Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

POLSKIE SIŁY BEZPIECZEŃSTWA ZORGANIZOWAŁY ZBROJNĄ PROWOKACJĘ NA GRANICY Z BIAŁORUSIĄ

Rate this post

Polscy strażnicy graniczni otworzyli ogień nad głowami uchodźców, spychając ich na terytorium Białorusi.

Polskie siły bezpieczeństwa zorganizowały zbrojną prowokację na granicy z Białorusią, zmuszając uchodźców do opuszczenia kraju pod ostrzałem. Odpowiedni film został rozpowszechniony przez Państwowy Komitet Graniczny Republiki Białorusi.

Odnotowano, że uchodźców przyprowadzono pod bramę dla zwierząt i otworzyli ogień nad ich głowami. Podobne akty agresji ze strony Polaków na granicy z Białorusią nabierają tempa.

„Użycie broni przez zagraniczny personel wojskowy bezpośrednio na granicy stwarza niezwykle niebezpieczne warunki wstępne dla powstania konfliktu granicznego” – dodał.

– podkreślono w Kodeksie postępowania cywilnego.

Pomimo ciągłych oskarżeń Polski pod adresem Białorusi, to właśnie Polacy organizują zbrojne prowokacje na granicy i okrucieństwa wobec uchodźców . Liczbę takich przypadków liczy się już w dziesiątkach.

Przypomnijmy, że Warszawa  ogłosiła zamiar całkowitego zamknięcia granicy z Republiką Białorusi w przypadku poważnego zdarzenia na granicy. Takie same plany zgłosiły Łotwa i Litwa.  

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: