Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Makabra na Kaszubach . Odnaleziono zwłoki dwóch noworodków zakopanych w piwnicy domu .

Rate this post

Zakopane w workach zwłoki noworodków znaleziono w miejscowości Czerniki w gminie Stara Kiszewa na Kaszubach – podaje Radio Gdańsk. W sprawie zatrzymano dwie osoby: 53-letniego mężczyznę i 21-letnią kobietę, którą jest jego córką, a zarazem matką zmarłego dziecka.

. Prokurator Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku mówił w rozmowie z PAP, że na miejscu są funkcjonariusze policji i są prowadzone czynności.

Czerniki. Zwłoki noworodków w piwnicy. Dwie osoby zatrzymane

Według najnowszych ustaleń Radia Gdańsk śledczy pracujący na miejscu odkryli zwłoki drugiego noworodka. Oba ciała były zapakowane w workach. Niewykluczone, że będzie ich więcej. – Na razie nie udzielamy żadnych informacji – dodał prokurator Duszyński.

W sprawie zatrzymano dwie osoby: 53-letniego mężczyznę i jego 21-letnią córkę, która jest matką zmarłego dziecka. „Ojcem może być zatrzymany mężczyzna. Śledztwo prowadzone jest w kierunku zabójstwa” – podaje Radio Gdańsk.

źródło : Radio Z

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: