, a to most jakis w stolicy , a to swiety obraz zdemoluja, a to zydowski cmentarz zbeszczeszcza.Tak sie dziwnie sklada, ze takich ” partyzantow” czasami sie nie znajduje.Nie mozna ich zlapac.Bo sa niewykrywalni.Albo sa wykrywalni i nie ponosza sankcji.Dziwni to partzanci.Jaki jest efekt dzialania takich partyzantow.Ano, ze bronic przed nimi tzw. normalnych ludzi ,zwieksza sie srodki kontroli, czyli wiecej kamer, wiecej podsluchow , wiecej inwigilacji nie tylko ” partyzantow”, ale takze normalnych ludzi pod preteskstem obrony ich wolnosci i przede wszystkim bezpieczenstwa.Spojrz , jak sie wykorzystuje ” partyzancka wojne” tzw. islamskich terrorystow do walki o bezpieczenstwo tych tzw. normalnych.Jest zamach partyzancki w wykonaniu ” islamskich terrorystow” i pojawia sie coraz wiecej ustaw i srodkow ograniczajacych swobody pozostalych , w tym tez tych normalnych.Niektorzy lubia takich ” partyzantow”, bo moga sprzedac wiecej kamer, urzadzen do kontroli obywateli.Moga sprzedac wiecej broni roznego sortu do krajow, gdzie grasuja ” partyzanci”.Szczegolnie lobby zbrojeniowe lubi takich ” partyzantow”.Jak bym byla takim lobbystom, to kto wie moze tak bym dla zysku rozdmuchala propagande, zeby tych ” partzantow ” bylo jak najwiecej.Moze nawet bym im dobrze placila, zeby grasowali , dzieki czemu sprzedawalabym rzadom rozbe gadzety do tropienia tych partyzantow, nie zapomninajac o , takich ktore chronilyby tzw. normalnych ludzi.Politycy bardzo sie troszcza o bezpieczenstwo i tym placilabym najwiecej, aby tak gadali, zeby ludzie sie wkurzali i robili rozne partyzanckie akcje.Glupi pomysl Patrioto z tymi partzantami.Patriocie nie bedzie zalezalo na wiekszym zniewoleniu ludzi.Lobbyscie jak najbardziej ze wzgledu na osiagane korzysci.Czasami dobrze wczuc sie w role lobbysty, zeby zrozumiec, ze partyzantka to glupi pomysl.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: