NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

STREAM – W SPRAWIE POLSKIEJ DZWONI WK… POLAK

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

You may also like

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “STREAM – W SPRAWIE POLSKIEJ DZWONI WK… POLAK

  1. kom.w sprawie wicio gadowski (ok.19;00 – 10.07.’20). W dniu 4 lipiec 2018 roku Michalkiewicz, zebrowski, gadowski, zrobili wyklad internetowy, ze polacy juz wszystko utracili i tylko co im pozostalo to ,,odbudowac” polska kulture i ja kultywowac. W tym dniu (4 na 5 lipiec) byla zadziwiajaca wielu przerwa w dostepie na wikipedie Pl. Po tym ,,zadziwieni” do tematu nie wrucili. A bylo tak: cala polska wikipedie przeladowano na z gory przygotowany pakiet nowej pl. wikipedii. Teraz jest wersia wygodna nowym wklascicielom polski czyli zydowska. Od tamtego czasu jest tak ze jesli, angielskie artykuly, polak chce sobie przetlumaczyc, to sie nie da, tylko jest przekierowywany na wikipedie pl……moim skromnym zdaniem michalkiewicz (chrysostom – zlotousty) jest ,,szefem” (glownym kundlem) komorki mosadu zarzadzajacej duraczeniem polakow. ta komorka zarzadza calym ,,polskim” youtube (kanaly) i realizuje ich polecenia…..ps. to o czym pisze nie dotyczy tylko polski, a wszystkich krajow bylego bloku wschodniego. To sie dzieje i dzialo wszedzie, tak samo….ps. najgrozniejsi dla polakow to ,,grupa dumasa” – atos, patos, aramis, de’artagnan i lady de’winter.= gadowski, zebrowski, michalkiewicz, karon ( z doskoku) i kurkowa – oni ukladaja narracje wszystkich ,,polskich” kanalow internetowych, oczywiscie pod czujnym okiem mosadu….ps. michalkiewicz i kurkowa sa po kul – wylegarni antypolakow….

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: