Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Najgłupszy Naród Świata
Posted by bastoy
296 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

UKRAIŃSKIE DZIECI ZAPROWADZAJA POŻĄDEK W POLSKIEJ SZKOLE – MASZ KURWO MÓWIĆ PO UKRAIŃSKU A NIE PO POLSKU !!

You may also like

2 thoughts on “UKRAIŃSKIE DZIECI ZAPROWADZAJA POŻĄDEK W POLSKIEJ SZKOLE – MASZ KURWO MÓWIĆ PO UKRAIŃSKU A NIE PO POLSKU !!

  1. Hmmm … ja powiem tak – to jest odpłata i napomnienie od Boga za satanistyczny katolicyzm w tym państwie … jedni i drudzy czyli katolicy i ukraińcy będą nawozem dla ziemi … od czasów chrztu Polski po dziś dzień to państwo polskie jak i naród przechodzi jedno wielkie pasmo tragedii … proszę popatrzeć się na plemiona Judy – co im przepowiedział sam Bóg i co wypełniło się w całości i o czasie … 70 lat po śmierci Jezusa świątynia została zburzona i nie ostał się po niej kamień na kamieniu, Jerozolima zburzona i zdewastowana a naród wygnany i doszczętnie wymordowany (ostały się na świecie jedynie pojedyncze sztuki wierne Bogu – które do dziś siedzą cicho jak myszy pod miotłą) … to samo będzie tu w Polsce i wszędzie na świecie … ten katolicyzm zrujnował cały kraj, ograbił go doszczętnie, ukatrupił wiele ludzi i posłał ich do piekła .. wbrew pozorom i temu co się mówi wszędzie – Polaków z krwi i kości i prawdziwych Słowian dawno już nie ma … podobnie jest Judejczycy są ich śladowe ilości (no może na palcach dwóch rąk by policzył + granica błędu do 1/100 procenta) .. ale te resztki głosu nie mają, o wpływie na cokolwiek lepiej nie mówić bo to graniczy z abstrakcją … zatem pozostaje jedno patrzeć, słuchać i myśleć i wyciągać wnioski – głównie dla siebie … a, że prawda zaczyna ukazywać swoje oblicze to widać na pewnym filmiku … proszę uważnie go oglądać i słuchać – na nim widać jak piekło zawyło … i tak jest na wielu podobnych filmikach ……….

    pozdrawiam

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: