Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Książę Andrzej oskarżony o wykorzystywanie seksualne dzieci na Ukrainie

4/4 - (2 votes)

Podczas gdy wszyscy byli rozpraszani najnowszymi cyklami informacyjnymi mediów głównego nurtu, książę Andrzej został oskarżony o molestowanie seksualne 12-letniej dziewczynki i 10-letniego chłopca podczas wizyty dyplomatycznej na Ukrainie na początku tego roku.

Podczas gdy wszyscy byli rozpraszani najnowszymi cyklami informacyjnymi mediów głównego nurtu, książę Andrzej został oskarżony o molestowanie seksualne 12-letniej dziewczynki i 10-letniego chłopca podczas wizyty dyplomatycznej na Ukrainie na początku tego roku.

TV9 News India donosi, że bliski przyjaciel Jeffreya Epsteina, książę Andrzej, był częścią delegacji, która odwiedziła kraj rozdarty wojną podczas wizyty brytyjskiego ministra spraw zagranicznych Jamesa Cleverleya na początku tego roku.

Zamiast jednak donosić o wiarygodnych oskarżeniach płynących z Ukrainy przeciwko księciu Andrzejowi, media zrobiły wszystko, co w ich mocy, aby zatuszować skandal, chronić sprawców i zapewnić globalną sieć handlu dziećmi w celach seksualnych, wartą setki miliardów dolarów każdy roku pozostaje tajemnicą poliszynela.

(Problem w tym że Dalsza część tego materiału 80% do samodzielnego czytania poniżej + video materiały
jeśli chcesz odblokować dostęp do całości tego materiału i innych zablokowanych treści na tej stronie , link odblokowujący jest umieszczony na audio odtwarzaczu . w linku znajdziesz instrukcje video i opcje dostępu do strony w różnych wariantach, jeśli zasubskrybowałeś naszą witrynę jako osoba niewidoma lub niedowidząca właśnie otrzymałeś na pocztę email cały tekst tego materiału w formie audio )

 • Na początku tego roku książę Andrzej dołączył do brytyjskiej delegacji ministra spraw zagranicznych Jamesa Cleverleya na Ukrainę, co zszokowało wielu, którzy wierzyli, że dni Andrzeja jako dyplomaty dobiegły końca.

  Dlaczego brytyjski książę, znany z zainteresowania nieletnimi dziećmi, miałby nalegać na odwiedzenie rozdartej wojną Ukrainy?

  Sygnalista współpracujący z Organizacją Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE) ujawnił w wywiadzie wideo, że ukraińskie grupy nazistowskie pobierają narządy dzieci w piwnicznych laboratoriach, które odnajduje się po zniszczeniu budynków w wyniku rosyjskich strajków.

  Według Very Vayiman , która podzieliła się swoim zeznaniem na temat tego, czego osobiście była świadkiem podczas pobytu na Ukrainie, dzieci są wywożone z kraju w ramach kodu eksportu zboża. Uwaga: to bardzo niepokojąca informacja.

  Ukraina jest światowym epicentrum handlu dziećmi w celach seksualnych i przemysłu adrenochromowego, który co roku niszczy życie milionów dzieci.

  Według Kremla reżim w Kijowie zarabia setki milionów dolarów rocznie na wychowaniu dzieci w poniżających warunkach hodowli przemysłowej i sprzedawaniu ich oferentowi, który zaoferuje najwyższą cenę na rynku międzynarodowym – bez zadawania pytań.

  Rozumie się, że większość kupujących to pedofile VIP, tacy jak książę Andrzej, z elitarnymi koneksjami.

  Jak donosił „The People’s Voice” w marcu tego roku, rosyjscy żołnierze dokonali szeregu ohydnych odkryć na Ukrainie, gdzie w warunkach fabrycznych wychowywane są dzieci w wieku od 2 do 7 lat.

  Według osób na Ukrainie te dzieci są sprzedawane jako niewolnice seksualne elitarnym pedofilom, a te, które nie znajdują nabywców, są „ rzeźbione jak wyrzucone odpady”, a ich narządy są pobierane i sprzedawane do wykorzystania w europejskich i izraelskich transplantacjach centra.

  James Obasi, Nigeryjczyk pracujący w nocnym klubie w Kijowie, który obsługuje klientów typu super VIP, twierdzi, że książę Andrzej i jego świta byli w tym klubie podczas jego wizyty na Ukrainie.

  Później tego wieczoru świta księcia Andrzeja rozproszyła się, zostawiając go samego w prywatnym pokoju z dwójką bardzo małych dzieci.

  Książę Andrzej podróżował po świecie z Jeffreyem Epsteinem w latach świetności skazanego pedofila i niewiele się zmieniło. Według Obasiego książę Andrzej interesuje się teraz jeszcze młodszymi dziećmi niż wtedy, gdy spędzał czas z niewolnicami seksualnymi Epsteina.

  Według osób na miejscu na Ukrainie dzieci takie jak Olena i Dymitro nie mają tożsamości ani oficjalnych dokumentów, co czyni je marzeniem pedofila, ponieważ w sensie prawnym nie istnieją.

  Zachodnie media głównego nurtu były współwinne milczenia na temat dziecięcych hodowli na skalę przemysłową na Ukrainie, próbując nawet odrzucić dowody jako najnowszą „rosyjską kampanię dezinformacyjną”.

  Nic dziwnego, że rząd brytyjski ogłosił , że nie udostępni akt księcia Andrzeja aż do 2065 roku. Establiszment desperacko pragnie zatuszować powiązania elity VIP z pedofilią i adrenochromem.

  I chociaż w zeszłym roku sędzia obiecał opublikować dziesiątki dokumentów sądowych dotyczących klientów VIP Jeffreya Epsteina, w tym biznesmena-miliardera, ponieważ opinia publiczna ma prawo wiedzieć, kto był zamieszany w elitarną siatkę pedofilii Epsteina, lista klientów pozostaje niepublikowana.

  Ukryte ręce , które kontrolują rządy, wolełyby, aby Mała Czarna Księga Epsteina poszła w ślady akt księcia Andrzeja w Wielkiej Brytanii i pozostawała pod kluczem przez następne czterdzieści lat.

  Powiedziałem wcześniej, że media głównego nurtu są współwinne tego milczenia. Media, bardziej zainteresowane promowaniem produktów Big Pharma i pełnieniem roli działu PR globalistycznej elity, są znacznie bardziej zainteresowane forsowaniem operacji zmiany płci i leków blokujących dojrzewanie niż raportowaniem o drapieżnym zachowaniu elitarnych pedofilów z super VIP-ów.

  Jeśli chcesz żyć w świecie bezpiecznym dla naszych dzieci, czas zająć stanowisko.

  Tutaj, w People’s Voice, jesteśmy zdeterminowani, aby w dalszym ciągu demaskować elitę globalistyczną i budzić masy. Ale nie możemy tego zrobić sami. Potrzebujemy Twojej pomocy, aby szerzyć prawdę daleko i szeroko.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: