Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Rejestracja zgonów przez ONS jest opóźniona nawet o rok; dopiero teraz mamy wgląd w skalę liczby zgonów spowodowanych zastrzykami z powodu covidu

4/4 - (1 vote)

Po tym, jak jeden z jego subskrybentów poświęcił czas i pieniądze na uzyskanie danych z brytyjskiego Urzędu Statystyk Krajowych („ONS”), Joel Smalley przeanalizował dane dotyczące zgonów dla Anglii i Walii według daty i wieku w chwili śmierci.

ONS twierdzi, że zgony są przez niego rejestrowane i rejestrowane w ciągu około tygodnia od wystąpienia zdarzenia. Jednak nowe dane pokazują, że tak NIE jest – rejestracja zgonów opóźnia się nawet o rok. 

Z tych nowych danych wynika, że ​​w lipcu 2021 r. liczba zgonów w przedziale wiekowym od 25 do 44 lat stanowiła bezprecedensowe wydarzenie na poziomie 6 sigma – wyraźny sygnał śmiertelności po wstrzyknięciu wirusa Covid-19 „przeoczony” przez brytyjskich urzędników.

„Nowa seria skumulowanej nadmiernej śmiertelności rozpoczyna się 2 lipca 2021 r., dwa tygodnie po szczytowym okresie kampanii szczepień… Za sześć miesięcy będziemy mogli do tego wrócić, kiedy w końcu zgłosimy kilka tysięcy zaginionych zgonów i zobaczymy, kiedy naprawdę nastąpi era po zaszczepieniu – znacznie wyżej” – napisał Smalley.

Bezprecedensowy sygnał śmiertelności wśród młodych Brytyjczyków z lipca 21 r. „przegapiony” przez urzędników

autorstwa Joela Smalleya

Dzięki wysiłkom (i wydatkom) subskrybenta ONS opublikował zbiór danych dotyczących  zgonów według daty wystąpienia i wieku dla Anglii i Walii , uzupełniając  zbiór danych  , który sponsorowałem, wyłącznie dla Anglii.

Pozwala nam to na bezpośrednie porównanie faktycznie występujących zgonów ze zgonami podawanymi przez ONS w  cotygodniowych biuletynach , które raczej niewygodnie nie oddzielają danych pomiędzy obydwoma krajami (tak, Walia to naprawdę kraj sam w sobie). .

Jeśli wykreślisz dwie serie danych dla wszystkich grup wiekowych, zobaczysz to, co widzi leniwy zarząd ONS.

Pomimo oczywistych opóźnień w okolicach Bożego Narodzenia, a także w okresie Wielkanocy i lata, oszukujesz się, myśląc, ech, w większości przypadków opóźnienie wynosi około tygodnia, więc będziemy po prostu tworzyć bzdurne analizy w oparciu o te dane, nie nie ma znaczenia, co mówi nam ten nowicjusz, fotelowy analityk.

Ale już wszyscy wiemy, że nie można po prostu wrzucić wszystkich grup wiekowych do jednego worka i wyciągnąć pochopnych wniosków, prawda?! Nie żebyśmy powinni… to ich praca – jeśli tylko wykonają ją właściwie.

Jeśli rozbić to według wieku, nawet biorąc pod uwagę osoby w wieku od 15 do 44 lat (kategoria wiekowa ONS z raportu z 2018 r.), obraz jest nieco inny:

Z pewnością spadek w ostatnich miesiącach jest cholernie oczywisty, prawda? W rzeczywistości te dwie serie zaczynają się różnić od mniej więcej kwietnia 2022 r. Tak, ponad rok artefaktów w danych rejestracyjnych i ewidentnie cała masa zgonów, które rzeczywiście miały miejsce, ale nie zostały jeszcze zgłoszone.

Łatwo to oszacować. Między 22 kwietnia a 28 lipca 23 zarejestrowano 22 389 zgonów, ale tylko 17 148 z nich miało miejsce w tym samym okresie. Innymi słowy, prawie jedna czwarta tych zgonów ma związek z wcześniejszym okresem. Nie jest to dokładnie scenariusz typu „większość zgonów jest zgłaszana w ciągu tygodnia”, prawda?

Nadal wiele osób wykorzystuje te dane do wysuwania błędnych twierdzeń, a nawet przedstawiania ich agencjom śledczym, więc przepraszam, ale muszę to jeszcze raz wykrzyczeć:

Obecne anomalie w danych dotyczących dat rejestracji to nic innego jak nadrobienie zaległości w zakresie zgonów, które miały miejsce dawno temu, być może ponad rok. Jakakolwiek analiza wykorzystująca ten zbiór danych jest w najlepszym wypadku błędna.

Rzeczywiście, w ostatnim okresie pojawiło się mnóstwo danych powyżej poziomu 3 sigma. Ale spójrz także na stochastyczność tych danych. To jest hałas. A rejestracje są wysokie, bo zaległości w wydarzeniach się uzupełniają. To sygnał, ale jeśli się na nim skupisz, to będziesz szukać w złym miejscu.

Iść dalej…

Dane dotyczące daty rejestracji nie tylko tworzą iluzję, że coś dzieje się teraz, co faktycznie miało miejsce kiedyś w przeszłości, ale w sposób nieunikniony pomijają tę „rzecz”, kiedy to faktycznie miało miejsce – w przeszłości!

Przyjrzyj się tydzieńowi kończącemu się 23 lipca 21, zaznaczonemu na wykresie. ONS zgłosiło w tym tygodniu 313 zgonów. W latach 2018 i 2019 w Anglii i Walii co tydzień umierało 293 osób w wieku od 15 do 44 lat, przy odchyleniu standardowym wynoszącym 18.

Zatem 313 zgonów wynosiłoby nieco ponad 1 sigma (zamiast odchylenia standardowego użyto fantazyjnej greckiej litery). Typowe granice „oczekiwań” wynoszą od 2 do 3 sigma, zatem w żadnej analizie nie byłoby to zarejestrowane jako sygnał.

Jednak rzeczywista liczba zgonów, które miały miejsce w tym tygodniu, wyniosła 405 (przynajmniej dlatego, że ten głupi proces rejestracji może być nieco nieokreślony).

To jest wydarzenie 6-sigma.

To „bezprecedensowe”. 2 Szansa, że ​​coś takiego się wydarzy bez przyczyny, wyniesie 2*10^(-9) lub 2 na miliard lub 500 milionów do 1, jeśli szanse na zakłady będą uczciwe.

Co gorsza, istnieją dwa kolejne okresy, w których tygodniowa liczba zgonów osiąga granicę 3 sigma (10-21 września i 31 grudnia-21). Są to rzadkie zdarzenia w tej kohorcie, a tak bliskie śledzenie siebie nawzajem pogarsza sytuację.

Co więcej, jasne jest również, że w późniejszym okresie liczba zgonów nie kształtuje się poniżej średniej (efekt pull-forward). Możemy dokładnie zobaczyć, ile jest nadmiaru lub nieoczekiwanej śmierci, patrząc na skumulowany szereg:

Najwyraźniej w okresie od wiosny do jesieni 2020 r. odnotowano 679 dodatkowych zgonów z powodu „epidemii” covida (i powiązanej jatrogenezy); 803 za to samo od jesieni 2020 r. do wiosny 2021 r.; oraz przedłużony okres skumulowanej nadmiernej liczby zgonów wynoszącej 1023 w epoce „po szczepieniu” od lata 2021 r. do połowy zimy 2022 r. Za sześć miesięcy będziemy mogli to ponownie przeanalizować, kiedy ostatecznie zgłoszona zostanie liczba kilku tysięcy zaginionych zgonów i zobaczymy, gdzie era naprawdę się zgadza – znacznie wyżej.

Jeśli zatem śmiertelność latem 2021 r. nie była (prawdopodobnie!) spowodowana przypadkowym przypadkiem, co  było  jej przyczyną?

Oto wskazówka: to nie był covid. 3 W tamtym czasie było niewiele zgonów z powodu covida, nawet według najbardziej liberalnych ustaleń – „covid-19 wymieniony w akcie zgonu”.

Oto kolejna wskazówka: była to „szczepionka”. 4

Skąd wiemy? Albo raczej: dlaczego podejrzewamy pod logicznym przewodnikiem brzytwy Ockhama? Cóż, tymczasowa bliskość dla jednego.

Nowa seria skumulowanej nadmiernej śmiertelności  rozpoczyna się  21 lipca, dwa tygodnie po szczycie kampanii szczepień. To wtedy „oni” powiedzieli, że liczba zgonów będzie spadać gwałtownie. Oh?

A szczyt zgonów przypada na 23-21 lipca, zaraz po zakończeniu kampanii. Oh?

I wreszcie, dlaczego ONS nie udzieli odpowiedzi na to pytanie? Ponieważ nigdy nie zadali tego pytania. Jeśli nie spojrzysz (właściwie), nigdy nie będzie nic do zobaczenia.

Koroner jednak coś o tym wie, bo rejestracja tych zgonów była mocno opóźniona. Myślę, że „dziennikarze śledczy” zajmą się tym, kiedy przestaną się ślinić na widok lubieżnego poprzedniego życia Russella Branda?

[Powiązane: Neil Oliver zostaje pierwszym krajowym nadawcą wiadomości korporacyjnych, aby debatować nad zarzutami demokracji państwa przy użyciu midazolamu pod przykrywką Covida, Maajid Nawaz, 17 września 2023 r. Ta transmisja GB News dotycząca midazolamu została wyemitowana tego samego wieczoru, co korporacyjny kartel medialny Murdocha w „The Times” i „Sunday Times ” wraz z dokumentem Channel 4 (UK Deep State) Dispatches wyemitowały stare, ale niezwykle poważne zarzuty, o których już wiadomo, że otaczały brytyjskiego komika i narodzonego na nowo ewangelistę telewizyjnego Russella Branda.]

Aha, a co z tym wzrostem z 23 grudnia 22? Kiedy ponownie przeanalizujemy tę kwestię za około sześć miesięcy, kiedy dane mogą być prawie kompletne, jak myślisz, gdzie to się rozstrzygnie? Myślę, że co najmniej tak wysokie, jak szczyty z kwietnia 2020 r., stycznia 2021 r. i lipca 2021 r.

Niestety, zanim się dowiemy, będzie już zdecydowanie za późno, aby cokolwiek z tym zrobić. Nie żeby „władze” to zrobiły, nawet gdyby po prostu zebrały dane na czas. Wiemy, że nie będą uczciwi w swojej analizie, w przeciwnym razie raportowaliby już w lipcu 2021 r.?

A jeśli uważasz, że to tylko wyselekcjonowany punkt danych bez uzasadnienia naukowego lub medycznego, obawiam się, że mam więcej złych wiadomości dla Twojej narracji:

Pierwsza fałszywa narracja głosiła, że ​​wirusa nie da się pokonać, musimy pozostać w izolacji i bać się. Druga fałszywa narracja głosi, że szczepionka jest bezpieczna i skuteczna. Obecnie mamy do czynienia z trzecią fałszywą narracją. Trzecia fałszywa narracja brzmi: to nie szczepionka powoduje te problemy, tylko covid.

Przeczytaj więcej: Trzy fałszywe narracje przechwyconych rządów i niewybranych agencji na całym świecie , Joel Smalley, 16 września 2023 r.

Bibliografia:

  • 1 Niezależnie od tego, że jeśli zgony zostaną rozłożone na kilka okresów rejestracyjnych, mogą w ogóle nie zostać zauważone, nawet anachronicznie.
  • 2 To dwa razy więcej niespodziewanych zgonów niż tych biedaków, które straciły życie na koncercie Ariany Grande w Manchester Arena w maju 2017 roku.
  • 3Najwyraźniej fanatykom wciąż trzeba to powiedzieć – aby była to covid, twoja hipoteza musi udowadniać, dlaczego covid jest co najmniej tak samo zjadliwy po 15 miesiącach „pandemii”, jak wtedy, gdy się pojawił, pomimo: a) wirusów w sposób naturalny osłabiać; b) większa ochronna odporność stadna; c) dalekosiężny efekt nadmiernej śmiertelności; d) najsłabsi już nie żyją; e) sezonowość; f) lepsze leczenie (mniej szkodliwa wentylacja i sedacja, bardziej pragmatyczne, wczesne stosowanie środków przeciwwirusowych i przeciwbakteryjnych). Jeśli nie możesz udowodnić tego wszystkiego, musisz zaakceptować drugą stronę medalu, to znaczy, że gospodarz został skompromitowany, tworząc nową kohortę podatnych osób. Następnie obalcie mnogość literatury wykazującej, że „szczepionka” na covid: a) osłabia układ odpornościowy przez co najmniej 2 tygodnie bezpośrednio po wstrzyknięciu; b) osłabia układ odpornościowy w dłuższej perspektywie z powodu OAS (lub wdrukowania odporności na szczep niekrążący); c) wywołuje takie same objawy jak sam wirus; d) PCR generuje większy odsetek wyników fałszywie dodatnich, gdy częstość występowania jest niska; e) co najważniejsze, pod względem zdarzeń niepożądanych plasuje się daleko poza skalą dla każdej kategorii chorób, w tym chorób śmiertelnych. I pamiętajcie, gdzie ustawiono poprzeczkę – zademonstrujcie to wszystko, aby udowodnić, że interwencja była „bezpieczna i skuteczna” – fala nadmiernej liczby zgonów wśród osób w wieku od 15 do 44 lat w lipcu 2021 r. nadejdzie natychmiast po zakończeniu kampanii szczepień przeciwko ta kohorta. Nie muszę udowadniać, że to spowodowało śmierć, ale i tak szanse są duże na moją korzyść.
  • Brzytwa Ockhama – zasada konstruowania lub oceny teorii, zgodnie z którą, przy niezmienionych warunkach, wyjaśnienia zakładające mniej bytów lub mniej rodzajów bytów są preferowane w stosunku do wyjaśnień zakładających więcej.

o autorze

Joel Smalley  jest architektem blockchain i początkującym, utalentowanym technologiem opartym na danych. Ma doświadczenie w rynkach kapitałowych, biotechnologii, płatnościach detalicznych i architekturze blockchain. Prowadzi  pro bono  analizę danych covid pod kątem wyzwań prawnych i niezależnych mediów poszukujących prawdy. Regularnie publikuje artykuły na swoim Substacku „ Dead Man Talking ”, które możesz subskrybować  TUTAJ .

Wyróżnione zdjęcie: Protestujący przeciwko blokadzie przybywają do centrum Londynu , The Telegraph, 26 czerwca 2021 r.

AUTOR: RHODA 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: