Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

DR. FRANC ZALEWSKI – NAJNOWSZY DOWODY NA ZAPLANOWANE MORDERSTWO GLOBALNE – PREPARATY mRNA – SZCZEPIONKI – SZOK !

4 thoughts on “DR. FRANC ZALEWSKI – NAJNOWSZY DOWODY NA ZAPLANOWANE MORDERSTWO GLOBALNE – PREPARATY mRNA – SZCZEPIONKI – SZOK !

  1. Jak się przyjrzeć z dala temu filmu to lipa. Gliniana tabliczka marduka to jak widać na całościowym obrazku przelewa wodę z dzbanków do dzbanków. Na innych tabliczkach takie same fale otaczaja marduka. Enki natomiast trzyma coś co wygląda jak hydra vulgaris i też ma odnóża tylko 2. Wykresy z microskopu elektronowego zawsze maja Węgiel obecny jako pierwszy pik na wykresie i prze soli juz nie ma o tym ani słowa Na Cl ale jest tam C ale co tam olać bo szukamy cosia. A coś to już węglwo metalowe monstrum. Chyba raczej nie a tylko na metalach a węgiel pochodzi ztła kliszy grafitowej. Generalnie film szczerze ukierunkowany w kierunku na ćosia. czy zdjęcia to oczywiste z tego badania to nikt nie wie. W necie mozna znaleźć węglik spiekany pod mikroskopem elektronowym który wygląda bardzo podobnie skala trochę inna ale jak tu nie dodać skali w photoshopie. Najważniejsza jest informacja ILE SYNAPS NALEŻY ZARAZIĆ COSIAMI BY STEROWAĆ CZŁOWIEKIEM. 10 do potęgi 14 synaps jest w mózgu. Teraz należy policzyć objętość cosiów do wprowadzenia. Gdyby zarazić 1/1000 to główki cosiów jedna obok drugiej dały by 200km. A te odnóża to już masakra czaszki brakuje

    1. A ja pieprzę tego gnoja ,który ma zadanie ogłupiania postępaków swoimi teoriami.

  2. Analiza p.Dr.Franca Zalewskiego jest bardzo rozsądna i podejrzewam ze to dopiero czubek góry lodowej…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: