Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół jest pod wyszukiwarką

KLIKNIJ NIŻEJ W "ODBLOKUJ"


NAJNOWSZE VIDEO 50 AV

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Podpalenie świata

4/4 - (2 votes)

Podpalenie świata

Autor: Raúl Ilargi Meijer

Zły człowiek spali swój własny naród, aby panować nad popiołami.” – Sun Tzu

Po mnie potop. – Ludwik XV

Myślę, że to, co widzieliśmy w ostatnich latach, a można cofnąć się tak daleko, jak się chce, i szukać znaków, to to, że amerykańskie elity i ich brytyjscy bracia (UE to tylko naśladowcy) przyjęli postawę, która brzmi: „Jeśli nie możemy kontrolować świata, podpalimy go”. Uważam, że to właśnie w tym świetle należy postrzegać Ukrainę i Strefę Gazy, a także nadchodzące kroki przeciwko Chinom. Ukraina przeciwko Rosji, Gaza przeciwko Iranowi, a walka z Chinami mogłaby odbywać się przez Tajwan. To są ich trzy główne cele i być może będą chcieli zająć się wszystkimi trzema jednocześnie. W końcu, co masz do stracenia, jeśli chcesz podpalić świat?

W tym wszystkim nie ma amerykańskich strat, tylko jakiś stary sprzęt, który jest „sprzedawany” krajom, opłacany przez amerykańskich i europejskich podatników. Nie traci się amerykańskich żołnierzy ani cywilów, no, przynajmniej nie oficjalnie, tylko Ukraińców i Palestyńczyków (a wkrótce Tajwańczyków?). A jeśli jest to 500 000, USA się tym nie przejmują. Termin „szkoda uboczna” został wymyślony właśnie na potrzeby tego przypadku. I chcą produkować go o wiele więcej. Już teraz widzimy, że Boeing zwiększa swoje moce produkcyjne w zakresie uzbrojenia. Raytheon i General Dynamics z pewnością wkrótce dołączą do nich. To są pieniądze. To jest nasza przyszłość. Szykujemy się do wojny. Spalą wszystko dla zysku.

Ukraina była pierwszym przypadkiem testowym od 2014 roku (lub wcześniej, jeśli wolisz). Gaza jest druga. Stracili Ukrainę w upokarzający sposób. Tak, tak źle, że wciąż nie potrafią przyznać się do porażki. Zamiast tego mają w Kijowie ludzi, którzy mówią, że konflikt będzie trwał jeszcze przez pięć lat. I to właśnie wtedy, gdy zostało im ledwie pięć tygodni mięsa armatniego, a ich średni wiek to 45 lat. Czy USA źle oceniły siłę rosyjskiej armii, czy po prostu ich to nie obchodzi?

Podejrzewam, że jedno i drugie. Sytuacja wygląda tak: za straty można obwiniać Zełenskiego i innych Ukraińców. „Nie radzą sobie z „wyrafinowaną” amerykańską bronią, nie rozumieją „wyrafinowanych” planów bojowych USA/NATO, po prostu giną. Pozbędą się Zełenskiego, wyślą go do Monako lub Elizjum, a być może zainstalują Załużnego. Ale dlaczego miałby chcieć tej pracy? Być przedstawianym jako przegrany?

Na Bliskim Wschodzie mają Netanjahu do załatwiania swoich interesów. I kiedy naciskają na niego, by przywiózł więcej trupów, mówią nam, że chcą z tym skończyć albo zrobić sobie przerwę. Ale Bibi „oszalał”. Cóż, USA nie dbają o Palestyńczyków bardziej niż o Ukraińców. I nie przejmowaliby się Amerykanami, gdyby nie było frontu domowego ani wyborów. A te wybory można łatwo odwołać.

Bibi marzył o pozycji, na której jest dzisiaj, od 50 lat. Nie dba o ludzi, rozlew krwi ani martwe dzieci, widzi, że spełniło się twoje życiowe marzenie: pozbyć się wszystkich Palestyńczyków. Tworzenie Ziemi Obiecanej. Nie żyjemy jednak w świecie z 1970 roku. Ale Bibi tego nie widzi. Widzi tylko swoje dawne marzenie. A amerykańskie elity są bardziej niż szczęśliwe, mogąc mu w tym pomóc. Bo to oznacza zyski. I oczywiście także dlatego, że w amerykańskiej polityce istnieje duże i bardzo potężne lobby żydowskie. Którzy nie rozpoznają dzisiejszego świata bardziej niż on.

Faceci za kurtyną nie mają nic przeciwko temu. Dziękuję za wszystkich, którzy obwiniają Bibiego za okrucieństwa w Gazie, o których nawet nie wspominamy. Ale jest marionetką, tak jak Zełenski. Chcesz zabijać młodych ludzi? Oto środki, aby to zrobić. Nasi podatnicy już zapłacili rachunek.

W USA i UE uważają się, że jeśli masz wystarczającą siłę ognia, możesz zrobić wszystko. To, czego im brakowało, to to, że nie mają już takiej siły ognia. Albo, no cóż, masz ich, ale druga strona, Rosja, Iran itd., mają teraz pięć razy więcej.

Tymczasem amerykańskie elity wysłały Europę na drogę do ruiny. Z pomocą agentów takich jak von der Leyen, Michel i Borrell udało im się całkowicie zniszczyć przyszłość kontynentu. A wszystko to w ciągu zaledwie dwóch, trzech lat. Zadziwiający. Europa nadal może być częścią wielobiegunowego świata, ale nie podejmuje własnych decyzji. Europa kupuje amerykański LNG za 3-4 razy więcej niż kosztowałby na rynku światowym. I nie mówią ani słowa o wysadzeniu przez USA ważnych gazociągów Nord Stream. Nie ma przyszłości.

Cóż, jaką przyszłość może mieć reszta świata? Ponieważ Stany Zjednoczone są całkowicie zdeterminowane, aby podpalić świat, gdy nie można go kontrolować, nie jest to łatwe pytanie. W rozmowie, w której druga strona ma myśli samobójcze, wszystko jest możliwe. Czy powinniśmy przenieść się do Rosji?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d