Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Oto, co propaganda z lat 50. XX wieku na temat szczepionki przeciwko polio Salka zrobiła, a czego nie powiedziała – niewiele się zmieniło

Rate this post

W połowie lat pięćdziesiątych nakręcono film dokumentalny promujący szczepionkę przeciwko polio Salka. Pokazuje produkcję szczepionki z użyciem żywego wirusa polio w laboratorium firmy Eli Lilly & Company.

Pierwszą szczepionkę przeciwko polio opracował Jonasa Salka w 1954 r. i wprowadzono ją do użytku w 1955 r. Po przetestowaniu jej w „największych badaniach terenowych w historii medycyny” nagłówki gazet z 12 kwietnia 1955 r. głosiły: „Szczepionka Salka – bezpieczna, skuteczna”. Brzmi znajomo?

Ruch antszczepionkowy istniał również w przeszłości. O historii  szczepionek, zabobonach i medycynie | Express Bydgoski

Szczepionka przeciwko polio Salka znajdowała się na Liście Leków Podstawowych Światowej Organizacji Zdrowia . W styczniu 2022 r. dyktator generalny Tedros Terrorysta porównał wysiłki Salka dotyczące szczepionek i wysiłki mające na celu opracowanie szczepionki na covid: „Zachęcają mnie niektóre ze szczepionek [covid] znajdujących się obecnie w fazie prób, w przypadku których innowatorzy zobowiązali się już do zrzeczenia się patentów i udostępnienia licencje, technologię i know-how. Przypomina mi to, jak Jonas Salk nie opatentował swojej szczepionki przeciwko polio i w ten sposób uratował miliony dzieci przed tą chorobą”.

Szczepionki przeciwko polio są problemem, a nie rozwiązaniem . Szczepionka przeciwko polio jest jedną z czterech najniebezpieczniejszych szczepionek, jakie kiedykolwiek opracowano . Pozostałe trzy to szczepionki na Covid-19, MMR i rotawirusy.

W 1961 roku w materiale używanym do uprawy szczepionek przeciwko polio odkryto małpiego wirusa 40 („SV40”), substancję rakotwórczą dla zwierząt . W tym samym roku w USA uchwalono prawo federalne, które wymagało, aby żadne szczepionki nie zawierały tego wirusa. Jednak prawo to nie wymagało wyrzucenia szczepionek skażonych SV40 ani wyrzucenia skażonego materiału siewnego (który był używany do produkcji szczepionek przez następne cztery dekady). Na początku tego roku SV40 wykryto także we zastrzyku firmy Pfizer dotyczącym Covid-19 .

Poniżej znajduje się film nakręcony w połowie lat pięćdziesiątych XX wieku w celu promowania wśród amerykańskiej opinii publicznej niebezpiecznej szczepionki przeciwko polio. Aby zapoznać się z oficjalnym opisem dołączonym do filmu, przeczytaj tekst pod filmem w serwisie YouTube .

W celu uzyskania informacji, które powinny towarzyszyć filmowi lub być w nim zawarte, ale ich nie było, Sasha Łatypova odniosła się do artykułu zatytułowanego „ Produkcja formalinizowanej szczepionki przeciw poliomyelitis (typu Salk) w skali półprzemysłowej ” opublikowanej przez Światową Organizację Zdrowia w 1957 r., a następnie podsumował proces produkcyjny w następujący sposób:

1. Włóż całe szkło do gorącej łaźni parowej lub wysterylizuj.

2. Importuj małpy Macaca mulatta z Indii do eksperymentów.

3. Przygotuj mieszaninę o nazwie „medium 199″ – zawierającą 2% surowicy cielęcej, 200 jednostek/ml penicyliny, 200 g/ml dihydrostreptomycyny i 50 jednostek/ml mikostatyny (nystatyny Squibb); pH podłoża doprowadzono do 7,0 przez dodanie roztworu NaHCO3.” (Pełne składniki serum skomentowano poniżej.)

4. Uśmiercić małpy, usunąć nerki, następnie umieścić nerkę w probówce i ręcznie posiekać nożyczkami na małe kawałki.

5. Po zważeniu i usunięciu kapsułek tkankę nerki umieszczono w probówce wirówkowej, przemyto ją solą fizjologiczną buforowaną fosforanami i umieszczono w kolbie trypsynizacyjnej. Enzymy trypsyny rozkładają białka, a następnie wiruje się je przy 800–1000 obr./min przez 10 minut w celu oddzielenia tkanki i komórek.

6. Następnie komórki nerek miesza się z pożywką 199 i inkubuje (fermentując, zasadniczo zgnilizny) w temperaturze 37 o C przez 6-8 dni. Pod koniec okresu 6–8 dni butelki i probówki przykryto „zlewającą się warstwą wzrostu komórek”.

7. Po wyczerpaniu się pożywki 199, połowa jest odsysana i zastąpiona świeżą pożywką 199.

8. Następnie po raz pierwszy dodają „wirusa polio”. Podobno 3 różne szczepy, bez żadnych innych szczegółów na temat źródła, procesu izolacji lub określenia genomu (ponieważ odkryto to dopiero w 1981 r., kiedy podobno dr Vincent Racaniello i dr David Baltimore z MIT zsekwencjonowali wirusa).

9. Butelki kołyszą się przez 4 dni w roztworze, hodując, fermentując, gnijąc, a następnie są gotowe do zbioru.

10. Następnie naukowcy wizualnie przyglądają się fiolkom pod mikroskopem, aby przeprowadzić „test miareczkowania”, aby określić, ile żywego wirusa znajduje się w roztworze, ręcznie licząc cząsteczki, które mogą być WSZYSTKIM. (Bardzo naukowe…)

11. Następnie następuje filtracja, najbardziej rażąca część. Filtrują roztwór najpierw przez filtry porcelanowe (ryzyko metali ciężkich), a następnie przez WIELE ARKUSZY AZBESTU, aby odsączyć wszelką tkankę nerkową lub bezpańskie bakterie. (Uwaga: przypuszczam, że w obecnych zastrzykach covidowych filtracja może zawierać grafen, dlatego może znajdować się w fiolkach.)

12. Teraz królikom, małpom, świnkom morskim i kurom wstrzykuje się roztwory szczepionki „żywego wirusa”, aby upewnić się, że jest ona wolna od innych patogenów.

13. Teraz następuje „punkt kulminacyjny” procesu, jak to nazywają, inaktywacja. W tym miejscu miesza się roztwór szczepionki z formaldehydem, a następnie pozostawia na 66–68 godzin. Następnie narrator zabawnie mówi: „Wtedy to, co pozostanie, może zrobić tylko dobro, może zapewnić ludziom ochronę przed paraliżem polio – wróg człowieka może teraz stać się jego sługą”. Propaganda XX wieku po prostu uderza inaczej, prawda?

14. Następnie proces rozkładu masy. Dostają te ogromne zbiorniki i mieszają wszystkie roztwory, adiuwanty, chemikalia i składniki do masowej produkcji i „konserwacji”.

15. Przed masowym podaniem przeprowadzają kilka eksperymentów na myszach i małpach, aby upewnić się, że szczepionka wytwarza u ludzi wystarczającą ilość „przeciwciał do walki z polio”. Pozostała część procesu szczegółowo opisuje różne „testy”, które przeprowadzają podczas dystrybucji partii szczepionek, zanim tak naprawdę podkręci się propagandę i pokaże, jak syn prezydenta Eisenhowera otrzymuje szczepionkę przeciwko polio. Witamy w nowoczesnej wakcynologii. Przezabawnie nienaukowy proces oparty na szalonym barbarzyństwie, pełen oszustw i ogromnej pychy.

Wiedza a wiara: systematyczne zatruwanie szczepionkami musi się skończyć , Sasha Latypova , 13 września 2023 r.

Teraz, gdy przeczytałeś informacje, które powinny były zostać udostępnione, możesz zobaczyć, w jaki sposób ukryto prawdę, aby manipulować percepcją i zachowaniem opinii publicznej. Obejrzyj poniższy film promujący szczepionkę przeciwko wirusowi Salk. Jeśli chodzi o propagandę, zauważycie, że przez ostatnie 70 lat niewiele się zmieniło.

Film Periscope: Rozwój szczepionki przeciwko polio i poliomyelitis u dzieci, 29 grudnia 2016 r. (15 min)

AUTOR: RHODA 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: