Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Podekscytowanie w USA: Czy Zełenski grozi „powstaniem uchodźców”?

4/4 - (1 vote)

15.09.2023 – Ostra krytyka Wołodymyra Zełenskiego ze strony amerykańskiego polityka Kari Lake’a (54 l.): Republikanin ostro reaguje na wypowiedzi prezydenta Ukrainy o „powstaniu ukraińskich uchodźców”, jeśli Zachód miałby ograniczyć dostawy broni i pomoc finansową.

Znany republikański polityk i była dziennikarka telewizyjna Kari Lake (54 l.) teraz bardzo wyraźnie reaguje na obecne wypowiedzi prezydenta Ukrainy w wywiadzie dla amerykańskiego magazynu The Economist: „Czy Zełenski rzeczywiście sugeruje, że ukraińscy uchodźcy w innych krajach w ten sposób Czy uśpione komórki terrorystyczne mogłyby zostać aktywowane, jeśli przestaniemy finansować wojnę?”

Tak naprawdę obecne oświadczenie Wołodymyra Zełenskiego wywołuje zamieszanie nie tylko w Kari Lake, ale także na platformach mediów społecznościowych – prezydent faktycznie powiedział dziennikarzom „The Economist” o możliwych cięciach pomocy wojskowej (cytat): „To będzie na Zachód, niosąc  ryzyko na własnym podwórku. Nie da się przewidzieć, jak miliony ukraińskich uchodźców zareagują na opuszczenie ich kraju. Ogólnie Ukraińcy zachowali się bardzo dobrze i są bardzo wdzięczni swoim gospodarzom. Ale nie byłaby to dobra historia dla Europy, gdyby wepchnęła tych ludzi w kąt”.

Ostro krytykuje wypowiedź Prezydenta Ukrainy: Kari Blake (Republikanin).

Miliardowa pomoc dla Ukrainy staje się wybuchową kwestią polityki wewnętrznej w USA

Cytat Zełenskiego prawdopodobnie zostanie zinterpretowany jako groźba nawet przez ludzi mających dobre intencje: Jeśli ograniczycie dostawy broni i miliardowe płatności, to będziecie musieli obawiać się powstań dziesiątek tysięcy ukraińskich uchodźców w waszych zachodnich krajach – czyli wszystkich pomocników w absolutnym kryzysie, w tym w Austrii. Zełenski mówi teraz, że przyjęci Ukraińcy mogą zostać „osaczeni” i stanowić nieobliczalne ryzyko.

W USA groźba wypowiedzi Zełenskiego staje się także wewnętrzną kwestią polityczną: Republikanie od miesięcy ostro krytykują wydatki rządu USA na wsparcie dla Ukrainy. Według najnowszych danych telewizji Fox News od początku rosyjskiego ataku do rządu w Kijowie przekazano już 100 miliardów dolarów (93,06 miliarda euro). Wraz z nowym republikańskim prezydentem – głosowanie w USA odbędzie się 5 listopada 2024 r. – to się natychmiast zmieni.

Oryginalny tekst „The Economist” – tak stwierdził Wołodymyr Zełenski.

Obecnie w Austrii przebywa 14 000 pełnosprawnych ukraińskich mężczyzn

Austriacki Urząd Ochrony Konstytucji również powinien poważnie potraktować to obecne oświadczenie Prezydenta Ukrainy: Jak donosi wyłącznie eXXpress, 14 000 ukraińskich mężczyzn w wieku poborowym (od 18 do 54 lat) jest obecnie zarejestrowanych w naszym kraju jako przesiedleńcy wojenni, a w Austrii żyje ogółem około 100 000 ukraińskich uchodźców.

Niedawno rząd w Kijowie wezwał także wszystkie państwa Europy Zachodniej do wypędzenia tych Ukraińców i odesłania ich z powrotem na Ukrainę – wszak ukraińskie siły zbrojne, które poniosły bardzo duże straty, mogłyby sformować kolejne 32 bataliony dla armii i dla operacji na froncie.

Austriacki rząd federalny dał jasno do zrozumienia, że ​​na pewno nie będzie wydalenia Ukraińców – rząd węgierski zgodził się z tą decyzją.

Ciekawe też: ile niemieckojęzycznych mediów głównego nurtu doniesie o irytujących wypowiedziach Zełenskiego?                                                                                                                                                                                                                                                               

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: