Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Poznań. 71-latka cztery dni nie jadła i nie piła czekając na operację. Szpital: To się zdarza !!!

Rate this post

71-letnia pani Mariola trafiła do poznańskiego szpitala, by zoperowano jej złamaną rękę. Codziennie, przez cztery dni słyszała, że zabieg czeka ją już dziś, więc nie dostawała jedzenia ani napojów. Szpital przeprasza, ale dodaje, że takie sytuacje niestety się zdarzają.

Pani Mariola trafiła do szpitala przy ulicy Lutyckiej w Poznaniu, by zoperowano jej złamaną rękę. Przez cztery kolejne dni słyszała, że zabieg czeka ją już dziś. „Za każdym razem przygotowywała się do niego psychicznie, ale też stosowała się do serii zaleceń przed takim zabiegiem. Nie podawano jej jedzenia ani picia. Mogła tylko korzystać z elektrolitów w kroplówkach”

Zabieg ostatecznie przeprowadzono dopiero czwartego dnia wieczorem. – Jak można człowieka trzymać cztery doby bez jedzenia i picia!? Nie dość, że stres, nerwy… I ciągły brak informacji, kiedy ta operacja będzie – oburzała się w rozmowie z TVN24 siostra pacjentki, Danuta Kortus.

Ordynator oddziału przyznał w rozmowie z TVN24, że przeprosił już pacjentkę, rozumie jej rozgoryczenie, ale takie sytuacje niestety się zdarzają.

– Jeżeli można mówić o hierarchii ważności, to osoby, które mają złamania w obrębie kończyn dolnych, są traktowane priorytetowo i te osoby dość często – mówiąc brzydko – „wypychały” naszą pacjentkę. Ale to nie jedyna przyczyna przesunięć. Kolejną są stany nagłe, które zdarzają się w tym szpitalu – tłumaczył stacji lek. med. Marek Ruciński, ordynator Oddziału Ortopedii i Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu z Pododdziałem Endoprotezoplastyki Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.

źródło ;Gazeta.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: