Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Krzyk rozpaczy z Kijowa: Rosja rozmieściła 420 000 żołnierzy na wschodniej i południowej Ukrainie „Na froncie wschodnim zrzucamy osiem razy mniej amunicji”

Rate this post

  Rosja rozmieściła na wschodniej i południowej Ukrainie ponad 420 000 żołnierzy, powiedział dziś zastępca szefa ukraińskiego wywiadu wojskowego Wadim Skibicki.

„Federacja Rosyjska rozmieściła ponad 420 000 żołnierzy na naszych tymczasowo okupowanych terytoriach, w tym na Krymie” – powiedział Skibitsky na konferencji prasowej.

Liczba ta „ nie obejmuje Rosyjskiej Gwardii Narodowej i innych struktur specjalnych odpowiedzialnych za utrzymanie sił okupacyjnych na naszych terytoriach” – dodał.

Powiedział , że w ciągu ostatniego miesiąca Rosja wykorzystywała Półwysep Krymski do „atakowania infrastruktury portowej” na południu Ukrainy.

(Problem w tym że Dalsza część tego materiału 80% do samodzielnego czytania poniżej + video materiały
jeśli chcesz odblokować dostęp do całości tego materiału i innych zablokowanych treści na tej stronie , link odblokowujący jest umieszczony na audio odtwarzaczu . w linku znajdziesz instrukcje video i opcje dostępu do strony w różnych wariantach, jeśli zasubskrybowałeś naszą witrynę jako osoba niewidoma lub niedowidząca właśnie otrzymałeś na pocztę email cały tekst tego materiału w formie audio )

Drony rozmieszczone na Krymie są wykorzystywane przeciwko naszym portom Ismail i Reni”, które transportowały ukraińskie zboże przez Morze Czarne do czasu wycofania się Moskwy z międzynarodowego porozumienia w lipcu, powiedział ukraiński urzędnik.

Ze swojej strony wiceminister obrony Hana Maliar powiedziała, że ​​Rosja spodziewa się odbicia obszarów w obwodzie charkowskim (północno-wschodnia Ukraina), które zostały wyzwolone rok temu przez armię ukraińską.

„Chcą się zemścić” – zauważył.

„Ich misją na wschodzie jest także rozproszenie naszych sił, abyśmy nie mogli skoncentrować ich w rejonie Bahmut, gdzie pomyślnie postępujemy”.

Wiceminister obrony Ukrainy przyznał, że w obliczu powolnej ukraińskiej kontrofensywy, która trwa od czerwca, armia rosyjska w dalszym ciągu ma przewagę nad Ukrainą pod względem uzbrojenia.

„Musimy przyznać, że wróg jest silny, że ma więcej ludzi i więcej broni” – powiedział Maliar.

Tylko w zeszłym tygodniu rosyjskie wojsko wystrzeliło „prawie 400 000 pocisków” w stronę ukraińskich pozycji na froncie wschodnim, przy czym „możemy zużyć osiem razy mniej” amunicji – podsumował.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: