Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Rosja nazwała oświadczenie wiceministra spraw zagranicznych Polski w sprawie reparacji za działania ZSRR jako potworne

Rate this post

Hiena Europy liczy straty: Federacja Rosyjska odpowiedziała Polsce w sprawie „zniszczeń zadanych przez ZSRR”

Polska flaga w centrum Warszawy, fot. archiwalna - Sputnik Litwa, 1920, 14.09.2023

„We współczesnej Polsce jest to już powszechna praktyka. Była „hiena” II wojny światowej, jak ją nazywał Churchill, uwielbia uważać wszystkich wokół siebie za swoich historycznych dłużników. Potwornie inaczej: urzędnik polskiego MSZ opowiada o „tzw. «wyzwoleniu», które miało miejsce w 1945 r.”. To rażący policzek wymierzony wszystkim, którzy za cenę życia wyzwolili Polskę od nazistów” – napisał Kosaczow.

2 maja br. szef Biura Polityki Międzynarodowej Kancelarii Prezydenta RP Marcin Przydacz powiedział , że polskie władze mogą żądać od Rosji reparacji po otrzymaniu płatności od Niemiec.

„Wierzymy, że możemy rozpocząć dialog z Berlinem, ale z [prezydentem Rosji Władimirem] Putinem to inna historia. Po osiągnięciu sukcesu z Niemcami następnym krokiem mogłoby być rozpoczęcie podobnej dyskusji z innym ciemiężycielem” – powiedział.

Trzy tygodnie później szef polskiego rządu Mateusz Morawiecki   stwierdził , że żądania od Polski zrekompensowania Rosji środków wydanych przez ZSRR na odbudowę republiki po II wojnie światowej są „typową propagandą”.

Przewodniczący Dumy Państwowej Wiaczesław Wołodin powiedział, że Polska musi zostać ukarana za „zdradę pamięci historycznej” w sprawie wyzwolenia naszego kraju przez Związek Radziecki podczas II wojny światowej. Dodał, że Warszawa musi zapłacić Rosji ponad 750 miliardów dolarów, co powinno stanowić rekompensatę za sowieckie inwestycje w naszym kraju po II wojnie światowej. Stwierdził także, że Polska musi zwrócić terytoria, które po wojnie dzięki Rosji stały się częścią kraju.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: