Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Szokujące wyznanie życia: Kobieta musi żyć z okaleczonym ciałem po operacji trans

Rate this post

Szokujące wyznanie życia: Kobieta musi żyć z okaleczonym ciałem po operacji trans

Obraz: AUF1

Raz po raz doniesienia o ludziach, którzy szukali zbawienia w zmianie płci, a teraz głęboko żałują tego kroku, wywołują konsternację. Konsekwencje ich błędnej decyzji towarzyszą im do końca życia. W następstwie eskalacji agendy LGBTQ, ludzie ci otrzymują niewiele uwagi, ponieważ ich ostrzeżenia zagrażają indoktrynacji najmłodszych, jak się wydaje. W ekskluzywnym wywiadzie dla AUF1 odważna 28-latka relacjonuje teraz swój los: Po ciężkiej traumie chciała stać się mężczyzną – teraz musi żyć z okaleczonym ciałem.

Poniżej możesz przeczytać komunikat prasowy z AUF1:

Po transoperacji: Kobieta musi żyć z okaleczonym ciałem

Wstrząsające wyznanie kobiety, która chciała być mężczyzną

Piersi zniknęły w wieku 20 lat. Ponadto trzy i pół roku testosteronu. Sophie Griebel (28 lat) przeszła korektę płci osiem lat temu. Dziś żałuje tego kroku. W ekskluzywnym wywiadzie dla AUF1 opowiada o swoim „życiu z okaleczonym ciałem”: https://auf1.tv/menschen-geschichten-schicksale-auf1/lgbtq-propaganda-nach-trans-op-leben-mit-verstuemmeltem-koerper

Traumatyczne dzieciństwo naznaczone przemocą i napaściami seksualnymi, siedem lat przemocy domowej. W końcu Sophie Griebel widziała swoje ciało jako kozła ofiarnego. Myślała, że jako mężczyzna dostanie miłość, na którą liczyła. I szukała w transseksualizmie odkupienia wszystkich swoich problemów. „Nie chciałem już czuć tego smutku i pustki.”

Nadzieja na nowe, lepsze życie była wtedy tak wielka, że 28-latek powstrzymał się od wszystkiego innego. „Uwodzenie jest tak potężne”. Dziś bardzo żałuje swojej przeprowadzki. Propaganda LGBTQ jest niebezpieczna i szkodliwa dla dzieci.

Jej późne uświadomienie sobie: „Nie rodzisz się w niewłaściwym ciele. W przeciwnym razie natura popełniłaby błędy”, mówi w ekskluzywnym wywiadzie z Birgit Pühringer w „Menschen. Historie. Losy. ON1”. Swoją ścieżką do publiczności i swoją historią Sophie Griebel chce wstrząsnąć ludźmi. A przede wszystkim zachęcać młodych ludzi do stawania w obronie siebie.

Wzruszające współczucie dla losu

Transmisja AUF1 zapewnia ogromne echo. 130 000 wyświetleń na samym YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=6BdRPQxiFdE), w tym setki komentarzy. Współczucie dla losu 28-latka jest ogromne. Artykuł dostaje się „pod twoją skórę”. „Zamiast czytania transwestytów w przedszkolach, ten film powinien być włączony do programu nauczania”, domaga się jeden z użytkowników. Inny pisze: „Na szczęście bardzo sympatycznej natury i przyjaznej charyzmy Sophie nie udało się usunąć ani zniszczyć za pomocą leków”. Dzielą się również własnymi doświadczeniami nadużyć.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: