Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół jest pod wyszukiwarką

KLIKNIJ NIŻEJ W "ODBLOKUJ"


NAJNOWSZE VIDEO 50 AV

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Technokratyczny globalny kult śmierci dokona wymordowania populacji ludzkiej

Rate this post

„Trans-ludzka” agenda cyfrowa globalistycznego kultu śmierci wymaga twojego poddania się, w przeciwnym razie…

To rzadkie, ale od czasu do czasu można spotkać osobę, która wydaje się w pełni rozumieć antyludzką naturę globalistycznego programu narzucanego dziś społeczeństwu przez Organizację Narodów Zjednoczonych, Światową Organizację Zdrowia, Światowe Forum Ekonomiczne, Klub Rzymski, Komisję Trójstronną , i in.

 

Jest to program, który moim zdaniem jest formą globalnego technofaszyzmu. Wyobraźcie sobie nazistowską Trzecią Rzeszę z mocą dzisiejszej sztucznej inteligencji obsługiwanej przez superkomputery. Gdyby ta sama ideologia była żywa dzisiaj, a sądzę, że tak jest, ostatecznie skończyłbyś z powstającą Czwartą Rzeszą, nastawioną na całkowitą dominację nad wszystkimi plemionami i językami. W ostatnich tygodniach byliśmy świadkami antysemityzmu nieodłącznie związanego z tym systemem. Widzieliśmy to na kampusach uniwersyteckich, gdzie podsycany był cały ruch „trans”. Widzieliśmy brzydkie pieśni rozbrzmiewające na ulicach naszych miast. Widzimy to w najszybciej rozwijającej się religii świata, islamie. Wszystkie te różne frakcje mają jedną wspólną cechę: żądają naszej uległości .

Podczas pandemii widzieliśmy także, jak globaliści ustawili swoich sługusów tak, aby sprawowali niemal pełną kontrolę nad działalnością człowieka, ograniczając naszą swobodę przemieszczania się, mówiąc nam, gdzie możemy, a gdzie nie możemy się spotykać, z iloma osobami i na jak długo. Powiedzieli nam, które biznesy są „niezbędne”, a które nie. Sprawowali kontrolę nad tym, jak gromadziliśmy się na modlitwie. Próbowali kontrolować naszą działalność gospodarczą (robili tylko zakupy w dużych sklepach, a nie w tych brudnych, niezależnych sklepach). Zniechęcali do korzystania z gotówki i kontrolowali nasze decyzje dotyczące opieki zdrowotnej (trzeba dostać niekończący się harmonogram zastrzyków tajemniczej substancji z tajnymi składnikami). A skoro mowa o uległości , chcieli, żebyśmy wszyscy mieli na telefonach aplikację, która identyfikowałaby nas jako jednego z ich niewolników, który jest na bieżąco z naszymi zdjęciami i ma zezwolenie na podróżowanie i wstęp do różnych miejsc publicznych. Mantra Agendy ONZ 2030 brzmi: „Ten system nie pozostawi nikogo w tyle”.

Niewielu ludzi widzi cały, przykry obraz tego, co się dzieje. Nie potrafią połączyć kropek. Są zdezorientowani wszystkimi graczami i ich licznymi żądaniami.

Laura Aboli jest obywatelką Wielkiej Brytanii z doświadczeniem w zakresie przedsiębiorczości i gromadzenia danych wywiadowczych.

W odpowiedzi na wyłaniającego się ducha globalnej kontroli wymagającego masowego poddania się , Aboli założyła w 2020 r. Zjednoczony Demokratyczny Międzynarodowy Ruch na rzecz Świadomości i Wolności. Powiedziała, że ​​potrzebne jest coś, aby przeciwdziałać strachowi i kontroli umysłu, które prowadzą ludzi do dobrowolnego akceptowania tego, co niedopuszczalne – utratę wolności, ograniczenie praw obywatelskich i narzucenie „nowej normalności” opartej na separacji, wyobcowaniu, odłączeniu i całkowitej kontroli przez grupę elitarnych globalistycznych miliarderów.

Na konferencji Better Way w czerwcu 2023 r. w Bath w Anglii Aboli wygłosił przemówienie na temat programu transhumanistycznego, który ma na celu zastąpienie cywilizacji chrześcijańskiej i wartości biblijnych antychrystową, antyludzką dystopią. Jeśli jej przemówienie rezonuje z Tobą tak samo jak ze mną, podziel się nim ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Aboli twierdzi, że celem transhumanizmu jest skłonienie nas do zakwestionowania najbardziej fundamentalnego rozróżnienia ludzkiej tożsamości: naszej płci.

W książce The Socialist Phenomenon z 1980 roku rosyjski autor Egor Shafarevich, współczesny i pracujący partner wielkiego Aleksandra Sołżenicyna, wskazuje, że ostatecznym celem wszystkich ideologii socjalistycznych od zarania dziejów było chroniczne pragnienie śmierci. Śmierć kultury. Śmierć sensu. Śmierć piękna. Śmierć rodziny. Śmierć ludzkiej egzystencji. Chociaż stosuje różne metody, współczesna technokracja jest, podobnie jak socjalizm, ruchem kolektywistycznym, który twierdzi, że pracuje dla „większego dobra” społeczeństwa, a w rzeczywistości pracuje nad jego zniszczeniem. Dlatego aborcja i ruch LGBTQ to obecnie dwie największe obsesje lewicy – ​​obie prowadzą do śmierci rasy ludzkiej.

Aboli rozpoznała to, gdy skomentowała w powyższym filmie:

„Jeśli nie wiesz, kim jesteś. Jeśli już identyfikujesz się jako hybryda mężczyzny i kobiety, łatwo dasz się przekonać, aby stać się hybrydą człowieka i maszyny. Ideologia płci to 2 plus 2 równa się 5 z dystopijnej powieści George’a Orwella z 1984 roku . To ostateczny test, aby zobaczyć, czy będziemy podążać za najbardziej absurdalną linią partii w kierunku własnego wyginięcia. Ale 2 plus 2 równa się 4 i nieważne, jak się ubierzesz, jak będziesz się nazywać czy zmienisz sylwetkę, tego nie zmienisz. Smutna rzeczywistość jest jednak taka, że ​​w procesie zapalania świateł gazowych, mającym przybliżyć nas do postludzkiej przyszłości, wyrządzają psychiczną i fizyczną krzywdę coraz większej liczbie dzieci i młodych ludzi. I jest coraz gorzej. To musi zostać zatrzymane.”

 LEOHOHMANN.COM

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d