Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół jest pod wyszukiwarką

KLIKNIJ NIŻEJ W "ODBLOKUJ"


NAJNOWSZE VIDEO 50 AV

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Przykład zdebilenia umysłowego : Kobieta miała udar po szczepionce , dalej się szczepi i jest szczęśliwa .

Rate this post

Melle Stewart, australijska aktorka i zwolenniczka szczepień, doznała serii zagrażających życiu urazów poszczepiennych po przyjęciu szczepionki AstraZeneca COVID-19 (Vaxzevria). 42-letnia aktorka, znana z występów teatralnych w Wielkiej Brytanii i Australii, przyjęła szczepionkę AstraZeneca COVID-19 24 maja 2021 roku. Zaledwie dwa tygodnie później zaczęła odczuwać poważne objawy, począwszy od drgawek.

Wkrótce po napadach pani Stewart straciła zdolność mówienia i wszelkie ruchy po prawej stronie ciała. Po przyjęciu do szpitala neurolodzy zdiagnozowali u niej zakrzepicę małopłytkową wywołaną szczepionką (VITT). Ten stan krzepnięcia krwi jest uznawany przez firmę AstraZeneca za „bardzo rzadki efekt uboczny”. Jednak stan ten nie jest jakimś „rzadkim wydarzeniem”, gdy dzieje się bezpośrednio z tobą, a twoje życie przed twoimi oczami.

Aktorka doznała udaru mózgu po szczepionce AstraZeneca

Pani Stewart doznała udaru mózgu i musiała przejść wiele operacji i terapii, w tym kraniektomię i trzygodzinną operację usunięcia części czaszki. Zespół neurologów uratował jej życie, zmniejszając ciśnienie w mózgu i instalując tytanową płytkę w czaszce.

Nie było wątpliwości, że obrażenia te były spowodowane szczepionką COVID-19, a pracujący nad nią lekarze nie zaprzeczali temu oczywistemu faktowi. Mąż pani Stewart, Ben Lewis, powiedział, że lekarze byli zaniepokojeni szczepionką od samego początku i „wysuwali hipotezę, że jest to związane ze szczepionką”.

Powiedział, że Melle miała „zerową historię medyczną”, była bardzo zdrowa i „traktowała swoje ciało jak świątynię”. Pan Lewis powiedział, że jego żona nigdy wcześniej nie była w szpitalu. Hematolog przeprowadził kilka badań krwi Melle i był w stanie potwierdzić, że przyczyną była szczepionka. Pani Stewart nie tylko nagle miała niski poziom płytek krwi po szczepionce, ale także cierpiała na nowe problemy z krzepnięciem, które wymagały pięciu transfuzji krwi w ciągu czterech dni.

Aktorka otrzymuje odszkodowanie za obrażenia poszczepienne, ale nadal promuje szczepionki przeciwko COVID-19

W 1979 roku Wielka Brytania ustanowiła system odszkodowań za powikłania poszczepienne o nazwie Vaccine Damage Payments Act. Ustawa zapewnia świadczenia socjalne rodzinom dzieci poszkodowanych po szczepieniach, o ile strona poszkodowana może udowodnić, że jest w 60 procentach niepełnosprawna w wyniku szczepienia. Ustawa miała na celu utrzymanie zaufania publicznego do szczepień i zapobieżenie bankructwu producentów szczepionek w wyniku błędów w sztuce lekarskiej i procesów sądowych o śmierć zawinioną. W tym czasie rodzice zgłaszali, że szczepionka przeciwko krztuścowi upośledza ich dzieci.

Rząd nie miał innego wyjścia, jak tylko uznać szkodę poszczepienną Melle’a. Otrzymała 120 000 funtów (230 000 dolarów australijskich) z programu rządowego. Wypłata nie rekompensuje jej jednak znacznych zarobków, które straciła w swojej karierze aktorskiej. Jej mąż również musiał zawiesić swoje życie, aby pomóc żonie w codziennych czynnościach.

„To niesamowicie frustrujące. Słowa są moim życiem i już go nie ma. Wypowiadam słowa, ale wydobycie ich z siebie jest problemem” – powiedziała Stewart w rozmowie z „The Telegraph”, omawiając swoją przyszłość w teatrze. „Smucę się z tego powodu. To jest trudne.

Podczas lockdownów pani Stewart wierzyła, że jedynym sposobem na powrót do normalności jest przyjęcie eksperymentalnej szczepionki. Ona i jej mąż wierzyli, że masowe szczepienia to najlepszy sposób na przywrócenie publiczności i kontynuowanie kariery. Ale teraz kariera Melle’a została zawieszona na czas nieokreślony z powodu „rzadkiego” urazu poszczepiennego. Obecnie pozywa firmę AstraZeneca za spowodowanie zagrażającego życiu udaru, który uniemożliwił jej pracę. „Spodziewaliśmy się, że ta szczepionka jest bezpieczna w użyciu, ale AstraZeneca nie była bezpieczna w użyciu w tym przypadku” – powiedział jej mąż.

Pomimo całego piekła, przez które przeszła Melle, nadal ślepo opowiada się za szczepionkami przeciwko COVID-19. „Pomimo problemów, jakie miałam z powodu szczepionki Astra Zeneca, otrzymałam wiele dawek szczepionki Pfizer i pozostaję zagorzałą zwolenniczką szczepień” – powiedziała pani Stewart na stronie GoFundMe. Wygląda na to, że aktorka niczego się nie nauczyła z tego okropnego doświadczenia, ponieważ nadal trzyma się swojej ślepej wiary w szczepionki, mimo że wie, że prawie ją zabiły

TheEpochTimes.com

One thought on “Przykład zdebilenia umysłowego : Kobieta miała udar po szczepionce , dalej się szczepi i jest szczęśliwa .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d