Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Najgłupszy Naród Świata
Posted by bastoy
440 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

20.04.2023 STREAM I OTO NADSZEDŁ CZAS GDY PIS ZA PRAWDĘ I UCZCIWOŚĆ BĘDZIE ZAMYKAŁ NA DOŻYWOCIE – ZGODNIE Z NOWYM PRAWEM + M, PISKORSKI O REPRESJACH I UWIĘZIENIU

You may also like

2 thoughts on “20.04.2023 STREAM I OTO NADSZEDŁ CZAS GDY PIS ZA PRAWDĘ I UCZCIWOŚĆ BĘDZIE ZAMYKAŁ NA DOŻYWOCIE – ZGODNIE Z NOWYM PRAWEM + M, PISKORSKI O REPRESJACH I UWIĘZIENIU

 1. „Kurewskie dziadostwo” …. ja bym tego tak nie nazwała … to są te czasy na które Biblia ma tak wiele do powiedzenia … to jedne z ostatnich proroctw które wypełniają się na naszych oczach … powód tego stanu rzeczy też jest opisany w Biblii – nic nie dzieje się bez powodu i przyczyny … ludzkość złamała i przekroczyła wszystkie nakazy Boga – na początek 10 przykazań z Księgi Mojżeszowej potem inne zawarte w innych Księgach w tym te z Nowego Testamentu … proszę też zapoznać się z wersetami zaczynającymi się od frazy … „Biada temu….” …. „Biada tym….” …. proszę też (ze zrozumieniem-oczywiście) zapoznać się jacy ludzie będą w czasach ostatecznych i jakie są znaki czasów końca (a jest ich 10) … proszę czytać Biblię !!!! … Księgi proroków – Zachariasza, Jeremiasza (prorok zagłady), Daniela, Izajasza oraz Nowy Testament czyli co sam Bóg Jezus Chrystus miał nam do powiedzenia oraz Księgę Objawienia – to ostatnia Księga która kończy historię ludzkości w wymiarze ziemskim … jak jest napisane „Bóg z Siebie szydzić czy naśmiewać się nie pozwoli” !!!! … i to jest wielokrotnie podkreślone w Biblii ………..
  „Według czynów każdemu zapłaci, odda, kto na co zasłużył.”
  Ks. Hioba 34
  a że Bóg jest Stwórcą świata i Władcą wszechświata – też zostało to ludziom objawione ………
  „Patrzcie teraz, że to Ja Jestem, a oprócz Mnie nie ma boga.
  Ja pozbawiam życia i darzę życiem,
  Ja ranię i leczę,
  i z Mojej ręki nikt nie zdoła się wyrwać.”
  Ks. Powtórzonego Prawa 32
  niemniej jednak Bóg daje szansę każdemu człowiekowi by odwrócił się od zła i oddał chwałę Stwórcy bo jest Bogiem Miłosiernym ……..
  „Bóg wprawdzie puszczał płazem lata niewiedzy,
  teraz jednak wzywa wszędzie wszystkich ludzi,
  aby się upamiętali.”
  Dzieje Apostolskie 17
  i tym optymistycznym akcentem i przesłaniem kończę i pozdrawiam.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: