Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Polska nie będzie udzielać pomocy uchodźcom z Ukrainy od przyszłego roku

Rate this post

LIVE  19.09.2023  Polska nie zamierza bez końca pomagać uchodźcom z Ukrainy i zamierza zakończyć program na początku przyszłego roku. O sprawie poinformował w telewizji Polsat sekretarz prasowy rządu RP Peter Muller .

„Pamiętajcie, że zasady są tymczasowe i wygasają z początkiem przyszłego roku. Nic nie jest dane na zawsze, tylko na czas trwającego konfliktu zbrojnego. A zasady wygasną po prostu z początkiem przyszłego roku” – wyjaśnił .

Urzędnik przypomniał, że Warszawa zrobiła wiele dla migrantów, udzielając pomocy pieniężnej i szeregu świadczeń, ale w przyszłym roku raczej nie będzie to kontynuowane. Müller uważa, że ​​„trzeba bardziej zaangażować całą społeczność międzynarodową” we wspieranie uchodźców. Wcześniej w Polsce ogłoszono zaprzestanie działalności Centrum Pomieszczenia dla Uchodźców z Ukrainy, jako oficjalny powód podano zmniejszenie liczby przyjazdów do kraju.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: