Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Rząd USA przyznaje po cichu, że MILIARDY zaszczepionych umrą przed 2030 rokiem

4/4 - (1 vote)

Rząd USA przyznał, że w ciągu najbliższych kilku lat miliardy ludzi na całym świecie prawdopodobnie odczują potencjalnie śmiertelne skutki uboczne szczepionek mRNA Covid.

Eksperci opublikowali statystyki opracowane na  podstawie zbiorczych danych  , które pokazują, że aż 20 milionów ludzi na całym świecie zmarło w wyniku zastrzyków na Covid, a kolejne 2,2 miliarda odniosło obrażenia, które ostatecznie mogą okazać się śmiertelne.

„Dodanie danych dotyczących zdarzeń niepożądanych EUDRA i VAERS dotyczących zgonów i „zdarzeń”, pomnożenie przez współczynnik zaniżenia wynoszący 40, spowoduje globalizację jednej ósmej części UE i USA z 12,5 miliarda dawek globalnych.

VAERS (uwzględnij tylko dane z USA) 13 972 zgonów i 854 084 działań niepożądanych do 5 sierpnia 2022 r.

Podsumowanie VAERS dla szczepionek na Covid-19 do 8.05.2022 r. – analiza VAERS

EUDRA (zignoruj ​​nagłówek i przejdź do pierwszego obrazu na stronie docelowej) 46 999 zgonów i 4 731 833 obrażeń

76 789 zgonów 6 089 773 urazów zgłoszonych w amerykańskich i europejskich bazach danych po szczepionkach przeciwko Covid-19 – wpływ szczepionki

Liczba zastrzyków w USA = ok. 600 mln (w ciągu ostatnich kilku tygodni wzrosła do 608 mln)

Śledzenie danych CDC COVID: Szczepienia w USA

Liczba zastrzyków w UE = około 900 mln (wzrosła do 915 mln w ciągu ostatnich kilku tygodni)

Liczba zastrzyków na świecie = około 12 miliardów (w ciągu ostatnich kilku tygodni wzrosła do 12,5 miliarda)

Szczepienia przeciwko koronawirusowi (COVID-19) – nasz świat w danych

Raport Lazarus pokazuje, że zgłaszanych jest mniej niż jeden na 100 urazów poszczepiennych – patrz strona 6 z 7, na której stwierdza się:

„…zgłaszanych jest mniej niż 1% zdarzeń niepożądanych szczepionek. Niskie wskaźniki zgłaszania uniemożliwiają lub spowalniają identyfikację „problematycznych” leków i szczepionek, które zagrażają zdrowiu publicznemu.

Elektroniczne wsparcie dla systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych w zakresie zdrowia publicznego i szczepionek (ESP:VAERS) (ahrq.gov)

Zastosowanie współczynnika niedoszacowania (URF) wynoszącego jeden do 100 spowodowałoby, że zastrzyki byłyby straszliwie śmiertelne i szkodliwe (1,4 miliona zgonów i 85 milionów obrażeń przy 600 milionach podanych dawek).

Nowsza próba oszacowania URF wynosi około 40, tutaj:

Określanie mnożnika zaniżonego raportowania VAERS (healthimpactnews.com)

Raporty Expose-news.com : Zatem liczba zgonów w UE i USA = 13 972 + 46 999 = 60 971 zgonów

oraz urazy w UE i USA = 854 084 + 6 089 773 = 6 943 857 (wiele na osobę, z czego połowa jest „poważna”).

Pomnóż przez 40 dla URF, a następnie przez 8, aby „globalizować”

Na całym świecie liczba zgonów wynosi około 19,5 miliona, a liczba obrażeń na całym świecie wynosi około 2,2 miliarda.

W nadchodzących miesiącach i latach liczby te wzrosną jeszcze bardziej, ponieważ utrzymujące się białka kolców stopniowo uszkadzają organizmy „w pełni zaszczepionych”, czyniąc je podatnymi nie tylko na każdą chorobę, która się pojawi (choroba autoimmunologiczna), ale także na śmiertelne zakrzepy (tj. , zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie osierdzia).

Ustalenie powyższych liczb wymaga trochę wysiłku, ponieważ rządy pracują w nadgodzinach, aby wszystkie istotne dane były ukryte lub przynajmniej mylące. Sposób obliczania obrażeń i zgonów po wstrzyknięciach różni się w zależności od kraju, a nawet gminy, co utrudnia ustalenie dokładnych liczb.

Twierdzenia dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności zastrzyków są również bardzo wypaczone, a jednym ze sposobów jest sposób określania „przypadków” grypy Fauci. Przez cały czas trwania rzekomej pandemii choroby i zgony fałszywie przypisywano „wirusowi”, tak że później zastrzyki można było uznać za „lekarstwo”.

W 2020 r., przed oficjalnym wprowadzeniem szczepionek, roczny wskaźnik „przypadków” Covid-19 wynosił około 70 milionów – należy jednak pamiętać, że oficjalna definicja „przypadku” jest dziś nadal tak samo niejasna, jak na początku „pandemia”.

Po rozpoczęciu operacji Warp Speed ​​w USA roczna liczba przypadków Covid-19 wzrosła prawie pięciokrotnie do 330 milionów. Roczny współczynnik śmiertelności również wzrósł z 1,7 miliona prędkości warp przed operacją do 2,9 miliona po operacji warp speed.

Jest to istotne, ponieważ pokazuje, że strzały  nie  „ratują życia”, jak wciąż się twierdzi. W rzeczywistości jest odwrotnie, ponieważ w epoce zastrzyków choruje i umiera znacznie więcej osób.

„Zamiast spadku o 95% (lub 91% w badaniach) liczby przypadków i zgonów, nastąpił WZROST o 370% rocznej liczby przypadków” – pisze  Peter Halligan w swoim Substack.  „Roczna liczba zgonów WZROSŁA o 180%”.

Halligan przejrzał dane w rządowym systemie zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS) i podał dane dotyczące 20 milionów zabitych i 2,2 miliarda rannych. Ponieważ VAERS uwzględnia jedynie bardzo mały procent rzeczywistych zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką, Halligan dokonał ekstrapolacji prawdziwych szacunków za pomocą mnożenia.

„Rachunek rzeźnika z pola bitwy”, jak go nazywa, wskazuje, że liczby te są znacznie dokładniejsze niż cokolwiek, co przyznaje rząd lub Wielka Farmacja. A gdyby te liczby rozprzestrzeniły się szeroko po całej populacji, z pewnością znalazłoby się wielu wściekłych ludzi z mnóstwem pytań do rządzących.

Rząd USA  przyznaje po cichu, że MILIARDY zaszczepionych umrą przed 2030 rokiem

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: