Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Najgłupszy Naród Świata
Posted by bastoy
440 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

19.04.2023 STREAM PIS ZAMORDOWAŁ POD POZOREM COVID 500 000 POLAKÓW ILE MILIONÓW CHCE TERAZ WYMORDOWAC TRUJĄCYM ZBOŻEM ???

You may also like

8 thoughts on “19.04.2023 STREAM PIS ZAMORDOWAŁ POD POZOREM COVID 500 000 POLAKÓW ILE MILIONÓW CHCE TERAZ WYMORDOWAC TRUJĄCYM ZBOŻEM ???

  1. Nic dodać i nic ująć👏👏👏👏. Wszystkie kurwy z lewej czy z prawej strony rządzące po 89 roku, powinno się ponabijać na pal jak Azje i zrobić z nich wzdłuż drogi aż na Wiejską aleje zasłużonych dla 3 RP. Na wzór rzymski jak za czasów buntu Spartakusa😉. Następni wybrani posłowie, musieli by się taką aleją przejść na pieszo, na pierwsze sejmowe obrady😏😏

  2. Mocny materiał. Z ciekawości wrzuciłam tytuł wideo w Google, GloriaTV stanęła na pierwszym miejscu, ale film stamtąd już usunięty.
    Czy to Pan go wysyłał na GloriaTV?

    1. czyli gloria tv to zwykła platforma złodzieji bo nie udostępniła i wskazała żródło tylko zwyczajnie zajebali i wgrali na swój serwer …..

  3. Tacy ludzie jak Pan Lepper odeszli w cień – też do nich należałam i nie widzę żadnej szansy ani możliwości na jakiekolwiek zmiany – jest już późno, o wiele za późno … z licznych powodów z dala trzymam się od politruków, politykierstwa i społeczeństwa … Bóg wskazał mi miejsce na ziemi na te właśnie czasy i za wszystko co Bóg dla mnie czyni dziękuję mu każdego dnia i Boga się trzymam i to mocno z całych sił … może to komuś wyda się śmieszne czy dziwne … ale ja już w swoim życiu wiele widziałam, wiele słyszałam i mam tego wszystkiego serdecznie dość i jest mi obojętne co z tym upadłym państwem będzie, kto wygra wybory … nawiasem na tę chwilę nie przewiduję swojego udziału w wyborach – siedzę w domciu .. i tu też nie chcę pisać z jakich powodów a jest ich wiele – niech się biorą do roboty i działania ci co siedzieli i pierdzieli w stołek popijając piwko przy grillu bądź na kanapie … mam oczy więc widzę i uszy więc słyszę i rozum by myśleć wiedzieć i mieć świadomość wszystkiego co wkoło ma miejsce … w mojej miejscowości jest kościół szatana i w pracy zetknęłam się z satanistami a jest ich liczna rzesza czego ludzie nie są świadomi bo nie chcą … jak pisałam od wielu lat wszystko zmierza do swojego końca … od maleńkiego dziecka zawsze miałam pewne obrazy przed oczami których nie rozumiałam i nikt nie potrafił mi tego wyjaśnić … teraz dożywszy tych czasów wszystko rozumiem i jestem spokojna właściwie to nic mnie już nie rusza – wiem że to będzie bo musi być i że dotknie to każdego człowieka – a im dalej jest od Boga tym boleśniej … jak na moje odczucie nie mają ludzie już wiele czasu – może z dwa lata – no w porywach trzy … potem będzie płacz i zgrzytanie zębów … pozdrawiam.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: