Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Ukraińska ambasadorka krytykuje prezydenta Meksyku za ….zaproszenie Rosyjskich żołnierzy na defiladę wojskową.

Rate this post

Zorganizowana w mieście Meksyk, stolicy Meksyku, sobotnia defilada wojskowa spotkała się z krytyką ze strony ambasador Ukrainy w tym kraju Oksany Dramaretskiej w związku z zaproszeniem na uroczystość rosyjskich żołnierzy.

We wpisie podsumowującym wydarzenie, zorganizowane dla upamiętnienia 213. rocznicy wybuchu wojny o niepodległość Meksyku, Dramaretska zarzuciła prezydentowi tego kraju Andresowi Manuelowi Lopezowi Obradorowi niekonsekwencję wobec wywołanej przez Rosję wojny na Ukrainie

„Parada wojskowa w Meksyku skażona uczestnictwem rosyjskiego regimentu: buty i ręce przestępców wojennych są splamione krwią Ukrainy. Jak stały jest Pan Prezydencie Lopez Obrador w swojej polityce neutralności oraz w swoim potępieniu rosyjskiej agresji przeciwko mojemu krajowi?” – napisała ukraińska ambasador.

W sobotniej defiladzie poza żołnierzami z Rosji uczestniczyli też wojskowi z Meksyku, Kuby, Wenezueli, Nikaragui, Chin oraz Salwadoru.

źródło :wnp.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: