Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Niemcy odsyłają coraz więcej nielegalnych imigrantów do Polski

Rate this post

Straż Graniczna potwierdziła pojawiające się od dłuższego czasu informacje o wzrastającej liczbie nielegalnych imigrantów, którzy trafiają z Niemiec z powrotem do naszego kraju. Niemieckie służby miały zgłosić do końca lipca chęć odesłania blisko 3,4 tysiąca osób. W Polsce znaleźli się na ogół po przekroczeniu granicy polsko-białoruskiej czy litewsko-białoruskiej.

Nielegalna imigracja. Niemcy chcą zaostrzyć reguły azylowe » Kresy -  wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy

Polska Agencja Prasowa przytacza dane przekazane przez Straż Graniczną. Do końca lipca bieżącego roku państwa Unii Europejskiej miały więc zgłosić naszym służbom chęć odesłania 3950 cudzoziemców. Najwięcej z nich, bo blisko 3,4 tys., do Polski zawracają Niemcy. Jak dotąd miały one deportować do naszego kraju 495.

Do Polski odsyłani są przede wszystkim imigranci przebywający nielegalnie w Niemczech, po tym jak wcześniej złożyli w Polsce wnioski o udzielenie azylu i nie czekali na ich rozpatrzenie. Poza tym są wśród nich też osoby nadużywające podobnych procedur.

W rozmowie z PAP rzecznik Straży Granicznej Anna Michalska przyznaje, że nielegalni imigranci znaleźli się wpierw w Polsce, a następnie w Niemczech, bo udało im się sforsować granicę polsko-białoruską, litewsko-białoruską czy łotewsko-białoruską. Spośród nich najczęściej cofani do naszego kraju są Gruzini, Czeczeni i Irakijczycy.

Na podstawie: pap.pl, money.pl.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: