Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

WIELKA BRYTANIA ROZPOCZYNA SZCZEPIENIA NA RAKA

Rate this post

Pierwszy taki na świecie zastrzyk przeciwnowotworowy

Zastrzyk przeciwnowotworowy Tecentriq, inaczej atezolizumab, podaje się obecnie pacjentom dożylnie, a proces ten trwa od 30 minut do godziny. Jednak obecnie oczekuje się, że większość pacjentów w Anglii będzie otrzymywała ten lek w formie siedmiominutowego zastrzyku podskórnego. „Pierwsze na świecie wprowadzenie tego leczenia będzie oznaczać, że setki pacjentów będą mogły spędzić mniej czasu w szpitalu i zwolni cenny czas na oddziałach chemioterapii NHS” – powiedział prof. Peter Johnson, krajowy dyrektor NHS England ds. nowotworów.

Innowacyjna metoda w walce z nowotworami

Atezolizumab jest skutecznym lekiem stosowanym w leczeniu różnych rodzajów raka, w tym raka płuc, piersi, wątroby i pęcherza moczowego. Obecnie podaje się go rocznie około 3600 pacjentom w Anglii. Badania sugerują, że większość pacjentów woli otrzymywać leczenie podskórnie ze względu na mniejszy ból, dyskomfort i krótszy czas trwania leczenia w porównaniu z infuzją dożylną.

Warto też podkreślić, że NHS England podkreśla, iż wprowadzenie szybszych zastrzyków przeciwnowotworowych nie będzie wiązało się z dodatkowymi kosztami. Istnieje już bowiem umowa handlowa z producentem Roche. Marius Scholtz, dyrektor medyczny firmy Roche, wyraża zadowolenie z faktu, że pacjenci NHS w całej Anglii będą mieli dostęp do tej innowacyjnej metody.

Źródło: theguardian PolskiObserwator.de

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: