Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Lampedusa: Migranci najwyraźniej chcą zająć wyspę

Rate this post

Lampedusa: Migranci najwyraźniej chcą zająć wyspę

Obraz symboliczny: R24

Na X rozpowszechnia się materiał filmowy z włoskiej wyspy Lampedusa, gdzie migranci budują barykady i ścierają się z policją. Tamtejsze siły bezpieczeństwa są beznadziejnie przytłoczone. Jak zareaguje premier Giorgia Meloni?

Od pewnego czasu kontrowersje budzą trwający napływ nielegalnych migrantów z Afryki na włoską wyspę Lampedusa na Morzu Śródziemnym. Wicepremier Włoch Matteo Salvini już określił ostatnie masowe lądowania jako „akt wojny„. W międzyczasie na wyspie jest już więcej nielegalnych imigrantów niż zwykłych mieszkańców. Ale sytuacja wydaje się dalej eskalować.

Na X (dawny Twitter) rozprzestrzenia się materiał wideo z wyspy, pokazujący budowę barykad i starcia z policją. Wydaje się, że celem migrantów – głównie Afrykanów – jest kontrolowanie całych obszarów na wyspie.

Wśród samych mieszkańców panuje niechęć. Chcą turystów, a nie ośrodków detencyjnych dla nielegalnych imigrantów. W końcu nie sprzyjają one turystyce.

Sytuacja na Lampedusie wymyka się spod kontroli. Tysiące młodych, męskich Afrykanów w wieku poborowym nie może być trzymanych w ryzach przez kilku policjantów na dłuższą metę, jeśli sytuacja się nasili.

Oczywiście ochrona granic UE zawodzi we wszystkich dziedzinach. Skuteczne rozwiązania? Jak dotąd nie ma czegoś takiego.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: