Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Rumunia pilnie wzywa ambasadora Rosji: protestuje przeciwko naruszaniu jej przestrzeni powietrznej przez drony „Rozmawiamy z NATO o nowym incydencie” – mówi Bukareszt

Rate this post

WARNEWS24  15.09.2023 – Rumunia pilnie wzywa ambasadora Rosji po tym, jak w kraju znaleziono nowe fragmenty drona, który Bukareszt uważa za rosyjski.

„W kontekście wykrycia w dniu 13 września 2023 r. nowych fragmentów drona podobnego do bezzałogowego statku powietrznego używanego przez armię rosyjską, Ministerstwo Spraw Zagranicznych ponawia swój stanowczy protest przeciwko powtarzającemu się naruszaniu rumuńskiej przestrzeni powietrznej” – dodał. powiedział .

Ministerstwo Spraw Zagranicznych poinformowało i konsultuje się z sojusznikami z NATO o wydarzeniach na granicy rumuńsko-ukraińskiej, w tym o tym incydencie” – napisano.

„Ministerstwo Spraw Zagranicznych wezwie także w trybie pilnym szefa misji dyplomatycznej Federacji Rosyjskiej”.

Ministerstwo Obrony Rumunii ogłosiło, że w okręgu Tulcza na północnym wschodzie kraju, w pobliżu osiedli Nufarul i Wiktoria, odnaleziono nowe fragmenty UAV.

To już trzecie takie „odkrycie” w Rumunii.

O dwóch poprzednich Ministerstwo Obrony poinformowało w zeszłym tygodniu, we wtorek (9.05) i sobotę (9.09).

Trwa dochodzenie, które ma ustalić, kiedy i w jakich okolicznościach szczątki trafiły do ​​kraju.

Prezydent Rumunii Klaus Iohannis uważa, że ​​przyczyną incydentów były ataki na ukraińskie porty nad Dunajem.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: