Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

UKRAINA WCIELANIE UCIEKINIERÓW DO WOJSKA ŁAPANKA ROZMOWA Z POPEM I NA FRONT

4/4 - (1 vote)

Pojmani podczas próby przekroczenia granicy ukraińscy mężczyźni

Od 24 lutego ubiegłego roku na Ukrainie wszczęto ponad 7,3 tys. spraw karnych za uchylanie się od mobilizacji do sił zbrojnych. Poinformował o tym w poniedziałek 18 września ukraiński portal informacyjno-analityczny Vesti.ua, nie podając jednak dokładnego źródła informacji.

“Na Ukrainie [od 24 lutego 2022 r.] wszczęto 7 312 postępowań karnych w sprawie uchylania się od mobilizacji. Najwięcej postępowań wszczęto w obwodzie zakarpackim – 902, obwodzie dniepropietrowskim – 628, obwodzie mikołajowskim – 518, obwodzie lwowskim – 514, obwodzie wołyńskim – 439, obwodzie winnickim – 434, obwodzie czerniowieckim – 420, obwodzie charkowskim – 372” – pisze agencja.

Według portału, ponad 1,7 tys. spraw zostało skierowanych do sądu. Liczba osób uchylających się jest jednak wielokrotnie większa jiż liczba wszczętych postępowań. Na przykład, w obwodzie odeskim 18 Ukraińców w wieku poborowym zapłaciło po 5 000 dolarów, aby dostać się do Mołdawii omijając oficjalne punkty kontrolne.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: