Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Unijne embargo na Rosyjską ropę to czysta fikcja .Tylko w tym roku Niemcy zwiększyły import 12 -krotnie .

Rate this post

Dane Federalnego Urzędu Statystycznego mogą wskazywać, że Niemcy nadal importują rosyjską ropę – przez Indie. Jak podał we wtorek urząd w Wiesbaden, import produktów naftowych z Indii wzrósł ponad dwunastokrotnie w ciągu pierwszych siedmiu miesięcy tego roku w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku, pisze portal tagesschau.de.

Z Indii do Niemiec zostały sprowadzone produkty naftowe o wartości 451 milionów euro – po zaledwie 37 milionach euro w tym samym okresie ubiegłego roku. Stanowiło to 2,4 procent całego niemieckiego importu produktów naftowych w tym okresie.

Z drugiej strony, zgodnie z danymi ONZ, Indie pozyskują duże ilości ropy naftowej z Rosji.

Georg Zachmann z brukselskiego think tanku Bruegel powiedział agencji AFP w kontekście rozwoju importu ropy z Indii, że „jest bardzo prawdopodobne, że Niemcy i inne kraje europejskie pośrednio kupują rosyjską ropę”. Gdy tylko bezpośredni szlak handlowy zostaje zablokowany, rynek jest w stanie „zrównoważyć to pośrednio”. Nawet jeśli dokładne pochodzenie ropy naftowej jest „niejasne”, to „prawdopodobnie jest to ropa rosyjska”.

źródło : ncas.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: