Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Siły Zbrojne Republiki Białorusi są gotowe do przeprowadzenia wspólnych ćwiczeń z Polską

Rate this post

Siły Zbrojne Republiki Białorusi są gotowe do przeprowadzenia wspólnych ćwiczeń z Polską, jeśli pojawi się taka propozycja z jej strony. Poinformował o tym w poniedziałek 18 września zastępca sekretarza stanu w Radzie Bezpieczeństwa Białorusi Paweł Murawiejko

“Jeśli Polacy są gotowi do przeprowadzenia z nami ćwiczeń, chętnie podejmiemy taką inicjatywę i zastanowimy się, jakie kwestie możemy wspólnie opracować. <…> Będzie propozycja – będzie nasza odpowiedź i nasze działania” – powiedział Murawejko.

Zauważył, że “kwestie do ewentualnego opracowania leżą na powierzchni: obrona powietrzna w ramach ochrony wspólnej granicy, bezpieczeństwo granic, przeciwdziałanie zagrożeniom transgranicznym związanym z biologicznymi i innymi sytuacjami kryzysowymi”.

Przypominamy, że według wczesniejszych oświadczeń władz tego kraju, wstępnie od 20 do 26 września Białoruś przeprowadzi ćwiczenia wojskowe zakrojna dużą skalę. Aktywność wojskowa w pobliżu granicy wywołała “zaniepokojenie” urzędników i polityków RP, w tym ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: