Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół jest pod wyszukiwarką

KLIKNIJ NIŻEJ W "ODBLOKUJ"


NAJNOWSZE VIDEO 50 AV

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Światowe Forum Ekonomiczne nakazało rządom na całym świecie obniżenie wieku przyzwolenia do 12 lat i dekryminalizację pedofilii.

4/4 - (1 vote)

Światowe Forum Ekonomiczne nakazało rządom na całym świecie obniżenie wieku przyzwolenia do 12 lat i dekryminalizację pedofilii.

Według chorych i pokręconych umysłów na korytarzach władzy w Davos, w „oświeconym społeczeństwie” nie ma miejsca na przepisy dotyczące wieku wyrażenia zgody, ponieważ dyskryminują prawo dziecka do decydowania o uprawianiu seksu z dorosłymi.

Jeśli się nie zgadzasz, elita globalistyczna ma dla ciebie plan. Zgodnie z kolejnym krokiem w ich złym planie planują wymagać od rodziców uzyskania pozwolenia na wychowywanie własnych dzieci. A jeśli rodzice sprzeciwią się kluczowym elementom programu globalistycznego, w tym tak zwanym „prawom dziecka”, elita odbierze ci prawo do wychowywania własnego dziecka.

Nie dajcie się zwieść, oni przychodzą po nasze dzieci. Jeśli nie chcesz żyć w świecie, w którym dzieci są rzucane wilkom na pożarcie, nadszedł czas, aby się przeciwstawić.

Globalistyczna elita od lat próbuje za kulisami normalizować pedofilię – a teraz owoce ich pracy widzimy otwarcie.

Niemiecki rząd rozważa propozycje legalizacji dziecięcej porno i drastycznego obniżenia wieku wyrażania zgody w ramach nowych, radykalnych planów forsowanych przez WEF, których celem jest uczynienie świata bardziej włączającym wobec pedofilów.

Niemiecki Bundestag przyjął petycję przedstawiającą prawa dziecka, przygotowaną przez cieszącą się złą sławą organizację propagującą pedofilię. Krumme-13 , grupa propagująca pedofilię, która opowiada się za gwałtem na dzieciach i legalizacją pedofilii.

Wśród praw wymienionych w tekście petycji znajduje się stwierdzenie, że dzieci mają „prawo do wypowiadania się we wszystkich sprawach, które wpływają na ich dobrostan emocjonalny, psychiczny i fizyczny” oraz „prawo do swobodnego rozwoju ich osobowości”.

„Samostanowienie seksualne” zostało zawarte w art. 2 Ustawy Zasadniczej pod hasłem „swobodny rozwój osobowości”, na co Gieseking z pewnością zwrócił uwagę swoich zwolenników na swojej stronie internetowej.

Aktywiści domagali się, aby „tożsamość pedofilska [seksualna]” była „chroniona przed dyskryminacją, kryminalizacją, wykluczeniem i prześladowaniem” na mocy niemieckiego prawa dotyczącego równości.

A pedofilia nie jest jedynym tabu, które są zdecydowane rozbić. Kazirodztwo jest również w programie WEF, które jest zdeterminowane, aby je zalegalizować we wszystkich krajach infiltrowanych przez WEF, począwszy od Niemiec.

Według WEF przepisy przeciwdziałające kazirodztwu naruszają prawa człowieka braci i sióstr, którzy chcą tworzyć związki i zakładać rodziny, a grupa wspierana przez rząd w Niemczech papuguje obecnie stanowisko WEF.

Nie trzeba dodawać, że przepisy zabraniające kazirodztwa istnieją nie bez powodu.

Ale elity na tym nie poprzestają. Obecnie kładą podwaliny pod odebranie rodzicom naturalnego prawa do wychowywania własnych dzieci. Hillary Clinton stwierdziła, że ​​do wychowania dziecka potrzeba całej wioski, a światowa elita idzie jeszcze dalej w tej koncepcji.

Profesor Światowego Forum Ekonomicznego oświadczył , że rodzice wkrótce będą musieli uzyskać licencję od rządu, aby wychowywać własne dzieci.

Według Connora Kianpoura z finansowanego przez WEF Uniwersytetu Colorado Boulder rodzice będą musieli udowodnić, że akceptują radykalną propedofilię i program dotyczący osób transpłciowych, zanim otrzymają licencję.

W swoim artykule „ The Kid’s Are’t Alright: Expanding the Role of the State in Parenting ” urzędnik WEF argumentuje, że rząd powinien przejąć główną odpowiedzialność za wychowanie dzieci.

Nie powinno to stanowić problemu, ponieważ biologiczni rodzice „nie mają prawa” wychowywać własnych dzieci, odważnie stwierdza w artykule opublikowanym w czasopiśmie  Journal of Ethics & Social Philosophy .   

„Jednostki nie mają prawa wychowywać swoich biologicznych dzieci ani nie mają żadnych interesów na tyle ważnych, aby uzasadniać ogólne prawo do wychowywania dzieci” – stwierdza Kianpour.

„Ponieważ te prawa nie istnieją, nie można powiedzieć, że regulowane zasady rodzicielskie je zagrażają”.  

To tylko kolejna zła polityka narzucana przez globalistyczną elitę niczego niepodejrzewającym obywatelom krajów zachodnich. Jeśli zastanawiacie się, jak jakikolwiek dorosły mógłby zdobyć się na twierdzenie, że przepisy przeciwdziałające pedofilii naruszają prawa dzieci lub że rodzice nie mają naturalnego prawa do wychowywania własnych dzieci, to musicie pamiętać, że dla elity globalistycznej jest to złe równa się dobremu. I dotarliśmy już do etapu ich planu, kiedy ucierają w nim nasze twarze.

Klaus Schwab przechwalał się w 2017 r., że WEF całkowicie zinfiltrowało kanadyjski rząd i od tego czasu Justin Trudeau i jego zastępczyni Chrystia Freeland, oboje byli Młodymi Globalnymi Liderami WEF, narzucali naród kanadyjski jedną politykę WEF za drugą.

Najpierw Kanada stała się światową stolicą eutanazji, a państwo było zdecydowane dokonać eutanazji każdego, kogo uzna za bezużytecznego, w tym dzieci, osób niepełnosprawnych i chorych psychicznie. Następnie Trudeau jeszcze bardziej wciągnął Kanadę w dobre wyniki WEF, kiedy zaczął zamrażać konta bankowe protestujących na rzecz wolności, którzy uczestniczyli w protestach kierowców ciężarówek.

Teraz Kanada Trudeau kładzie podwaliny pod odebranie dzieci rodzicom, którzy nie wspierają ich małych dzieci poddawanych operacji zmiany płci i przyjmującym hormony zmieniające życie, zanim osiągną odpowiedni wiek, aby zdawać sobie sprawę z konsekwencji swojej decyzji.

A liberalny stan Waszyngton już realizuje ten program.

Na początku tego roku stan Waszyngton przyjął ustawę SB 5599 , która pozwala stanowi legalnie odbierać dzieci rodzicom, jeśli nie wyrażają oni zgody na operację zmiany płci swojego dziecka. Wszyscy Demokraci głosowali „tak” za przyjęciem kontrowersyjnej ustawy, podczas gdy wszyscy Republikanie głosowali „nie”.

Trwa wojna, a elity i ich marionetki w polityce i rozrywce z dnia na dzień stają się coraz bardziej zdesperowane, by normalizować to, co w poprzednich epokach uważano za najgorszą ze wszystkich zbrodni – molestowanie dzieci.

Na najwyższych szczeblach polityki, finansów i przemysłu rozrywkowego tajemnicza klika pedofilów wykorzystuje swoją władzę, aby ukryć obrzydliwe zbrodnie, które popełniają na dzieciach.

Globalistyczna elita działająca wbrew interesom ludzkości jest współczesnym reliktem starożytnego kultu i po raz pierwszy w historii jest bliska ujawnienia się mainstreamowi. Dlaczego? Ponieważ ludzkość się budzi. Edukowaliśmy się i udostępnialiśmy informacje w Internecie. Kochamy nasze dzieci i mamy dość zbrodni elit przeciwko ludzkości.

Woodrow Wilson miał rację. Niektórzy z największych ludzi w Stanach Zjednoczonych na przestrzeni dziejów bali się tego kultu.

Ale ich moc maleje.

Ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej jest niepoddawanie się i odmowa przekazania swoich pierworództw elicie globalistycznej.

Tutaj, w People’s Voice, jesteśmy zdeterminowani, aby nadal demaskować elity, ale potrzebujemy Twojej pomocy. Odwiedź Collective.thepeoplesvoice.tv , aby obejrzeć fragment The People’s Voice i wyrazić swoją opinię na temat tego, co robimy. Subskrybuj kanał i dołącz do społeczności People’s Voice Locals , aby dołączyć do naszego niesamowitego zespołu i uzyskać dostęp do ekskluzywnych i nieocenzurowanych treści. Mam nadzieję, że cię tam zobaczę.

Oglądać:

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d