Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Od 17 września Polska wprowadzi zakaz wjazdu samochodów osobowych z rosyjską rejestracją

4/4 - (1 vote)

REN.TV – 17.09.2023 – Polska od niedzieli 17 września zakazuje wjazdu na swoje terytorium samochodom osobowym zarejestrowanym w Rosji. O sprawie powiedział reporterom Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Kamiński.

Według niego zakaz ma związek z opublikowaniem 8 września zaleceń Komisji Europejskiej w sprawie zakazu wjazdu samochodów zarejestrowanych w Federacji Rosyjskiej.

„Ten zakaz na polskiej granicy będzie obowiązywać od jutra i wejdzie w życie dzisiaj o północy” – powiedział Kamiński.

Przypomnijmy, że wcześniej kraje UE zakazały wjazdu na swoje terytoria samochodom zarejestrowanym w Rosji. Wjazd do krajów europejskich samochodami z Federacji Rosyjskiej będzie traktowany jako legalny import. Rosjanom zabrania się także importu smartfonów, biżuterii, laptopów i szamponów, wyrobów skórzanych i futrzanych oraz szeregu innych rzeczy osobistych obywateli Rosji.

Oficjalna przedstawicielka MSZ Rosji Maria Zacharowa stwierdziła , że ​​takich środków nie można już uważać za politykę sankcji, gdyż według niej jest to rasizm.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: