Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Rusofobia czy zwykła psychoza ? . Zakaz wjazdu do Polski samochodów osobowych na Rosyjskich numerach rejestracyjnych !!!

Rate this post

Od niedzieli Polska zakazuje wjazdu do kraju samochodom z rosyjskimi tablicami rejestracyjnymi – oświadczył szef MSWiA Mariusz Kamiński. To element sankcji wobec Rosji.

Szef MSWiA Mariusz Kamiński wypowiadał się w sobotę podczas konferencji prasowej na przejściu granicznym w Terespolu. “W związku z opublikowaniem 8 września wytycznych Komisji Europejskiej dotyczących zakazu wjazdu na teren Unii Europejskiej samochodów zarejestrowanych w Rosji, zakaz ten na granicy Polskiej będzie obowiązywał od jutra i wchodzi w życie dziś o północy” – oświadczył Kamiński, cytowany przez portal Do Rzeczy.

Wskazał, że “żaden samochód osobowy zarejestrowany w Rosji nie będzie mógł wjechać na teren państwa polskiego”. “Rosyjskie samochody ciężarowe już wcześniej były objęte tym zakazem. Teraz domykamy tę sprawę. Żaden rosyjski samochód do Polski nie wjedzie” – dodał.

Dotyczy to wszystkich samochodów, zarówno tych, które są wykorzystywane komercyjnie, jak i również samochodów prywatnych niezależnie od tego, czy właścicielem samochodu jest obywatel Rosji, czy też obywatel innego państwa. Zasada jest taka: samochód zarejestrowany w Rosji nie ma prawa wjazdu do Polski” – podkreślił minister.

Jak wskazał, “to jest kolejny element sankcji nakładanych na Rosję i obywateli tego państwa w związku z brutalną wojną na Ukrainie” i “w związku z tym, że państwo rosyjskie stanowi dziś zagrożenie dla bezpieczeństwa międzynarodowego”.

źródło : Kresy.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: