15.MAJA 2015 – WPROWADZENIE WOJSK NATO , SIŁ POLICYJNYCH I SŁ. SPECJALNYCH NA TERYTORIUM POLSKI – ĆWICZENIA „KRAJ 2015”

Rate this post

W KOLEJNOŚCI WYDARZEŃ

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– 10 MAJ 2015 : koniec wyborów prezydenckich , początek liczenia głosów przez PKW pod nadzorem ABW – metodą RĘCZNĄ !!

link zawiera linki agencji prasowych o tym

https://miziaforum.com/2015/03/06/wybory-2015-r-krajowe-biuro-wyborcze-bedzie-wspolpracowac-z-abw-spotkanie-szefow-kbw-i-abw/

– 15.maja 2015 r- ogłoszenie wyników wyborów przez PKW – PREZYDENT WYBRANY W PIERWSZEJ TURZE – BRONISŁAW KOMOROWSKI

– 15 MAJA 2015 R. OKOŁO GODZINY 3,00 ROZPOCZĘCIE ĆWICZEŃ WOJSKOWO POLICYJNYCH O KRYPTONIMIE „KRAJ 2015”

– 15 MAJ 2015 – OFICJALNY KOMUNIKAT PKW W SPRAWIE ELEKCJI PREZYDENCKIEJ OKOŁO GODZINY 12,00

– 15.MAJ 2015 – OD GODZIN PORANNYCH TRWAJĄ ĆWICZENIA „KRAJ 2015 ” OKOŁO 30 000 POWOŁANYCH REZERWISTÓW WOJSKA POLSKIEGO + ZAWODOWI ŻOŁNIERZE , OPRUCZ WOJSKA W ĆWICZENIACH BIORĄ UDZIAŁ URZĘDNICY RZĄDOWI I SAMORZĄDOWI , ORAZ KONTYNGENT POLICYJNO WOJSKOWY PAŃSTW NATO  W ZWIĄZKU Z ĆWICZENIAMI DZIAŁANIA I WSPÓŁDZIAŁANIA W RAMACH USTAWY 1066 O WSPARCIU NA TERYTORIUM III R.P SIŁ WOJSKOWO POLICYJNYCH SIŁAMI WOJSKOWO POLICYJNYMI U.E I NATO

„projekt dotyczy umożliwienia funkcjonariuszom lub pracownikom państw członkowskich UE i innych państw stosujących dorobek Schengen oraz państw trzecich udziału we wspólnych operacjach na terytorium RP (ochrona porządku i bezpieczeństwa publicznego, zapobieganie przestępczości, w trakcie zgromadzeń, imprez masowych”

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1066

ĆWICZENIA O KRYPTONIMIE „KRAJ 2015” – TO WPROWADZENIE OBCYCH WOJSK I  SIŁ POLICYJNYCH POD POZOREM ĆWICZEŃ

W CELU ZAPEWNIENIA REELEKCJI BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO NA NASTĘPNĄ KADENCJE

zapewne ogłoszenie B.Komorowskiego zwycięscą MOŻE WYWOŁAĆ SZEREG NIEPOKOJÓW SPOŁECZNYCH

KTÓRE BĘDZIE TRZEBA STANOWCZO I RADYKALNIE PACYFIKOWAĆ

DODATKOWYM ARGUMENTEM ZA PRZEDŁUŻAJĄCYM SIĘ POBYTEM SŁ. SPECJALNYCH , SIŁ POLICYJNYCH I WOJSKOWYCH OBCYCH PAŃSTW – BĘDZIE POWOŁYWANIE SIĘ NA ZAGROŻENIE POLSKI ZE STRONY ROSJI .

p.s. w 18 wieku w Polsce była taka sytuacja gdy wprowadzone wojska rosyjskie pilnowały pod polskim sejmem aby posłowie właściwie głosowali !!!

ĆWICZENIA „KRAJ 2015” oficjalny scenariusz ( BEZ INFORMACJI ŻE GŁÓWNYM CELEM JEST PRZEĆWICZENIE DZIAŁANIA USTAWY 1066 – o BRATNIEJ POMOCY !!

NIE BĄDŹCIE NAIWNI – PAMIĘTACIE SŁOWA BRONKA ” PREZYDENT GDZIEŚ POLECI I WSZYSTKO SIĘ ZMIENI….”

TERAZ ODNOŚNIE ĆWICZEŃ BRONISŁAW KOMOROWSKI OFICJALNIE SIĘ WYPOWIEDZIAŁ ” Polska uchroni się przed ew. zamachem? Komorowski

TAK POLSKA UCHRONI SIĘ PRZED EWENTUALNYM ZAMACHEM NA DEMOKRATYCZNY WYNIK WYBORÓW I PRÓBĘ OBALENIA DEMOKRATYCZNIE WYBRANEGO PREZYDENTA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO !!

WYBRANEGO JUŻ W PIERWSZEJ TURZE !!!!!

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3782205,cwiczenia-wojskowe-dla-21-tys-rezerwistow-obowiazkowe-cwiczenia-wojskowe-pobor-wojskowy-2015,id,t.html?cookie=1

62 thoughts on “15.MAJA 2015 – WPROWADZENIE WOJSK NATO , SIŁ POLICYJNYCH I SŁ. SPECJALNYCH NA TERYTORIUM POLSKI – ĆWICZENIA „KRAJ 2015”

 1. Dzisiaj jest 20 maj 2015 i nic się nie dzieje w sprawie o której piszecie. Czy coś przeoczyłem ? Może wypadałoby wyjaśnić ? ŚJ też co jakiś czas ogłaszają kolejny koniec świata i jestem zdumiony tym że ich liczba stale rośnie, widocznie jazda na strachu przynosi przyrost członków zamiast hańbę dla fałszywych proroków.

 2. Jak zwykle wiele szumu i fikcyjny tekst… Nic się nie stało i nie stanie… Ogólnie nie ma znaczenia kto jak głosuje, bo i tak wybory zawsze były jedną wielką fikcją dającą pozorne poczucie władzy ludu nad wyborami… Zawsze wygrywa ten co ma wygrać… I żadne siły mundurowe nie są potrzebne aby ogarnąć temat…

 3. Minalem teraz budynek Komendy Głównej Straży Granicznej W Warszawie a tam stoi zaparkowany autobus z niemiecką Policja… operacja Kraj jak nic..

 4. Cham to ci mieli dać na chrzcie ale ksiądz się zlitować .. Gówno mi możesz pozwalać.. Zlikwiduję konto zanim sline przełkniesz.
  WON? Widze pozostały jeszcze przyzwyczajenia z SS gestapowcu?
  Super..

 5. Tak zwany „Urząd Rady Ministrów” jest naczelnym żydowskim geszeftem zarejestrowanym w „departamencie pracy” z siedziba w Waszyngtonie, co powinno rozwiać wszelkie wątpliwości co do poczynań kabaretu zwanego „polityką rządową”, gdzie juz przy skrócie strony na sejm.gov !!! GOV jest czescia angielskiego slowa GOVERNMENT – rząd, władze; gubernia, prowincja !!!!

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname URZAD RADY MINISTROW
  W Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil URM
  L D-U-N-S® Nummer 422518191
  L Geschäftssitz Al. Ujazdowskie 1/3
  L Postleitzahl 00 583
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  Telefon Nummer
  Fax Nummer
  W Name Hauptverantwortlicher Miller Leszek SZEF TEGO GESZEFTU !!!!
  W Tätigkeit (SIC) 8741 !!! Klucz zakresu „działalności” z dokladnym opisem poniżej !!!!

  Department of Labor ( DEPARTAMENT PRACY !!!! )
  A to Z Index | Newsroom | Contact Us | FAQs | About OSHA
  OSHA
  Bookmark and Share QuickTakesNewsletter RSS FeedsRSS Feeds

  We Can Help What’s New | Offices OSHA logo

  Home
  Workers
  Regulations
  Enforcement
  Data & Statistics
  Training
  Publications
  Newsroom
  Small Business
  Anti-Retaliation

  Division I: Services Slużby !!!!
  Major Group 87: Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services

  Industry Group 874: Management And Public Relations Services
  8741 Management Services Slużby menedżerskie !!!

  Establishments primarily engaged in furnishing general or specialized management services on a day to day basis and on a contract or fee basis. Establishments in this industry do not provide operating staff. Management and operation of a business, where operating staff as well as management is provided, is classified according to the activity of the establishment managed.

  Administrative management services – menedżerskie slużby administracyjne !!!
  Business management services – biznes sluzb menedżerskich !!!
  Circuit management services for motion picture theaters – okregowe slużby menedżerskie dla ruchomych obrazów TEATRALNYCH czyli na TEATR WYBORCZY !!!
  Construction management konstrukcja menedżerska
  Motel management services motele slużb menedżerskich !!!
  Office management services biura slużb menedżerskich !!!

  [ SIC Search | Division Structure | Major Group Structure ]
  Freedom of Information Act | Privacy & Security Statement | Disclaimers | Important Web Site Notices | International | Contact Us
  U.S. Department of Labor | Occupational Safety & Health Administration | 200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210
  Telephone: 800-321-OSHA (6742) | TTY
  http://www.OSHA.gov

  https://www.osha.gov/pls/imis/sic_manual.display?id=228&tab=description

  Ten powalający dowód koronny na calą tą w sumie „menażerie” kurew i zlodziei nie – rzadowych i administracyjnych na Polskę jednoznacznie wyjaśnia caly tragiczny w skutkach bezsens TEATRU WYBORCZEGO stworzonego tylko jako KAMUFLARZ demokracji dla gojów, dla niewolników wierzących naiwnie w ten propagandowy BANKSTERSKI TEATR , TEATR i jeszcze raz TEATR ZBRODNI , który plądruje, niszczy i zabija szczegolnie „medycznie” tez spoleczeństwo polskie podstępami ” rządowo – prawniczymi”, w ktore ślepo wierzy, bo jest przecież napisane (!) „glupi” goj w hipnozie mendialnej – z pokolenia na pokolenie niewolnik „wiary” w mafijno – teatralne struktury żydowskich organizacji „religijno -państwowych”, w prawie wszystkich krajach dotkniętych ta banksterską zarazą przynoszacą od wieków śmierć i ruiny dla tlumów ślepych i gluchych wielbicieli żydowskich aktorów, morderców, zlodziei, kurew i klamców.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/medyczne-potwory-2015-01

  .

  1. Tak to jest niestety..Ciekawa forma spotkan wladzy z ludem otwarto-zamknieta..mozna i tak.

    1. No niby racja..Sa pewne propozycje zamerykanizowania wyborow i tej naszej demokracji.Wychodzac od krytyki tej naszej demokracji glownie srodowiska tzw. liberalow proponuja odejscie od finansowania wyborow z budzetu panstwa.W zamian stawiaja amerykanski wzorzec, wedlug ktorego podobno kandydat sam sobie placi kampanie wyborcza..Naiwni wierza, ze tak jest..Ze miliarder sam sobie finansuje udzial w wyborach..Nic bardziej mylnego.

      1. Oni wszyscy maja gorace..To zalezy od organizatorow spotkan, ktorzy spedzaja okreslona pubike..Nawet jak malo publiki , to kamerzysta zrobi takie ujecie, ze 3 osoby na wiecu beda wygladaly na tlum jak na Placu Czerwonym podczas defilady z okazji..np..rewolucji pazdziernikowej , powiedzmy..ha ha..Takie siupy z kamerami, co tak filmuja, zeby pokazac nie istniejacy tlum widze tez w moim telewizorze i mam niezly ubaw zwlaszcza z relacji dziennikarzow w studio, ktorzy zachwalaja ten maly tlum przetworzony kamera w wielki..To widac..Ktos kto fotografuje i ma tzw. oko filmowe widzi natyczmiast takie ujecia kamery, ktore tworza iluzje optyczna.Male tlumy zawsze sie pokazuje z bliska i wygladaja jak duze..W takiej sytuacji kamerzysta nie pokazuje sylwetek z oddali, lecz koncentruje sie na wylacznie na zblizeniach..Sa dosyc sprytni niektorzy i albo nieswiadomie , albo swiadomie przez ulamek sekundy pokaza tzw .drugi plan bez publiki..albo z mala jej iloscia..Czasami , jak sie uczylo i uwazalo na lekcjach o sztuce i takze sztuce filmowej to cus sie wie, co sie przydaja do ogladania telewizora i mittingow roznorakich.Zwlaszcza w epoce manipulacji i audio i wizualnych..

   1. Jak widać wolność ta nie dotyczy wszystkich. Chyba że jest poprawna politycznie to i owszem !!

    1. Nic nowego w relacjach wladza- obywatele.Lista niepoprawnosci politycznych coraz dluzsza w tych naszych kochanych demokracjach.Nie rozumiem …Mowia , ze najcenniejsza jest wolnosc, ze za nia trzeba sie bic .Tu prosze..Zostali pobici za wypowiedz..Jak mam sie bic za takie wydanie wolnosci, to ja serdecznie dziekuje.Nie potrzebuje takiej wolnosci i po tym, co obejrzalam , postanowilam trzymac sie jak najdalej od takich, ktorzy ciagle mowia wolnosc, wolnosc..Z zalczonego obrazka wynika, ze cos jest nie tak z ta wolnoscia..chyba gadacze o wolnosci to nie sa dobrzy ludzie..oj nieee..Bede sie miec na bacznosci i uwazac na takich z wywieszka ” jestem wolnosc”..

      1. Tak naprawdę myśmy nigdy tej wolności nie odzyskali. Wolność w naszym wydaniu to tylko słowo, za którym nic nie stoi. Nawet te pozory wolności pozwoliliśmy sobie do końca odebrać w Magdalence. W ostatnich latach nasi „władcy” już nawet nie stwarzają pozorów, że jest inaczej.

       1. Gdzie indziej nie bylo magdalenkowych obrad, tzw. komuny..a jakos ludzie takie samo zdanie o wolnosci maja.Codziennie media informuja takze o roznych zjawiskach gdzie indziej, na podstawie ktorych mozna sobie je porownac i dojsc do pewnego wniosku..Nie mieli okraglych stolow, nie mieli komuny, a jakos tak podobnie jak w Polsce..Wialo ze wschodu i nie odczuwano wolnosci..Zawialo z zachodu bez komuny i magdalenki i tez nie czuje sie wolnosci.Cos nie gra.

       2. Tak Marysiu, tylko że w Polsce wmawia się ludziom, że mają 25 lat wolności, że przedtem było zniewolenie i ogólnie wielkie bee, a teraz to dopiero raj !! Demagogia !! Ale coraz więcej ludzi widzi, że ta wolność jest opanowana przez szalejącą „małpę z brzytwą” , a to się nie podoba !!

       3. Z czym kojarzy Ci się wolność ?? i znajdź to w Polsce.

       4. Wolnosc ma wiele znaczen.Swietowanie 25 lat wolnosci to rzeczywiscie powod do radosci dla tej grupy , ktora socjalizm pozbawil wladzy i majatkow.Oni moga swietowac, gdyz podpisane uklady z byla EWG a przeksztalcona w Unie Europejska traktatem z Maastricht , czyli zachodnimi panstwami, pozwolily na przejscie od gospodarki socjalistycznej do kapitalistycznej, co rownalo sie z przywroceniem stanu majatkowego ich bylym wlascicielom, w tym takze londynskim uciekinierom.To lata 90-te.Zatem dawni kapitalisci i ich spadkobiercy maja, co swietowac.Hmm..Pozostali Polacy, ktorym banki , komornicy zabieraja wlasnosc, ktorej czesto dorobili sie w czasach tzw. komuny, raczej nie maja powodow do swietowania wolnosci.Bo to lad ekonomiczny wprowadzony na podstawie miedzy innymi traktatu z Maastricht pozwala na rujnowanie i odbieranie wlasnosci, poniewaz obowiazuje ustawodastwo mozna powiedziec systemu kapitalistycznego.Hmm..Inny rodzaj wolnosci..Wolnosc panstwowa i narodowa..To tez przemiany, ktore w latach 90-tych okreslaly status panstwa polskiego w unii.Podobno swietuje sie odzyskanie WOLNOSCI PANSTWOWEJ..Czy tak jest?..Traktat z Maastricht dal podstawe do traktatu lizbonskiego..Co takiego mowi ten traktat o WOLNOSCI ( w znaczeniu suwerennosci panstwa).Traktat ten zaklada w ramach INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ :wspolna polityka zagraniczna i bezpieczenstwa, wspolpraca policyjna i sadowa w sprawach karnych,ustanawia OBYWATELSTWO EUROPEJSKIE, zwieksza uprawnienia parlamentu europejskiego,celem unia gospodarcza i walutowa..Czy mozna swietowac taka wolnosc panstwowa, panstwa, ktore nie jest wolne, czyli suwerenne?..Czym sie rozni miejsce Polski w unii od miejsca Polski w bylym ZSRR?..Doprawdy sa niewielkie roznice..Zasadnicza jest system ekonomiczny, ktory z socjalistycznego zamieniono na kapitalistyczny.Tak poza tym wychodzi na to, ze wiecej suwerennosci miala Polska w ukladzie warszawskim.Ruski parlament nie nakazywal ile czego produkowac, ile czego,jesc, ile czego wydobywac..Ale pierwsi sekretarze dostawali instrukcje, jak nalezy robic to i owo..i stosowali, uzywajac sejmu..Ale bylo taniej..Nie utrzymywalo sie 2 parlamentow jak teraz..Jeden brukselski ustala , a polski zatwierdza, co ustali bruksela i na te dwa parlamenty placa podatki Polacy i pozostali w unii..Za komuny Polacy mieli na utrzymaniu tylko 1 parlament warszawski , a Ruski utrzymywali moskiewski..Mozna mnogo takich przykladow podac..Co tu swietowac?.Jaka wolnosc?..Nikt niczego nie odzyskal, ino zmienil PANA..i wychodzi, za na kosztowniejszego..

 6. Hmmm..przed ewentualnym zamachem..wybory 10 maj..moze jakis zamach ktos planuje na 11 .05 ..hmm..na tym kalendarzu finansowym z wydarzeniami w 2015 jest taka data…bond agent 007 w nowym filmie bedzie pil wodke Belweder..hmm..takie skojarzenia

   1. Co on pil przed ta samochodowa spowiedzia?..Ciekawe czy na jedna, czy na dwie nogi spozywal?.Jezyczek jakos sie placze..No i oczka jakies takie pod wplywem chyba C2H5OH..Jak sie mniej chlapnie cos mocnego, to sie i dziury w pamieci nie robia..he he i nazwiska sie pamieta.Tak wyglada ..jak pijany..

    1. bo zmeczony, ale Ty tego nie chcesz przyjac do wiadomosci tylko ociekasz jadem w swojej p…tej zapalczywosci…

     1. Jakiej zapalczywosci?.Nie lubie chamow i prostakow.A ten facet taki jest..Starczy posluchac jego wypowiedzi..Nie jestem z takiego towarzystwa.Powiedziec to sobie mozna.Moze rzeczywiscie tak reaguje na zmeczenie..Tez bywam zmeczona i nie wygladam jak wypita..no ale…mozna tez sie zmeczyc podnoszeniem kieliszkow.Poza tym nie wierze roznym bajaniom..dopoki nie sprawdze.Mam zasade ograniczonego zaufania..i ja stosuje w roznych sytuacjach.

 7. Znalezione na WP:

  A to brutalna prawda dla reszty: „Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, oddałbym jak komorowski lasy państwowe żydom, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło” Niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakimś artykułem.

 8. Jak W Polsce ma się coś zmienić jak Górnikom zabiera się pracę a oni nic z tym nie robią,o zamknięciu kopalni się już dawno mówiło,mówiło się że Niemcy muszą mieć na tym biznes a nie Polska.Jak Raka za wczasów nie usuniesz to później jak się rozwinie nic nie da leczenie.Ryba psuje się od głowy i to jest prawda a prawdzie nie zaprzeczysz.Zamiast jechać licznie do Warszawy to oni naiwni myśleli że ci na górze się zmienią i nie popełnią więcej takich kroków a jednak popełnili bo mają takie Polecenia.Nie po to ich Stalin tutaj sprowadził.Mamy zdychać albo zapierdalać na nich w poczcie czoła za 1000zł i dziękowac Bogu że żyjemy że Pan nie zabił nas.Musicie zrozumieć wszyscy że ten rząd jest ANTYPOLSKI ANTYLUDZKI nigdy nic dla nas nie zrobi nic dobrze.Musicie sobie uświadomić że będzie tylko gorzej,lepiej to już było.

    1. Partie otrzymuja dotacje z budzetu..Polski podatnik placi za kampanie wyborcza..Placi , a potem jeszcze wiecej jest skubany..

 9. Kilkanaście osób zostało zatrzymanych w Warszawie podczas protestu przeciwko brutalności policji.

  Protest był odpowiedzią na śmierć 19-latka, który zginął w wyniku interwencji policji, gdy połknął torebkę z niewielką ilością marihuany.

  Protest rozpoczął się przed budynkiem prokuratury Warszawa Praga, która prowadzi śledztwo w tej sprawie. Kilkadziesiąt osób chciało następnie przejść pod komisariat policji. Po drodze protestujący zostali otoczeni
  przez agresywnie zachowujących się funkcjonariuszy. Nagrane zostały między innymi zaczepki z ich strony. Policjant widoczny na zdjęciu (drugi od prawej) miał krzyczeć do zatrzymanej dziewczyny
  „Co się tak szarpiesz, podnieca cię to?”.

  Protestujący zostali przewiezieni do kilku komisariatów, a policja twierdziła później, że nikogo nie zatrzymała. Wszyscy zostali zwolnieni po około dwóch godzinach. Część z nich usłyszy zarzuty uczestnictwa w nielegalnym zgromadzeniu.

 10. A I JESZCZE JEDNO WYJMIJCIE SOBIE Z KONT BANKOWYCH TAK JUŻ 1.2.3 MAJA 2015 – WIĘKSZĄ GOTÓWKĘ BO ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ „RZUCENIA NA KOLANA NARODU ” POPRZEZ OGŁOSZENIE IŻ W ZWIĄZKU Z ATAKIEM HAKERSKIM SYSTEMY BANKOWE CZASOWO NIE DZIALAJĄ ……

  OCZYWIŚCIE BEDZIE TO LIPA

  GOTÓWKI TYLE ŻEBY WAM STARCZYŁO NA 2 -3 TYGODNIE

 11. DLA CZEGO ĆWICZENIA Z UDZIAŁEM OBCYCH SIŁ – PONIEWAŻ POLSKIE SIŁY POLICYJNE NIE SĄ W STANIE OPANOWAĆ ROZRUCHÓW GDYBY W JEDNYM CZASIE WYSTĄPIŁY TAKIE W 6 MIASTACH WOJEWÓDZKICH – ILOŚĆ DEMONSTRANTÓW W KAŻDYM Z NICH PONAD 10 000 OSÓB.

 12. TYLKO IDIOTA NIE KOJARZY DATY WYBORÓW Z DATĄ NAJWIĘKSZYCH ĆWICZEŃ WOJSKOWYCH , POLICYJNYCH I ADMINISTRACYJNYCH W HISTORII III R.P………….

  CEL JEST JASNY – OBRONA DEMOKRACJI W POLSCE

  P.S – WSZYSCY KTORYM SIĘ NIE PODOBAŁO BEDZIE ŻE PREZYDENTEM JEST ZNÓW KOMOROWSKI

  ZAPEWNE POSTWIIĄ ZARZUTY MEDIALNE A MOZE I KARNE JAKO AGENTOM ZAMĘTU MOSKWY !!!

  1. ZAINTERESUJCIE SIE TROSZKĘ TYM CO SIĘ WKOŁO WAS DZIEJE

   ZADAJCIE PYTANIA – CZY PRAWDĄ JEST ŻE : ĆWICZENIA „KRAJ 2015 BĘDĄ TEŻ ĆWICZYŁY ELEMENTY ZAPISÓW USTAWOWYCH NUMER 1066

   PYTAJCIE NA FORACH W NECIE … ŚMIAŁO

    1. Hej Mizia.
     Ja to z tobą mogę się założyć o to że będzie masakra w Polsce jeśli on wygra. Ludzie będą robić zadymy zobaczysz.To nie rok 2011 i ludzie nie są ślepi na to co się tu dzieje.Więc jestem tego pewny że będą zadymy że cho cho .:)

      1. Ciekawe ilu z Polaków wie co to jest ustawa 1066? Nie będą patrzeć na nikogo, chyba wiesz jak działa na ludzi taaakie kłamstwo .Będą się napierdalać aż będą iskry leciały.Ludzie tego dłużej nie wytrzymają !!!!

       1. USTAWA 1066 ILE OSÓB WIE I WIERZY … MOŻE 10 % 🙂 SPYTAJ SWOICH ZNAJOMYCH

        cytujac ten orginalny akapit ze strony rządowej „

       2. projekt dotyczy umożliwienia funkcjonariuszom lub pracownikom państw członkowskich UE i innych państw stosujących dorobek Schengen oraz państw trzecich udziału we wspólnych operacjach na terytorium RP (ochrona porządku i bezpieczeństwa publicznego, zapobieganie przestępczości, w trakcie zgromadzeń, imprez masowych

        powiedzą ci BEZ SPRAWDZANIA ŻE JESTEŚ GŁUPI CHUJ….

       3. SPRAWDZAŁEM ZWYKLI ZJADACZE KASZANKI 10 NA 10 POWIEDZIELI ŻE TAKIEJ USTAWY NIEMA

        A JA MAM BUJNĄ WYOBRAŹNIĘ

        NAWET 3 WYDRUK DAŁEM NA PAPIERZE —- ODPOWIEDZIELI ŻE DZIŚ TO KAŻDY MOŻE SOBIE WYDRUKOWAĆ CO CHCE NAWET „DYPLOM SUŁTANA BRUNEI”

  2. My Polacy i patrioci ustawie 1066 z Poznania krzyczymy – nie ! To za żydowskie grajcary polscy zdrajcy zmieniają bieg kart historii !!! Polacy przeżyli większe upokorzenia i z tym też sobie poradzą.
   Na dzień dzisiejszy, wspaniały zachód olewa ilość zamordowanych w Polsce obywateli w imię poprawności POlitycznej, kompromitujące dowody winy Komora, Donka, mistrzyni mataczenia czyli frau Kopacz są skrzętnie zacierane lub utajniane. Po zamachu na życie tych, którzy wyłamali sie z ustaleń Okrągłego stołu nasi dzielni liderzy jak Radek, Donald czy Bul vel Szczynukowicz, usłużnie realizują plan ekonomicznego podbicia Polski. Za posady, łapówki dla ugrupowań politycznych( gdzie z raportów dziennikarzy śledczych wiadomo, że tylko za przeforsowanie jednego pakietu ustaw otwierajacych drzwi dla firm farmaceutycznych w Polsce PO przytuliło 16mln zł!!! Fabryki leków kupowali namaszczeni POlacy za 40 mln zł po to aby sprzedać je po dwóch latach za 240 mln obcym nabywcom, którzy zakład likwidowali! My mamy nie istnieć. My mamy być pognębieni i sprowadzeni do roli służących Euro kołchozu! Jeszcze trochę to będziemy przepraszać za Katyń!
   A to dojenie Polski na POtęgę czyli płacenie żydom 60 mld to w imię czego i czyich interesów? Czy ktoś zapłacił Polsce poważne sumy odszkodowań za utracone mienie po 1945 r? Do dzisiaj Kowalski ma dylemat czy chleb kupić, czy zrobić opłaty… a kolejny przedstawiciel władzy ustawodawczej, czyli el presidento lekką ręka podpisuje co mu tylko POdsuwają, skandal za skandalem szerząc w naszym kraju. Niemcy boki zrywają bo Hitler 5 lat dominacji faszyzmu w Europie totalnie spieprzył… dzisiaj Angela rozpierniczyła Polskę używając V-tej kolumny XXI w. jak mistrzyni gry w POlityczne szachy, w trzech ruchach. Przejęła BANKI, UNICESTWIŁA ZAKŁADY PRODUKCJI PKB I PODSUNIĘTO NAM PAKIET POŻYCZEK Z BANKU ŚWIATOWEGO. Tak to jest kochani rodacy, dostaliśmy szach mata od strony Niemiec. Opinia publiczna jest głęboko nakłaniana by szukać wroga za Bugiem… nic bardziej błędnego.Czy znajdą się jeszcze w Polsce ludzie o czystych rękach i szlachetnym celu życia i wolą narodu dojdą uczciwie do władzy? Mam nadzieje, że tego dożyję…Pozdrawiam patriotów.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: